Права категорії А, А1

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Shaggy, 23 тра 2017.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Хто вкурсі як зараз виглядає процедура, щоб отримати права нижчої категорії?
    Тобто отримати права категорії А, за наявної категорії В.
    Довідка з автошколи є.

    Чи потрібно знову перездавати чи як це зараз все виглядає?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Рішала завжди рішають! Треба, дзвони!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    маєш бажання за мопєдку сісти? :rock:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Термін дії довідки вроді 1рік?!
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    хз) треба відрити глянути)
    То ж 1 рік вроді медична дійсна, а з курсів без терміну. Вона ж наче потрібна, у випадку якщо потрібно відновити права при втраті. Чи я помиляюсь...
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та от купив собі на літо очєрєдного китайця))
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    давай хвались )
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та нема чим хвалитись особливо)))
    Самий звичайнісінькій дракон200, сраку по місту возити)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Теж цікаво, як зараз з тою процедурою, теж часто задумуюся чи не почати їздити на моті літом, тому теж актуально) Читав, що треба довідку з мотошколи і здати практику і все. Але як реально хз. І де в нас у львові є мотошколи, щоб взяти/зробити довідку, так як їздити вмію?
     
  10. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    літом ровер рулить, та і зимою теж, в принципі, на відміну від мото. + тротуари, парки, інші тупіки (сходи) куди на мото не сунешся.
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Є багато інших переваг. І щоб ти знав по тротуарах на ровері, як і на мото їздити заборонено, на хвилиночку...

    На мотарді можна і по сходах теж.
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    якщо акуратно - то можна ) ще не мав конфліктів ні з пішоходама, ні з поліцією (не раз бачили, як я їду). крім того, в новій редакції правил (скоро мають вступити в дію) - їзда по тротуару дозволена, якщо нема велодоріжки і не перешкоджати пішоходам.
    для мене великий мінус - де тримати той мот (чи скутер). в ліфт не влізе, в коридор теж )) а як я до гаража дійду - то вже і машину візьму. а ровер завжди під рукою, я і в магазин ним їзджу, хоча то і близько )
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну якшо акуратно і нікому не заважити то я з такої логіки і на моті і на машині можу їхати по тротуару)))

    Де тримати це питання завжди як відмазка для самого себе звучить))) Машину ти візьмеш, але відчуття їзди на машині і на мотику - зовсім різні. Машина не доставляє тих емоцій то точно)
    Я питанням не парився, поставив на стоянці звичайній 100м від хати і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    приїдь до мене, відведу тебе до директора АШ де вчать на всі категорії, і там тобі все популярно пояснять, зі всіма нюансами і відповідно до твоїх доків котрі вже є.
    п/с/ це безкоштовно, головне найди час підскочити, вдень.
    біля податкової
    як надумаєш, то зателефонуй заздалегідь, шоб він був на місці.
    мої контакти в підписі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Залиште потім тут відповіді на ці питання, теж цікавлюся і думаю буде користно для інших.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Скажу так, шо якшо тре робити, то треба брати і робити, бо:
    - цінова політика постійно змінюється (не дешевшає по крайній мірі)
    - порядок та необхідні доки на подання теж міняються (не часто, але таке є, дякуючи "реформаторам").

    Для прикладу, наведу таке:
    1) в грудні до мене звернувся знайомий, виникла необхідність провчитись на категорії Д та Е (всього 5 категорій по нових віяннях), йому то обійшлось 7000,00-7500,00 грн. Як він здавав в мрев, не знаю і чи платив там, чи самостійно - теж не знаю.
    2) цього місяця звернувся інший знайомий, але захтів на всі категорії провчитись, бо має тільки В,.... так от, порядок такий:
    - при такій умові при наявності стажу (по тех.паспорту на володіння чи керування автівкою скількись там років) допускається навчання на автобуси (Д) і вантажівки (С), ну і мотики (за них ціни не знаю), взнав ціни, був афуї ціни відповідно Д+Д1 - 5000,00 і С+С1 - 6500,00 грн.

    Це суто навчання!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Повинен мати:
    - посвідчення водія кат.В
    - тех.паспорт на автомобіль, де зазначено, що ти власник чи дозвіл на керування, тобто підтвердження водійського стажу.
    - медична довідка з відповідною відміткою (на А, В - дійсна 10 років, на С,Д,Е, - 1 рік)
    - екзаменаційний лист (останнє навчання в автошколі)
    - довідку зі школи (курсів), що ти від'їздив 20 годин на мотику
    При цьому перездача не проводиться!

    П/С/ але майте на увазі, шо якшо в мед.довідці не відмічено категорії про мотоцикл, а відмічено будь-шо навіть автобуси чи вантажівки, то та медичка не проканає..... Маразм, шо нє?, але такі вимоги.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Вже колись в якійсь темі, я згадував. І повторюсь знову і майте це на увазі!
    (виділю це жирним)

    Якщо ви є власником автівки, чи вписані у тех.паспорт на керування нею, і якщо та автівка з доками була продана, знята з вас, чи не знята, чи передана у користування іншій особі разом з доками, то рекомендую зробити і залишити собі якісні ксерокопії цього тех.паспорта.

    Бо інакше, ви не зможете подати документи на навчання на категорії Д чи Е.
    Як би це маразматично не виглядала, але це реальність. Можливо ви, подумаєте, що нічого подібного, що є база в поліціянтів чи в базі мрев є всі дані, що там є зазначено, що ви 8 років володіли Опельом Вектрою...... Запийте холодною водою )))) і продовжуйте надалі так думати.
    Я, вас інформую, то з чим стикався і пишу те, в чому переконаний.... з метою надання вам допомоги, як одноклубникам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А що тепер довідки з школи про навчання не видають... Раніше водійський стаж рахували з моменту видачі довідки
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    тепер наші поліціянти (мрев'вівці) рахують стаж по трудовій (але тре фіговутучу підтверджень), або по володінню чи користуванням на законних підставах ТЗ (тех.паспорт чи довіреність)
    Куме, про шо йде мова?, які саме довідки ми маєте на увазі?
    Не знаю, шо колись було, але зара дають Свідоцтво і Екзаменаційний, з котрим йдеш в мрео і здаєш.

    18718239_1371199412949824_1377471346_n.png
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)