проблема з двигуном

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем олежка, 17 лис 2016.

  1. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    Підкажіть будласка що таке може бути! у мене пассат б3 моноінжектор з ранку завів авто і поїхав посправах ,зупинився на хвелин 10 сів в авто заводжу а двигун незаводиться стартер крутить але незаводьтьться ,постояв десь хвилин 5 пробую ще раз завести і двигун завівся зразу з пів оборота.Приїхав в гараж заглушив двигун і пробую знову завести а він знов незаводитьться постояв приблизно ще 5хвилин і знову пробую завести і двигун завівся.

    а може бути це бензонасос.?
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Очевидно щось перегрвіається. Коли постоїть і остигне тоді і заводиться.
    Так може бути і бензонасос, може ще щось, може датчик температури в інжекторі (якщо такий там є і підєнаний), може ще купа всього бути. Може РХХ підклинювати коли нагріється... Тут тре з бубном поскакати, або на діагностику зїздити до толкових майстрів ;)
     
  3. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    у мене була подібні симптоми колись (повний інжектор) - поїхав до майстра по інжекторах - поміняв тоді регулятор тиску палива (між бензонасосом і двигуном, при самому двигуні) - проблема не поверталась.

    регулятор_тиску_палива.png
     
  4. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    дякую за пораду буді шукати!
     
  5. Mihajlo

    Mihajlo Новачок

    Авто:
    T4
    В мене появився свист, турбіна трохи в маслі і на холостих починає кидаьи мотором, а з вихлопної валить синій дим. Підкажіть, що може бути?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)