Про нову поліцію

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 1 вер 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Смугасті ложки замінили на чорні мундири. Хто вже стикався? Хто фоткався з копами?
     
  2. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Я к счастью не фоткался и лично не стыкался,но в ихний первый рабочий день у меня во дворе было аж 4-ре машины,и все с мигалками и такие резвые,глаза горят.....
    И вообще честно говоря,я не помню чтоб кто-то из предыдущих так патрулирывали улицы так как новые!!!
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В мене покишо розвоєні ше думки.
    Великий негатив справило те шо вони вночі передімною їхали собі свідомо проти правил через подвійну суцільну і на знак наказовий "рух тільки праворуч"... Це мєрзость... Я за ними через це поїхав, побібікав, потім перед ними розвернувся через подвійну суцільну і поїхав геть безнаказаним... Так би якось не мало бути. А вони виходить шось забоялись чи шо...

    З іншого боку, вчора бачив як грали таксиста який стояв на зупинці.
    Сьогодні на Сахарова біля банків як завжди всі понапарковувались і утворився затор нормальний вверх і вниз... Бо машини не могли в два ряди роз"їхатись. І стояли поліцаї, які регулювали рух і вже був приїхав евакуатор. Хз, мені здається шо раніше ДАЇвці забили б на це...
    Також проїжджав на перехресті сахарова-гвардійська-вітовського то панянка проїхала на червоне, поліцаї зразу за нею, всьо гарно з мигалочками зі звуком))
    Я вірю в то шо всьо зміниться)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Нещодавно, бачив, як вони помагали лагодити жигуля на перехресті (писав у фейсбукові). Побачене, справило неабиякі позитивні враження.
    Але, курв"@, нутро підсказує: "не спіши вірити побаченому, бо ми ж в Україні живемо...." Нас, вже більше 20 років наYOбують....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    В Києві з ними все нормально! Але багато людей ще не розуміють всю серйозність їхньої роботи і намагаються втекти прямо з місця) в ютубі багато таких відео...правда в кінці все одно порушник в наручниках стоїть))))))))
     
  6. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Теж додам від себе комент, про враження про нову поліцію. Поки що вони позитивні. Минулого тижня їхав зранку на роботу попри приміський вокзал в сторону кульпарківської, і там був виключений світлофор біля самого базару, думав, що буде жесть бо бабки і доїжджаючі не розуміють, що таке машини пропустити і рух там пішоходів зранку дуже велкий (багато людей з сіл доїжджають на роботу), але яке було моє приємне здивування, коли побачив там патруль який регулював цей пішохідний перехід (світлофор) і не було пробки і все було розрулено. Зразу згадав попередні роки, як попередні "менти-мусора" стояли собі за таким світлофором і пиняли собі машини, які не пропустили пішоходів замість того, щоб ругулювати цей перехід.

    В нас завжди було в минулому не попередження правопорушень (як би мала працювати міліція), а тільки наказування порушників і в деяких випадках навпаки сприяння правопорушенням, щоб було з кого мзду брати потім.

    Тому поки позитивні враження від роботи нової поліції.
     
  7. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    також бачив як водіій порушив пдр і його зупинила поліція.але через пару секунд відпустили.Думаю просто попередили щоб не порушував
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Отож бо, поліція - поліцією, але наш народ в більшості "мудак".
    Вчора, біля податкової, зайшов в одну кафу випити квасу. Сиджу, п'ю та спостерігаю за всім, що відбувається.
    Заходять два тіпочки-податківця, беруть по пиву, сідають, п'ють. Поруч за столиком інший тіпочок-податківець, котрий обідав і між ними відбувається діалог:
    1. - ти шо без машини?
    2. - нє, на машині!
    1. - а шо нової поліції не боїшся?, ха-ха-ха
    2. - та вони і так не пиняють.
    1. - шо?! во мене сьодня спинили.
    2. - де?
    1. - повернув на ліво біля "кантори", як завжди. (тут мається на увазі здійснення повороту через дві сплошних в напрямку з центру до майданчику біля ДПІ)
    2. - і шо?
    1. - зробили зауваження.
    2. - бачиш, вони хоть і спиняли, але штрафувати не мають права, їм ше протоколів не видали....
    Далі, тіпочки почали насолоджуватись холодним хмільним напоєм, а я, пішов собі працювати на роботу.

