Порадьте VENTO чи GOLF3

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Aleks, 22 тра 2011.

  1. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    Привіт! Продавши свою Джету 2 (яка прослужила правдою і неправдою) хочу щось подібне або венто або гольф 3.Але з добрих порад друзів венто обмалювали не дуже добре.От і думаю! Може хтось щось порадить з свого досвідую.Наперед ДЯКУЮ!!!!!!!(картошки по 4 мішка возити незбираюся)
     
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    А це практично одне й те саме. Чи я помиляюсь?
    Сам дав відповідь на своє запитання )))) Але як на мене, більший об"єм багажного відділення ніколи не буде зайвим.
     
  3. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    привіт)) це дійсно одне й то саме))) но всетаки, гольф трьох дверний має сильніший кузов на кручення,но слабенькі завіси дверей))))зато в венто влазить здаровий саб!!!!тому тюню венто,хоча їздив 4 роки на гольфі!!!
     
  4. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    Але кажуть що венто в доброму стані дуже важко знайти і він бистріше гниє.Це правда чи просто домисли?
     
  5. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    по ржі, вони однаково восковані:dance:,такшо при купівлі зразу на яму і знач почали: простукуємо з переду до заду,спочатку вобласті стаканів потім в низу біля лонжерончика,початок порогів то їхня основна біль(зігниває внутріжній підсилювач),з заду є проблема трісканнястакана(це біля шва в області зварки стакана і боковини крила) в самому верху,з одної сторони це помітно,а з другої заваджає побачити бак(точніш горловина бака) в гольфі такого ненаблюдалось)но правда зустрічав машини шо гольфи шо венти просто нафіг зарджавелло,то маш які були чи використовувались біля моря,то повний ппц!!!!!!
    ХОЧА ЦЕ ВСЕ ВАРИТЬСЯ І ПОТІМ СЛУЖИТЬ ДОВГО!!!
    короче подобається вєнто бери венто ,гольф знач гольф))))просто в цьому варіанті це діло смаку :morning1:
     
  6. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    дякую!
    :yes:
     
  7. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    я б пысля гольфа 2 взявби вентю.
     
  8. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    мені також чогось душа більше до венто:yes:
     
  9. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    може хтось порадить якесь Венто на мій скудний бюджет:yahoo:(6 000) Чи взагалі це реально найти на таку кількість купонів??????
     
  10. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Звичайно що реально,пошастай по сайтах продажу авто і зорінтуєшся в цінах.
     
  11. karlione

    karlione Active Member

    Авто:
    VW GOLF 3 1.6 1993р.
    Клубна карта:
    000068
    в мене наприклад душа лежить до Гольфа 3,я сам маю особисто,задоволений тут в тебе більше лежить питання седан чи хачбек,я люблю хачбек тому і віддаю превагу гольфу:yes:
     
  12. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
  13. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    Всім привіт.Передивившись парочку венто враження не самі кращі можна сказати що всі потребували зварювальних робіт хотя за них луплять таку ціну що просто піпець а якщо ще з "морозілкой" то взагалі заоблачно.Може це мені такі траплялись???
     
  14. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    ttp://www.forum.vwclub.ua/viewtopic.php?f=29&t=1233
    Дуже пристойний екземпляр. Тим більше, що це наші "побратими"...
    __________________

    Він то може і пристойний але безномерний кузов це насаме краще(знаю з досвіда сусіда)
     
  15. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    А ось цього я не знав.... Якщо так є насправді, то його ціна має бути +\- 4000$!
     
  16. karlione

    karlione Active Member

    Авто:
    VW GOLF 3 1.6 1993р.
    Клубна карта:
    000068
    Ти може пошукай трохи "підуставшого" венто і доводь його до ладу помаленьку,я так зробив з своїм,правда ще б здалось на помальовку і затонувати вікна
     
  17. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    5 років відкатався на гольфі 3 (намотав на ньому більше 300 тис км), а вже як рік на венто. пересів на венто через наявність багажного відсіку. але всерівно в мене душа лежить до гольфиків. подумай і вирішуй для чого тобі машина потрібна, якщо шоб катати свою зад...цю то бери гольфа, а якщо деколи треба і щось суттєве перевезти то бери венто.
    з.і. правда колись я в своїм трьохдверним гольфом 3 перевозив до 30 ящиків "Слави" 0.5:bomb:
     
  18. karlione

    karlione Active Member

    Авто:
    VW GOLF 3 1.6 1993р.
    Клубна карта:
    000068
    і що машина витримувала,біди потім не було?
     
  19. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Я не агітую але вам нездаеться що віддати 40 - 50тис за двадцяти річне авто це занаддто, краще вже добавити чи просто підшукати свіже (5-10річне) авто хоча і не VW.
     
  20. Aleks

    Aleks Початківець

    Авто:
    VW Passat B-3
    Думка така була але робота така що потребує надійної роботи і простоти обслуговуваня(Бажано МІ щоб поставити ГБО) та і до цього мав Джету і був цілком задоволений.Ще розглядаю такий вариант як Пасат В4 сьогодні на один хочу подивитись.А нарахунок 5-10 річної ттреба трохи більше купонів.:ireful1:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)