Приймайте в сімю :) Golf Mk2

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем RomaRio, 17 гру 2012.

  1. RomaRio

    RomaRio Початківець

    Авто:
    Golf Mk 2
    Вже місяць як став щасливим власником даного авто, це моє перше авто задоволений на всі 100%... під капотом 1,3 інж. 4 ст.МКПП.
    В планах робити ще багато чого, но на разі такий як Є ....

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Вав! Уперше за довгий час бачу файну "двійку" не з чорними вікнами, а з теплоізоляційними шибами!
    Хай бігає щасливо на радість власникові.
    До речі, ласкаво просимо на Форум!

    ПиСи. Друже, а Ти не думав вибрати собі якогось такого простіщого (чи що?) ніка? Ну, уявляєш, як приїжджатимеш на з"їзди, а ми до Тебе будемо звертатися: "Роман Яросевич 780846325"? Та мій маленький жіночий мозок просто закипить, як тосол в опелі, а не запам"ятає тих усіх цихерок...
     
    Останнє редагування: 17 гру 2012
  3. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Вітаю з покупкою :)
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    гольфяра-красава!

    Вливайся, будемо дружити!
     
  5. RomaRio

    RomaRio Початківець

    Авто:
    Golf Mk 2
    З ніком виправився :haha:) вікна розтоновував на другий день після покупки, сусід каже що як в акваріумі :) мені якось всерівно :))
    в найближчих планах - знайти широкий бампер на зад, і трохи її опустити, ну і звичайно колеса, хороші колеса - в ідеалі звичайно ББС :haha:))))
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    :i-m_so_happy:

    :hang1:

    Дай вгадаю! А далі сусід скаже затягнути чорною плівкою. бо то круто!
    Теплоізоляційні вікна дуже помічні, як взимку, так і влітку. Взимку знімають бліки від снігу, від яких очі швидко втомлюються, а влітку не притягають тепла так, як чорні трупарняні вікна. Але то на мою скромну думку... Краще роби, як сусід каже.

    Гарної подорожі разом із Твоїм новим конем!
     
  7. RomaRio

    RomaRio Початківець

    Авто:
    Golf Mk 2
    Що у всіх такі сусіди є :haha:))) не-не мене це непре.. Ніякого колхозу !!!!!!!
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Вітаю!
    Але на рахунок вікон - то кожному своє.
    В мене тоновані наглухо, нехай це буде колгосп, але ще раз - кожному своє....
    ... хтось тонує для понтів, а хтось тонує, тому що йому так треба (мій варіант - так треба), так, згоден вночі на стоянку не зручно задом заскакувати, але зато ніхто не бачить хто з ким в машині, з чим, та що робить і т.д. Ніхто не знає де його застане місяць....... :D
     
  9. RomaRio

    RomaRio Початківець

    Авто:
    Golf Mk 2
    Звичайно погоджуюсь , що кожному своє (скільки людей - стільки й думок) - не хотів цим нікого образити ...
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Гарні фотки. Чомусь у більшості в плані фотографування руки не з того місця ростуть, навіть нема шо на календар поставити. А тут просто і гарно
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    diesel757, Ти сам почитав, що написав? Як Тебе місяць десь і застане, то нах... Тобі ще й тоновані наглухо вікна? Насмішив, друже!
    Моя думка - тоновані наглухо вікна - небепека не тільки для водія того авта, але й для інших учасників руху - про це я вже кілька разів писала. Але, кожному своє... Маєш рацію!
     
  12. RomaRio

    RomaRio Початківець

    Авто:
    Golf Mk 2
    Дякую ..
    П.С. - сестра займається фотографією ... може що кому потрібно звертайтесь :haha: така собі міні рекламка :haha:
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я от теж не люблю в акваріумі. Ні тобі в носі поколупатися, ні я...годиці почухати :D

    Тому завжди тоную 30% плівкою

    Крім того воно реально помічне від прямих сонячних променів влітку, ліве плече і щоку не спечеш за таким склом
     
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Я сі тєжко вибачаю! Не врахувала! Ну та! Кому для чого авто потрібне... :dntknw: :russian_ru:

    Але ж чуєш? Наш друг взагалі фсьо зняв нах... То вже які там я... яблука мацати? Ой, нє! Чухати! Тьфу ти! Заговорилася я з вами...
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Чортопхай, про місяць, це так - для рифми, але оскільки "наші" люди часто помічають те, що не потрібно їм помічати, то я тоную свою "кльопу" наглухо, бо неодноразово були такі ситуації, що вимагали:
    - перевезення автоматів в кількості до 20 одиниць.
    - возились пістолети.
    - часто возяться броніки.
    - та інші особи жіночого роду і багато іншого.
    а, на рахунок доблесних працівників МВС, котрі читають допис, зупиняйте - провіряйте завжди радий.
    Одного разу виїжжав в Ужгород вночі зі Львова, то на Личаківській зупинили, зробили поверхневий огляд машини, а от пістоля під магнітофоном біля ричага КПП не помітили, от така у нас міліція.
    От це і основні причини, чому моя "кльопа" тонована наглухо, хоть в засос спутницю можна цілувати на світловорі.
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Зірковий комплекс? Так це видно і на затемнених машинах, тільки їзда в них небезпечніша. Ненавиджу затемнення передіх вікон а особливо лобового. Нічого кращого ніж зеленкувате або блакитне тонування на заводах людство ще не придумало. Ось така моя думка.
     
  17. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    Вітаю з покупкою! Широкої вам дороги і "ні цвяха, ні жезла".
     
  18. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Ріспект, красиво,акуратно, без колхозу , Гарне авто +1
     
  19. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    а мені пофіг чи дивиться там хтось на мене чи ні, їжджу в акваріумі і не роблю з того проблеми. коли хочу і в носі подлубаюсь. стидно кому видно))))
     
  20. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Гарно-гарно!!! Мої вітання!
    Мотор NZ 1.3і... у мене такий був, якщо виникатимуть питання - звертайся! ;)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)