Потрібен клектрик

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Васьок або ZiK, 18 лют 2019.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Розумію , що банально , можливо і порушує правила форуму , але потрібен електрик який встановить сигналку на 4-й гольф , сигналку купив саму просту , односторонню , навіть встиг розібрати ту частину салону, де знаходиться вся електрика яка йде до центрального замка , задача просто підключити сигналку і поставити пищалку , може ще тут якийсь файний електрик , який не візьме багато грошей за установки , а як він чи може вона , десь з франківського чи залізничного району , то взагалі бомба коротче номер не змінний
    093 - 96 - 52 - 974 , дзвоніть як маєте час
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    В сусідній темі "Потрібен клектрик" шукай контакти Юри на зеленій.
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    дякую шукав , нема , а є хтось поблище , левандівка патона , любінська , чи там В.Великого
     
  4. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Шукав дзвонив , просив , нуль, ніхто не хотів з тим звязуватися , випадково попав на оголошення молодого пацана років 20 має чесно я думав він не втрафить то поставити , лишив машину вчора в 13.00 в 17.00 все було так , [​IMG]
    в 19.00 я виїхав , плюси , все зібрав , підключився до блоку комфорту , зробив розрив , коротче навів порядок , проте через дибільну дешеву сигналку " convoy xs-5 v.2 " [​IMG] запамятайте цю назву і можливо коробку і навіть як у вас буде машина яка буде коштувати дешевше тої сигналізації , то ні в якому випадку не раджу ставити, мінуси сигналки ,
    1 блок управління має дуже роздовбані конектори
    2 сигналка немає можливості програмування немає кнопки валет
    3 чистота імпульса не регулюється
    4 навіть дурний брелок вони і то умудрилися зробити не приємним
    5 при знятті з охорони відкриваються вікна , це власне і була основна проблема тої сигналки .
    Так от той електрик до якого я приїхав має залізні нерви , я б вже не витримав , натомість той хлопчина полазив по інтернеті , десь на якомусь сайті сказав , що то і є основна проблема , коротче імпульс тої сигналки був 2.5 секунди , таким чином при натисканні кнопки зняття з охорони спрацьовували склопідйомники які опускалися вниз , Літом то може і прікольно , але в дощ чи сніг , це жесть , так от довго не думаючи , поїхав на базар , поговорив , пояснив ситуацію , дали іншу сигналку Tiger simple [​IMG] шось тупи такого , той конвой сказали привезти назад , але попросили максимально зберегти товарний вигляд, привіз сигналку в 16.00 в 19.00 я був дома , все працює все прікольно , ніяких люків , ніякого геморої , ніякого опускання вікон , коротче ідеально , враховуючи , що хлопчина знімав стару сигналку і ставив іншу , то за повторну роботу , взяв навіть не 300 гривень , а тепер по розходах
    сигналка 650 робота 1200 , впринципі не погано , як комусь буде потрібен електрик для сигналки , чи іншого питання , то можу сміло рекомендувати 0960922454 того пацана звати Стас , працює на Муринецькі , чесно я задоволений
     

    Вкладення:

    • Красунчик! Красунчик! x 1
  5. Vitaliy_x101

    Vitaliy_x101 Новачок

    Авто:
    Passat B6
    Усім Доброго дня. Підкажіть де можна знайти толкового електрика, який правильно перепаяє роз'єм підключення автомагнітоли у Passat B6 2007p. Попередній спеціаліст просто відрізав його. Зараз хочу поставити цю фішку.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Є Юра на сихові коло моста...на жаль не маю його тел ...може хто на форумі має
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vitaliy_x101

    Vitaliy_x101 Новачок

    Авто:
    Passat B6
    Дякую.
     
  8. tiestovm

    tiestovm Новачок

    Авто:
    Jetta MK6
    Піднімлю тему. Дуже потрібен електрик, який зміг би побороти помилку по подушці безпеки. Може порадить хтось когось. Як на рахунок "Юри біля Сихівського мосту" з попереднього посту? Має хтось контакти? Дякую!
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Яка подушка безпеки. Якщо на кермі то Напевне шлейф обірвався...Це не помилку побороти а відремонтувати....
     
  10. tiestovm

    tiestovm Новачок

    Авто:
    Jetta MK6
    Було дві помилки:
    9443861 - Датчик удара фронтальной подушки безопасности водителя
    B101A 15 [137] - Обрыв цепи или замык.на плюс
    9443881 - Датчик удара фронтальной подушки безопасности водителя
    B101A 29 [136] - Недостоверный сигнал
    Оглянув сам датчик - він був розломаний. Замінив. Перша помилка зникла. Залишилась лише друга, яка після скидання може декілька днів не з*являтись, а потім засвітитись.
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В основному не добрий контакт, окислення...чи ще щось на те подібне
     
  12. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Всім доброго дня))
    почалась вимахуватись контактна група - через раз працює ближнє, пічка і щітки((( авто Гольф 2, рестайл
    Порадьте, куди можна звернутись в межах Львова, щоб замінити?

    п.с. поїхав би на СТО Комфорт, але далекувато(( важко вирватись в робочий час
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    То не контактна група а підрульовий перемикач... він не ремонтується а міняється... шукай на шротах б/у в доброму стані... бо новий тільки оригінал і буде як пів твоєї машини
     
  14. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    читав на різних ресурсах - всюди був висновок і допомалаго - контактна група. І не дуже розумію, як впливає підрульовий перемикач на пічку або ближнє? Та і достатньо повторно завести двигун - все працює, без дотику до перемикачів
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ресурси то добре... але ближнє і щітки то тільки підрульвий перемикач... пічка то ще інакше. Якщо при повторі все працює то то проблема у загальній електриці. контактна група це стартер і загальний плюс по двох шинах 15, 30. ...тобто якщо б контактна то наприклад не світилась приборка, не було сигналу не працювалаб підрульовка в тому числі повороти. Симптоми неробочої контактної трохи інакші..в першу чергу не працює або через раз працює стартер..бо там підгорають контакти
     
  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    В мене гольф 2 і ближнє включається кнопкою на торпеді. До підрульового - тільки щітки
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Може й так... давно мав справу з Г2 можу щось і попутати...то в нових все на підрульовому..але по твоїх симптомах мало ймовірності що це контактна група. На КГ всього чотири основних дроти які потім розходяться на більше. Два на стартер і два на бортове живлення авто
     
  18. ігор79

    ігор79 Початківець

    Авто:
    Vento 1.8
    На стартер ніколи не йшло 2 дроти ,іде 50 .
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Нашо стартеру 50 дротів...йому вистарчає один живлення, маса через двигун і два управління які ідуть з контактної групи
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Стартеру і 2 дароти не потрібні, все йде напряму 1 дріт (+живлення). З контактної групи теж лише один дріт відповідає за стартер.
    Контактна група якраз до чого, бо по симптомах якраз або стартер не крутить або світла нема або кондюк не працює і ше пару або ;) І все стає намісце якщо заглушити і знову завести, а ще краще, якщо вийти з машини і сісти знову :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)