Про мій Golf II 1.6 бензин, 87р. =)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем OstapGolf2, 30 лип 2014.

  1. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Привіт всім!

    Отож вирішив я створити також тему про мого нового друга, 1987 року народження, Гольфа 2 з мотором 1,6 бензин, та про все що з ним відбувається.

    Тема буде містити багато запитань, навіть самих простих і банальних, прошу адекватно на них реагувати, оскільки причиною є те що це моє перше авто =) і мій водійський стаж (3 місяці), отож не дивуйтесь, розраховую на розуміння =)

    Коротко про авто!
    Купив я його в кінці квітня 2014-го, з моменту покупки я багато чого дізнався новго і отримав море сюрпризів від свого вірного "коня"

    Першим ділом після покупки мені перебрали ходову, змінили передні стійки, поміняли масла, фільтра, на коробці піддікав сальник - поміняли, по дну вона ціленька ніде не варена не гниє! Зробили мені ручнік, поміняли гальма, ну і після того я почав освоювати нову справу - водіння =)

    Через тиждень після того як я почав їздити, машина почала глохнути, оскільки в мене не працював датчик палива в баку, я не знав скільки бензини, і я думав шо це в мене глохне бо бензина закінчується))) Таким чином я думав шо в мене нема всю дорогу бензини, я заправляв і заправляв а вона все глохла і глохла) Таким чином назбирав повний бак! =))) Виявилось підкладка під карбом була дирява і карб ковтав повітря, після заміни все ж були таки проблемки із стабільністю оборотів, детонуванням і т.д. Після того я звернувся до Андрія карбюраторщикаа, дуже хороший майстер, все зробив як треба - їздив горя не знав тиждень=))

    Після того почала заїдати коробка, важко було включити передачу)) Виявилась проблема в счепленні! Після підтягування тросика - проблема зникала) Так від"їздив ше тиждень поки не провалився вижимний, педаль счеплення впала і весь настрій до тоже (сталось то на парковці перед концертом ОЕ) =))))
    Замінили тарілочку, корзину, (б/у зі шроту на Зеленій) та тросик - їжджу дальше до сих пір =)

    В процесі змінив 2 колеса, двірники, дзеркало, зремонтували бризговики, піключили магнітолу, датчик температури, фільтри і дальше вже навіть не памятаю, купа дрібничок)))

    Окреме велики спасибі Олегу ( Домініку) дуже хороший хлопець, не раз допомогав не раз виручав, дякую Володі (Голубец) який під"їхав до мене, коли була проблема (машина глохла не знав шо робити), Роману (Дізелю) за слушні поради і гарну тему ну і всім хто допомогав нормальним дописом на питання чи порадою =)


    Тепер в мене нові проблеми =)

    1) В машині зараз є моменти "тупіння" це коли я газую ,таке враження машина не реагує а потім починає рвати, інколи здетоновує і буває важко завдиться ! Подзвонив до Андрія карбюратора можливо допоможе шось, не знаю, хто шо може порадити! Запрвляю 92 на УкрНафті

    2) Знову починають важко переключатись передачі, знову підкрутили тросік, боюсь шоб знов счеплення не пропало =))


    Можливо хтось буде такі самі проблеми і ця тема стане у пригоді як і мені так і всім =)))
     
    Останнє редагування: 30 лип 2014
  2. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    по щепленню. міняли шток вижиму зчеплення? якщо ні, то тарілці знов пипа прийде.
    по карбу глянь на мембрану "ускорітельного насоса"
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    я так розумію щток не міняли... значить скоро провалиться знов вижмний і мені тре до того готуватись? =)

    а по карбу я домовився на вівторок з Андрієм майстром, він там подивиться а я ще додатково попитаюсь про мембрану... сьгодні їхав на роботу не тупила... але буває тупить... Дякую!
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    середня ціна питання в комплекті 100 у.е. + заміна, тому будь готовий :scratch_one-s_head:
     
  5. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    в більшості випадків так.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)