ПРИБОРКА ПАСАТ Б3

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем олежка, 28 січ 2015.

  1. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    У мене така проблема! коли провертаю ключ запалення на приборці засвічується в пів накалу лампа вказівника правого повороту. Також зазначу що коли включаю лівий поворот то на приборці моргає правий вказівник повороту.Пробував всі лампи на поворотах світять ,також аварійка працює відмінно. ПРИБОРКА СТОЇТЬ РІДНА З АНАЛОГОВИМ ГОДИННИКОМ. ХТО ЗНАЄ ПРИЧИНУ БУДЛАСКА ПОМОЖІТЬ БУДУ ВДЯЧНИЙ!
     
  2. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    Маєш електричну схему від свого авто? Зможеш зняти щиток приборів? Користуєшся мультиметром? Можеш спробувати перевірити маси за панелю приборів.
     
  3. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Якщо треба, маю посвну схему панелі реле і запобіжників, колодок і фішки панелі приладів. У ворд файлі

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  4. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    Я НЕМАЮ ЕЛЕКТРИЧНИХ СХЕМ. ЯКЩО МОЖЕШ ВКАЖИ ЯКІ МАСИ НА ПАНЕЛІ ПРИБОРКИ АБО ЯКІ ДРОТИ .АБО ЯК ПЕРЕВІРИТИ МАСИ .
     
  5. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    Я також немаю схем до твого авто, але як правило знімаєш щиток приборів і панельки під рулем і всі шпильки з коричновими дротами відкручуєш і закручуєш. Я думаю їх там небагато десь штук 5 знайдеш. До речі перед тим відключи АКБ. Ше можеш фішки на щитку перещолкнути + ВД40. І ще одне запитання Точно всі лампочки(нетільки поворотів) світять так як треба(зовнішні)?
     
  6. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Сигналізація підєднана до поворотів чи габаритів? Якщо до поворотів .. Може бути проблема в сигналізації. Схеми найти в інтернеті не проблема . Розібратися в схемах проблема....
     
  7. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    Сигналка підєднана до поворотів.
     
  8. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    А у тебе при увімкнені лівого мигає правий тільки на щитку чи повністю? Якщо тільки на щитку то сигналізація нідочого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    тільки на щитку .
     
  10. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Тобто в тебе на панелі працює тільки права стрілка... А це так завжди було , чи тільки зараз. Можливо до того стояла панель з одною лампочкою поворотів внизу. Якщо так тоді треба розбиратися з дротами з блоку запобіжників до панелі. І з розємом на панелі.
     
  11. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    я незнаю яка стояла до того приборка . я коли придбав авто все вже так було. якщо треба підключити якісь дроти то вкажіть які саме. БУДУ ВДЯЧНИЙ!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)