Потрібен кузовний ремонт

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Exoto, 14 сер 2019.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Доброго дня!
    Шукаю автомаляра, який ДУЖЕ добре мені зробить пороги.
    Є незначне вздуття фарби в трьох місцях і дзюрка десь як 50 копійок.
    треба то все гарно зробити і обробити.
    Є фотки проблемних місць.
    Буду радий за допомогу, бо не можу знайти нормальних. Всі зараз на америці сидять..
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    проблема... зараз рихтовщики за роботу меньше 3000 грн не хочуть братись взагалі
     
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Роботи буде більше, бо в кінцевому результаті хочу перемалювати пороги повністю.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Будемо давати свою Фабію на ремонт бампера (штріх коцнув нам її, коли машина стояла) тріснув бампер:
    IMG_20190815_201413.jpg
    шо за майстер буде робити х.з., але то майже сусід нашого інструктора, він і домовлявся.
    Шо по ціні кінцевій толком не знаю, бо ніби 1000грн дав винуватець а взамін отримав від інструктора розписку, що розійшлись мировою. Я про це взнав після того як ))).
    Звісно штукаря грн то є мало, але мене той весь процес розрахунку і оплати не гребе (оскільки не повідомили мені про пригоду), мене цікавить кінцевий результат, що все відновлено.
    А по долі везіння, в того інструктора якраз їздить син того майстра, і вони там покумекали собі і завтра буде зніматись бампер. Кароч, приблизно 2400-2800 грн.
    Якщо цікавить результат роботи, то скажи і в ПН вже все має бути готове та зможу показати і попитаю за ціну. Якщо захочеш, то зведемо тебе з ним.
    Локація: вул.Старознесенська (Кривчиці).
    Майстер сам буде все знімати/робити/ставити і заодно підправить/підмалює "по кругу" де є "жучки" чи щось типу того.
     
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    в мене є один нюанс. Я вважаю, що якісно виконати роботу з моєю машиною можна тільки за наявності підйомника.
    Бо не залізе так він з ями, а як залізе, то не зробить добре.
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Весь бампер на робзорці в колір дешевше буде ні цей "ремонт".
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Зробили, ціна 100$ (один елемент). За підйомник не знає чи в нього є. Вчора загнав, сьодні забрав. На подвір'ї має ще шість машин.
    Результат на фото.
    IMG_20190817_125453.jpg IMG_20190817_125312.jpg
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Знаю класного маляра, правда підйомника нема... Зато камера є))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)