Продається VW Golf Country Chrome Edition ;)

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Sasa, 20 лют 2013.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Останнє редагування: 20 лют 2013
  2. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Ем... ето конечно все так і дуже добре... але $12 000...
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Єсть інформація що хорошій людині за 10к він віддасть.
     
  4. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Ціна занадто крута,я думаю навіть за 10 ніхто не купить.
     
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ) оголошення всьго день висить. ціну можна і повище поставити, потім знижувати. дійти до якогось мінімуму, а потім думати, чи продавати ще дешевше чи собі лишити.
    Думаю ціна саме через хром едішн, їх мало вийшло, то для фанатів "лімітед едішн", хоча я і сам люблю не тривілальні речі...
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я кагбе нінашо не намєкаю, але за ті гроші у львові можна взяти скажем отакево http://auto.ria.ua/auto_chrysler_pacifica_10242096.html , шо буде не меншим ексклюзивом ніж той хром едішин, але то машини просто не до порівняння :) Продавець має трошки спуститись на землю :)
     
  7. Олег Кузя

    Олег Кузя Початківець

    Авто:
    Пасат в5 Кльовий :)
    Там машина на PL, це також не допорівняння !!!
     
  8. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    так крайслер то на Польській реєстрації. + двигун 3,5 літра бензин з американською прожорливостю. тому порівнювати це авто з кантріком якось неумісно
     
  9. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Та не лякай ти тою прожорливістю - 11л на сотню ну інколи дууже прожорливі (3.8 кубові) жруть аж 14 на сотню... Моя 1.8 більше жре ;)
     
  10. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Наївний)) Це американець.

    Ось цитата реального власника цього авто:

    "Расход для 3.5 литрового движка не сказать что бы большой :) город 18-25, трасса 12-14. И это не показания компьютера а реально замеренный расход топлива."

    а ось ще про його розміри: "Единственное, не удобно парковатся, так как длина составляет 5050 см. и ширина 2040 см"

    Ось ссилка хто не вірить: http://www.drive2.ru/cars/chrysler/pacifica/pacifica/opingeym/
     
    Останнє редагування: 20 лют 2013
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    50 метрів? Шо за гон
     
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Таааа... На одного накинулися, що фізики не любив... Ше возьміт на того хлопа наїдьте, що математику в школі на восінь мав! Ви то можете! Так він ніколи того авта не продась.
    А моя Каруся мала 5125 мм, а я її всьо їдно любила :cry: і паркувала, де тіко могла.

    Єдине, американці антиманеврені )))

    Тобто, темі ап ;)
     
  13. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    на базарі е два дурака-один що продае ,а другий що купляе.
    так вже повелось.
    (нікого образити не хотів)
     
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    З власного досвіду:
    свою Карусю я купила за 6500 золотих; за два роки експлуатації вклала в неї 6000 золотих (не рахую бензи і страхівки); продала за 6000 золотих. Можна сказати - за шо купила, за то продала :crazy:
    Щодо монтування дитячого кріселка на переднє сидіння - там є варіанти. Якщо це кріселко для немовляти, то воно монтується задом наперед, тобто, дитина не дивиться на дорогу (та і нащо їй то?). Якщо ж для трохи старшої дитини, то можна монтувати на переднє сидіння пасажира, але демонтаж доволі складний, тому поряд з водієм ніхто інший вже не буде їздити. Друга вимога - обов"язково треба вимикати передню подушку безпеки, якщо ж такої можливости нема, то (моя гаряча порада) замонтуйте те дитяче кріселко на задньому сидінні і буде вам щастя. Я так свою потіху привчила, що там - її царство, і, якщо хтось, крім неї, хоче там їхати, то повинен це узгодити з нею. На задньому сидінні завжди був малий бедламчик, але я ніколи не мала проблем із пристібанням, неїдженням в авті чи ще щось... Вона так навчилася, що нині, коли вона вже доросла панна, сідає в Течик і відразу пристібається - на автоматі. Мені стає не по собі, і я сама мушу пристібатися, навіть якщо їду 1 км...

    Повертаючись до теми, не оцінюйте мужика з його хром едишном - яку ціну хоче, таку ставить. Хіба ми знаємо про всі нюанси?
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Значить у цього авто явно проблема з розходом палива. Буваючи там, мав можливість поексплуатувати кілька істинних американців Ddge Jorney (3.4 куба) Ford New Edge(3.6 куба), і знаєш теж приглядався до розходу не по компу (для звітності потрібно було) і їзда була по місту 90%. Розхід що в одного що в другого не більше 12л на нашу сотню.

    По темі, я задумувався чи не купив би я для себе ось таку мафинку, якби були вільні кошти? (ну для душі хочіцца). За 10К - ні.
     
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    А я вам скажу так. Я брав собі для душі. 10кілобаксів теж не готовий був викладати. Виклав 7. На данний момент з ренімацією повного приводу, лкп, обвісу і всього решти вона мені стала поза 10. Про розхідники не йдеться. Так що темі ап, шукаєм поціновувачів :) ...
     
  17. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    во! це єдине, на що може розраховувати власник
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    от і попробуй свою продай за ті гроші :)
     
  19. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Знайомий має такий крайслер, постійно щось ремонтує, ну а розхід жесть, в 20л газу на сотку по місту ледве вписується зараз, літом менше, трошки, двигун 3.5
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    от і попробуй свою продай за ті гроші

    І не подумаю :P
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)