ПРАВИЛА РОЗДІЛУ "Тюнінг, косметика і звук"

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Borman, 15 гру 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Цей розділ присвячений вдосконаленню наших авто – зміну технічних характеристик, візуально-естетичних якостей, а також догляду за матеріалами, які використовуються в автомобілях і ,звісно ж, звуковому наповненню цих автомобілів.

    Наступні правила як доповнення до правил форуму регламентують поведінку в розділі Тюнінг, косметика і звук. Недотримання правил розділу буде каратись згідно загальних правил форуму.

    Правила розділу Тюнінг, косметика і звук

    1. Перш ніж починати нову тему – скористайтесь пошуком або полистайте сторінки розділу. Якщо такої теми нема – створюйте (дотримуючись п.2). Якщо така тема (або схожа по своїй суті) вже існує – не створюйте нової , а пишіть свої повідомлення у вже існуючій темі – вона підніметься вгору списку всіх тем – не хвилюйтесь.
    2. При створенні тем не полінуйтесь ознайомитись з іншими розділами. Переконайтесь чи Ви не переплутали розділ для розміщення своєї теми і тільки тоді створюйте її тут.
    3. При написанні тем про виконану роботу рекомендовано максимально повно описувати сам процес, інструменти, матеріали, при можливості – доповняти фотографіями, а також робити висновки і відповідати на питання інших учасників форуму. При використанні іншоджерел інформації – вказуйте ці джерела.
    4. Пишіть в темах тільки по суті, а не по бажанню, чи задля кількості дописів. Повідомлення типу: „круто”, „хочу таке”, „і я хочу” і т.п. не несуть інформативного змісту і тільки шкодять цьому розділу, тому будуть зноситись. Якщо у Вас є потреба у написанні чогось схожого - пишемо їх тільки в ПП (Приватні Повідомлення) а не на форум.

    Результатом недотримання правил може бути знищення Ваших тем і дописів або їхнє перенесення в розділ Колектор. Будьте уважні!

    З повагою,
    Borman :)
     
    Останнє редагування: 15 гру 2008
    • Подобається Подобається x 5
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а ще можна в баню загриміти
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)