    От так-то! Ще довго часу мине, поки хоч трошки почнеться наводитись порядок. Проблема не в поліції, не в їх кваліфікації (бо багато хто стверджує, що вони не вміють водити машини), проблема в бидло-рагулях, котрі звикли хрюкати і поводитись як свиня.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    Люди не звикли ще...ні одного разу я не памятаю щоб ДАІ когось заарештовувала...того люди такі дєрзкі...типу все порішаєм зараз, успокойтесь...а не тут то було) І люди починають себе так поводити коли їх в кут заганяють...багато разів також бачив як на відео синки якісь дзвонять комусь по телефону щоб порішати, коли їх зупинили, а інспектор каже: можете не дзвонити, він вам не допоможе...а синок тикає трубку і каже: візьміть поговоріть вам все пояснять! Але телефон не беруть) Може хоч після таких випадків людина буде думати головою про наслідки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Народ народом. Якби спинили бухого то точно б не відпустили. Та й буде система штрафних балів. То буде простіше.
     
  11. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    якщо п'яний то бали анулюються відразу)
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Їх вроді не багато, але і "багато" кожен день десь попадають на очі. Для порівняння в америці їх якось не видно поки щось не станеться - тоді зразу ціла купа.
    Цікаво як воно буде з тим "дихни" зранку після всяких свят. В принципі всі знали щр зранку після свят завжди тотально було "дихни" і воно трохи стримувало щоб не заливати очі)))))). в принципі ці зупинки були не законні. Визначити що за кермом дурень під "газом" по руху машини не просто. Є такі деятелі що пяні їздять рівніше як тверезі))))
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    по львову постійно катає 40 машин, рівномірно розмазані по всьому місту, так шо це нормально шо вони на очі попадаються
     
  14. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Насколько знаю по Одессе, времени у них следить за движением ТС практически нет. Постоянно, что-то происходит, то семейные разборки, то ограбление, то еще что нибудь, аварий только около 20-30 по городу.
     
  15. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    І я свій комент вставлю. Зупинка, стою стоя (типу без машини). Під"їхали нові патрульні, зупинилися прямо біля мене. Я вже, бува, подумала будуть знакоміцца - ото поперло )))) Виходить один, йде до мене і....проходить мимо о_О:facepalm::cry:йде до таксиста, чемно вітається і робить зауваження, що стоянка на зупинках громадського транспорту заборонена. Таксист свалює...Патрулі теж...А я стою далі...і думаю, чого ж я не йшла в нову поліцію????
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Сьогодні вночі, біля "Санта-Баобари", виїхав з площадки і зупинився зразу на виїзді, під самим знаком (не пам'ятаю що за знак), а за кілька метрів переді мною знак пішоходного переходу. Зупинився, включив аварійку і пішов пити каву до нічного магазинчику, там зустрів знайомих і заговорились. Як тут під'їжджають полісмени.... зупиняються перед моїм гольфом, і здають в зад, поблище до гольфоскої морди.
    Побачивши це, прискорюю, продавщицю зробити поскоріше каву і йду до машини, бо розумію, що зупинився з порушенням. Беру каву, йду до машини, сідаю, хвилин 5 сиджу, ...... а хєр там, ніхто не підходить. Знову вийшов закрив машину і пошов до знайомих на зупинку.
    Питання - чому вони мені жодного зауваження не зробили? Так я порушив, і я заслужив хоча би на зауваження. Вони мабуть починають підзабивати на обязаності свої.
    Далі, постояли, покумекали і я поїхав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Мабудь мають повагу до клубних машин, такі ж машини бе важливої причини не порушують, чи не так?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    так питання поставлено, що мені встидно.......
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ти вже як Парасюк експерименти над поліцією ставиш
     
  20. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    а чого ти сам до них не підійшов з запитанням,чого вони тебе не наказюють:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)