потрібен навігатор

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем nzi, 27 жов 2014.

  1. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    Доброго дня шановні форумчани, колєга з АТО прислав спиок з оптрібними речима вже зі списком троха розібралися от тільки птання навігатора не закрите. Чув, що Гармін досить хороші і от запитання може хто продає б/у або чув що є в хорошому стані, або десь порадьте де можна новий купити дякую за інформацію.
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    нафіга в АТО навігатор? хіба немає можливості "отжать"?!..
     
  3. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Garmin дуже хороший навігатор, але, на скільки я знаю, потребує постійного оновлення через оф. сайт. Коштує воно не дешево, правда є можливість купити з акцією "пожиттєвого" безкоштовного оновлення карт (Life Time).
    Та й недешеві ці навігатори. Напевне, одні з найдорожчих. Минулого року купував для туристичного автобусу - ціною навіть не буду Вас шокувати.
    Думаю, що є зміст пошукати якісь дешевші аналоги. Нехай знавці "гармінівського" софту щось порадять.
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    ???
    А що тіліфонів своїх шкода? Коли їх пасуть по тілефонах і відстрілюють то как би добре? а от додуматись свій крутий смартфон використати як навігатор (а не як мішень на дупі) релігія не дозволяє???? IGo Primo стає на будь-який андроїд більший за 2.3.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    що було в списку?
    це мене дивує, бо всі дороги є в картах друкованих, є в неті, та ін. А, польові дороги, тобто дороги "накатані" технікою не відображуться в навігаторі.
    Вони що, воюють по навігатору? Брєд! Не вірю....

    П/С/ дайте, хоча би в ПП, чи по тел. інфу - в складі якого тактичного підрозділу АТО, Ваш друг бере участь, і я спробую його звести з тими, хто вже місяцями там.

    П/С/С/ Помімо зенітчиків 24 ОМБр, мій хороший товариш, він же мій "однокашнік" - ком.батальйону Луганськ-1, маю з ним прямий звязок, тому, якщо треба аргументована поміч бійцям, котрих Ви знаєте, кажіть, пишіть, дзвоніть - будемо щось думати та вирішувати......
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    всім стаять.
    В навігаторах для бездоріжжя використовуються скановані паперові мапи, в т.ч. військові. На windows CE і андроїд телефоні використовується така програма як OZI explorer.
    На рахунок оновлення Garmin - в ціну векторних мап(не сканованих) входить можливість пожиттєвого оновлення. При використанні піратських мап просто буде мапа 2012-2013 року.
    На туристичних Garmin за допомогою не офіційних прошивок також можна(і треба) використовувати растрові(скановані) мапи, при цьому жодних ліцензій для них не треба.
    Війсьовим потрібен навігатор Garmin 62S:
    - можливе використання сканованих мап;
    - він кнопковий, тобто можна ним користуватись зимою в рукавицях;
    - ударо-водо захищений;
    - живе до 18 годин на двох звичайних пальчикових батарейках;
    - має вмонтований МАГНІТНИЙ компас, який дає змогу розвертати мапу за напрямком стоячи на місці;

    купляти найкраще тут http://www.navigation.com.ua/turystychni-navihatory/gpsmap-62s/flypage.tpl.html
    тут найнижчі ціни, бо це типу неофоційно-завезені
     
  7. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    дякую за коментарі та він вже там більше 2 місяців, ще з серпня. восновному в Луганській області, ТЕС,Бахмутка,Кримське. він командир 80 ОАЕМБР, 6 Рота ,3 взвод, 2 відділення.
    на коментарі про смартфон не відповідаю, ібо користуються не смартфонами восновному,вони лише на добу а норм нокія на тиждень заряду.
    вони спочатку були без БТР тепер з БТР тому і потрібно навігатор

    в списку були стандартні речі, ножі,одяг,спальники,термобілизна, навігатор. і ще шукаємо по волонтерах, бо самі не нічне бачення і тепловізор, але речі зарза головніше дубак там, каже вогнища не запалиш постійно сирість треба грітися якось. з іжею повна дупа всі вже шлунки зіпсували 2 місяці на сухпайках голодних.

    якщо є варіанти як доставити цільово йому то пропонуйте, бо перед тим передавали через знайомих, а зараз ротації нема то і нема можливості так передати.
    через частину каже не передавати, бо ті під.ри відкривають посилки і відправляють речі далі в магазини..(така інфа від нього)

    уважно читатиму коменти дякую що відгукнулися
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    краще теплі речі шукайте, бо навігатор то таке - прибамбас, а теплі речі сто відсотків допоможуть.
    В мене є варіант передачі, але озвучу завтра. Кинь номер в ПП.
     
  9. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    передача вроді організувалася через Лисичанськ новою поштою, бо волонтери не їздять туди. він якраз організовував нині відступ 32 поста. каже що до Лисичанська теоритично можна добратися.
     
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Реанімую стару тему. Бо недавно сам шукав навігатор, в результаті на olx знайшов і купив за 400 грн "вбитий" Garmin StreetPilot. Власник пригнав машину з Нідерландів і там був цей навігатор. Без зарядки не тримав, карт наших не було. Мені поміняли на Науковій в Мобісервісі батарею. Плюс там же перекинули контролер зарядки напряму, бо перед тим в режимі зарядки користуватися було неможливо (на екрані показує що заряджається і всьо), а зараз заряджає "на фоні".

    Ну а де взяти безкоштовні (не крекнуті) карти, я написав тут: GPS КАРТА
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)