Прошу поради.

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем Shev4enk07, 17 бер 2014.

  1. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
    Доброго дня, шановні форумчани! В мене виникло питання з встановлення передньої оптики на Caddy II. Хочу поставити тюнінг оптику від Polo 6N, але не впевнений чи вона підійде. Передня частина цих авто (Caddy 9k і Polo 6N) однакові, але все ж авто різні і в мене виникають деякі сумніви.
    Будь ласка допоможіть розібратися з цим питанням і дізнатися чи все ж підійде мені така оптика.
    Дякую!
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Один вже ставив тут таку оптику. Оптика +/- стає, але решітка потрібна від 6N і щось він там допилював трохи. Вобщем без гемору не стане.
     
  3. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
    Дякую!
    Це ставили саме на такий Caddy 9k так? Можливо у вас є якісь контакти цієї людини? Хотів би поспілкуватись на цю тему, якщо це можливо.
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    На форумі це Pol. Ставив на поло класік в них з каді морда вроді однакова. Телефон не дам з етичних міркувань але як через ПП не вийде на звязок то дай свій тел я йому передам


    С мабільнава дєвайса
     
  5. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
    Дякую! Спробую спочатку через форум)
     
  6. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    відповідаю. передня частина в поло класік97-99 і в каді 2 однакова , а от в поло хечбек передня частина по ширині і по вигляду поворотників однакова, а внутрішня частина в них різна. коротше замутінити можна но є трошки гемору зі всім. кріплення фари непідходить, решітку ту що значок на ній треба нову від поло хечбек, кріплення тої решітки непідходить треба колгоспити, кут наклону фар нетой, світити будуть в небо а якщо вивести свічення фар на дорогу щоб було видно і не світило людям в очі то тоді пві кажуть що в тебе поворотніки відвалюються, до речі кріплення поворотників теж непідходить, но стяжки то рішають.
    гемор на 3 дні і кстаті фари нові ті що хочеш купляти треба із багато різати ну і сверлити нові вушка кріплення.

    кстаті скоро буду проводити перегерметизацію і можливо хромування середини фари (якщо тамка є щось непласмасове), відповідно пофоткаю як то воно та всьо через 6 років польоту.
     
    Останнє редагування: 18 бер 2014
  7. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
    [​IMG]
    Я придививсь ось такі, кріплення на фото здається схожі з рідними фарами...
    Чекаю фото)
     
  8. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
  9. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    дивись різницю кріплення [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    а тепер дивись старі фари (рідні) кріплення

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    ну зверни увагу на фото мого пальця це різниця в ширині . ось для того тобі треба нову решітку.

    трої рідні мають одне кріплення зверху і два знизу, а ті нові мають два зверху одне знизу крім того нові мають верхні кріплення зверху. а рідні мають верхні кріплення болт спереді

    гемор великий але світла більше. я коли купив то покрутив їх в руках і думав неставити а продати, але після того як я їх включив і рідні включив то поняв що поставлю хотьби то мені чого не коштувало.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2014
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
    В тебе стоїть ксенон? І де ти все це купляв?
    Я знайшов в неті декілька сайтів, але хотілося б щось перевірене.
     
  11. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
    Здається знайшов те що треба від сеата!![​IMG]
     
  12. Shev4enk07

    Shev4enk07 Початківець

    Авто:
    VW Caddy 9k 1.9 SDI
    Ось ще знайшов фото вже з установленими[​IMG]
     
  13. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    ну то інша справа.

    куплалось на ебею
    ксенон стоїть
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)