Проблеми з бензиновим насосом.

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Shpuganich, 1 сер 2016.

  1. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Привіт всім маю таку ситуацію, вчора при інтенсивній їзді загудів бензиновий насос а ж в салон було чути, машина почала глохнути. Заглушив постояв 5-10 хв. завів поїхав все добре. Ввечері їхав зі стадіона в корку насос не гудів але машина також почала глохнути. Та сама історія постояв завів поїхав. Тепер питання з чого почати в мене 2 насоси один в баку один під кузовом. Можливо сіточки поміняти на насосах чи все таки готуватись до заміни. Машина в підписі. Бензин спировий БРСМ але я на ньому вже 2 роки їзджу проблем не було.
     
  2. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    Незнаю на рахунок двох насосів? Я б рекомендував подивитись під машину на той насос і може вдасться побачити пошкодження корпусу, шлангів, дротів, подивитись на ту сітучку можна. Також поміряти тиск палива.
     
  3. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Раз ніхто нічого не пише)))), не заважати машині працювати коли вклякне тоді ремонтувати))).
     
  4. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    з такими симптомами скоріш за все скоро вклякне )
     
  5. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Ситуація повторюється, без корків по трасі їзджу нормально, троху постою в корку підвиває насос машина глохне постояв завівся поїхав далі. Що робити, а то починає напрягати((((. Забув дописати ситуація повторюється коли на дворі жара.
     
    Останнє редагування: 25 сер 2016
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Імхо, один з насосів хапає повітря. Подивись до шлангів, котрийсь має тріщинки і на жарі, коли тиск створюється другим насосом (той зо під кузовом) то підтяшує повітря. Я б спробував заиінити шланг що зєднує ці два насоси, то першим ділом.
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Здихає той насос що під кузовом ... Коли він від температури тратить свою потужність то жити йому лишилось трохи. Це стандартний симптом плюс гудить як паравоз
     
  8. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Сьогодні зловив момент дійсно гуде підвісний під кузовом і машина глохне. Зніму і буду дивитись я так розумію готуватись до заміни?.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А там нема на що дивитись ... він завальцьований - нерозбірний
     
  10. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Сьогодні розібрав все почистив замінив насос ситуація та сама, навіть гірша насос одразу гудів новий потім перестав а потім знову. Де копати далі? Насос ставив замінник не оригінал.
     
  11. vwman

    vwman Початківець

    Авто:
    bora 1.8t
    я на борі ставив замінник. В тойже день накрився клапан обратки на насосі.
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Вернути насос в зад.... брак. гудіти не має то не паравоз
     
  13. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Забув тут відписатись))). Поміняв і той насос що в баку, фільтр до повного щастя. Але одна халепа жари то вже не було))). Подивимось що буде літом, а так політ нормальний)))).
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)