Прокладка ГБЦ гольф 2 1.3

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 20 тра 2017.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ситуація наступна , останнім часом почав дуже багато уваги приділяти системі охолодження , почалася та проблема в той день як тріснув ось цей патрубок 7cebc9as-960.jpg
    спочатку думав шукати оригінал , а потім плюнув і замінив всі шланги системи охолодження на нові , 10-15 нових хамутів від 2-4 метрів шлангів різної товщини різні мідні тройнічки ключик на 7 і за 2 вечора патрубки поміняв , з часом то один то другий хамут попускався , і ще десь 2 дня то докручував , і от вже як 2-3 тижні нічого не тече , а ще була заміна кришки , купив кришку фірми фебі , чи то клапан не спрацьовував , чи то ше якась біда була , торотче патрубки далі почали протікати , з тої ситуації вийшов просто , купив іншу кришку набагато дешевшу , фірма топран , сідала вона важко і закрутити її в бачок то цілий геморой , ну якщо троха помахатися , то вроді все ок , дуже часто чую шо завеликий тиск в радіаторному бачку може бути повязаний з ГБЦ , і тут почалося , шо я тіки не робив , навіть вибачте гандона вдягав на радіаторний бачок , про це хочу поговорити окремо , реакція була наступна , при заведені я думав , що його засмоктало в середину , коли завівся то маленьких обертах він лежав , коли піддав газу , то я так розумію тиск його трохи надув , але не сильно , в мене є купа питань тому , щоб це все не розписувати то почну з них
    1 Чому люди вважаюь , що високий тиск це прокладка ГБЦ якщо кришка бачка спрацьовує правильно , то більше , ніж 1.2 атмосфери в системі не може бути
    2 скільки років служить та прокладка , чому питаю бо в 2012 році міняв кольца , ну і відповідно прокладка теж мінялася
    3 Коли машину скажімо 12 годин стояла не заведена то чому патрубки далі тверді , тобто тиск нікуди не дівається звичайно трошки мякші , але якщо повністю нагрітий автомобіль і твердість патрубків скажімо на 100 % , то при холодному автомобіля це скажімо 70-80% , чому тиск нікуди не дівається і чому вони не робляться мягкими , ну і чи свідчить це про якісь проблеми
    4 Чи реально взагалі забрати тиск з системи охолодження в мого колеги наприклад була ауді дизельна , була зима а в мене якраз завалялося троха антифризу , то коли він приїхав на повністю нагріті машині , і коли я відкрутив бачок для антифризу , щоб долити , то тиску там не було , чесно я взагалі був в шоці
    5 Ну і останнє питання , які наслідки прогорівшої , ну чи пробитої прокладки ГБЦ , чи можна на такі машині далі їхати і шо буде мотору якщо скажімо 100 км проїхати з пробитою прокладкою

    прошу зрозуміти , планую трошки подорож ну і сумніваюся в автомобілі , що найцікавіше немає таких серйозних причин , доречі ше одна поправочка , античфриз залив десь 1 місяць тому ну і він по рівню не зменшився
     

    Вкладення:

  2. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    5. Погані...можеш загнати двигун(антифриз в камері згорання, антифриз змішався з маслом).
    4. Тиск в системі тримає в межах норми температуру закипання антифризу: якщо тиск в нормі - вища, немає тиску - швидше закипиш
    1. Випари з ГБЦ попадають в систему охолодження

    П.С. не хочу лякати, але коли в мене витік антифриз літом із-за цього патрубку, то через 1,5 року міняв двигун - тріснув двигун в районі різьби прикручування ГБЦ

    П.С.С. ціна прокладки +- 200 грн, робота +- 500(ще може прийдеться шліфувати), патрубок сам поміняєш. Кришка розширювального бачка, якщо погана, не зтравлює надлишкового тиску - +- 30-40 грн.
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    я патрубки поміняв всі , не зовсім розумію , яке відношення патрубок має до двигуна , Тріснув двигун це шось нове маю питання в тебе патрубки зранку мягкі чи тверді ?
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Даю 95 % що двигун тріснув не через прокладку не через те що витік антифріз, а через тещо хтось колись прикручував ГБЦ до блоку і не почистив гнізда в які закручувались болти ГБЦ. Туди за звичай після демонтажу ГБЦ попадає або масло або антифриз або і одне і друге.Потім коли монтують ГБЦ і зажимають болтами получається гідроудар і блок дає тріщину. Спочатку внутрішню а потім від нагріву/охолодження чугуняка дає тріщину назовні
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    молодець, що поміняв))
     
  6. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    десь в квітні місяці поміняв всі патрубки системи охолодження , вчора звернув увагу , що на деяких патрубках утворилися тріщини , через які пропускав антифриз , коротче поїхав в інший магазин , показав шланги які стояли , сказали шо нічого дивного , бо вони Китайські тому потріскали , коротче купив нові шланги , більш високої якості , поміняв все ок , але через 4 години коли машина остигла виявив , що 7 з 10 хомутів попущені , ну я їх подотягував , долив пів літри антифризу , вроді не пропускає , має лише одне питання , чому ці 7 хомутів попустилися , шо на це вплинуло , чому вони були дотягнуті по максимуму а через 4 години таке враження , ніби їх не ключиом на 7 затягувалося а пальцями , може хто може дати відповідь на те питання , чого ті хамути попстилися
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    "Хамути" попустились бо спрацювали закони фізики.... від нагріву охолодження гума "просіла"... виробник взагалі забороняє на патрубки ставити зажимні хомути... тільки самозажимні пружинного типу
     
  8. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ясно тоді питання наступне , якщо гума просіла і я її в такому стані затягнув , то більше е має попускатися ?
     
  9. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Просяде знову але вже через більший відрізок часу
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)