Реєстрація ТЗ в МРЕВ ДАІ

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем shifo, 8 вер 2010.

  1. shifo

    shifo Початківець

    Авто:
    VW Polo 1998
    Зняв автомобіль з обліку в МРЕВ ДАІ (досі їздив по генеральному дорученню, але термін закінчувався і це доручення тільки на мене одного). Тепер мені сказали в ДАІ, що я на себе поставити цей автомобіль не зможу (якби в дорученню було двоє людей, то один - знімає з обліку, а другий - ставить на облік). Тільки ставити, наприклад, на жінку (через процедуру купівлі-продажу на біржі), а себе вписувати другою особою в тех.талон. Чи існує якийсь варіант поставити на мене автомобіль, оминаючи біржу ????
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Нехай жінка випише тобі ген доручення. А знайти попереднього власника, щоб взяти ще одне доручення не можна було? Або щоб він зняв з обліку від свого імені (за твої гроші). Тоді б ти на себе поставив...
    Я теж маю доручення і зразу знаю, що на себе не поставлю...
     
  3. shifo

    shifo Початківець

    Авто:
    VW Polo 1998
    Машину я вже зняв з обліку по ген. дорученню. Жінки нема в ген. дорученні. Зі слів ДАІшника (але він досить це не впевнено мені пояснював): мені треба через біржу продати машину жінці, потім вона ставить її на облік і вписує мене другою особою в тех. талоні. Але я ще чув (від "РЄШАЛ" під МРЕВ ДАІ), що біржу можна якось оминути і я можу сам на себе поставити машину. Але як це зробити ????
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    відповідь у твоєму ж дописі
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    решала нічого не зроблять. я також хотів зняти від свого і мені і поставити на себе. то сказали, шо вони звязки мають, але теке неможливо замутити. людина, яка зняла з обліку машину на себе вже її поставити неможе ніяк
     
  6. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    хто в курсі скільки зараз реєстрація коштує, біржову угоду вже маю?!
     
  7. shifo

    shifo Початківець

    Авто:
    VW Polo 1998
    А скільки коштує біржова угода ????
     
  8. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    гривень 800 приблизно.
     
  9. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    ого хлопаки, 8 дописів, а речі такі пишете, що аж страшно читати. постараюсь пояснити.
    авто неможливо просто зняти з обліку і поставити на облік на іншу особу.
    для того щоб поставити авто на облік на іншу особу, треба щоб та інша особа стала ВЛАСНИКОМ цього авто. а власником особа може стати тільки коли до неї перейде право власності. А право власності перейде тільки згідно договору купівлі-продажу, дарування, отримання спадщини.....
    отже, якщо в довіреності вписано 2 людини, то авто знімається з обліку і робиться купівля-продаж авта: 1 з людей (як представник власника) продає машину 2-й людині, і друга людина вже як новий власник ставить авто на облік на своє ім"я.
    купівлю-продаж зараз біржі не роблять, тільки комісійні магазини або нотаріуси.
    отже, по суті питання, зараз авто поставити на тебе не облік можна лише, якщо ти знайдеш власника і він підпише договір купівлі продажу як продавець, а ти покупець.
    інакше, без залучення власника, ти можеш продати будь-кому, тільки не собі, бо представник по довіреності не може вчиняти дії на користь самого себе.
    от тобі і відповідь, а як робити, вирішуй сам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vandri

    Vandri Початківець

    Авто:
    .....
    Я гражданка Украины, имею "карту поляка". Могу ли я купить машину в Польше и ездить на ней по Украине без разтаможки, пересекая раз в 2 месяца границу?
     
  11. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    можете але пересікаючи кордон що 10 днів
     
  12. Vandri

    Vandri Початківець

    Авто:
    .....
    це точна інформ.??.. може хтось знає подробніше шось про це?

    бо раніше було 2 чи кожних 3 місяці на кордон
     
  13. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    принаймі мої знайомі за таким принципом і катаються на польській реєстрації
     
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Яка ціна зраз угоди куплі-продажі ч-з комісійний магазин чи нотаріус?
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    у львові 900-1000грн. в районі (там де я робив) 1150грн
     
  16. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    а хіба уже неможливо все оформити через довідку-рахунок?
     
  17. Vandri

    Vandri Початківець

    Авто:
    .....
    алеж шо десять днів за кордон це важко, незручно коли ти живеш у Львові... занато часто їздити..
     
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Я в ауті:
    Взято тут:
    http://www.golf-club.org.ua/forum/viewtopic.php?f=9&t=18056
     
  19. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    В суботу оформив машину на дружину бо їздив по дорученню. Дали тимчасовий реєстраційний талон (через 3 місяці заберу постійний пластиковий). Обійшлося в 1900 грн за постановку. За зняття в Києві взяли 2 місяці тому 800 грн. Рішал не купляв, бігали обоє з дружиною по касам і чергам. Було пару заминок, вирішувались по 50 грн. Машину оцінили 1025 у.о. без "рішал"
     
  20. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    По відчуттям про МРЕВ - совок, совком. Працюють не для людей, а для себе. Цілеспрямовано фіксував вирази обличь у віконечках - всюди вираз "чьо хочеш?" Всюди бігають якісь тіпи і носять, тикають гроші людям в погонах, не дуже ховаються. Люди в погонах в основному всі розміру XXL, напевне тому що в такій формі кишені більші. З будь якої заминки створюють велику проблему, в той же час залишать простір для маневру в 50 -... грн.

    Дивує що багато процедур можна було звести в одне вікно, і багато оплат в банк можна було б зробити однією квітанцією.

    Я до поїздки в МРЕВ морально налаштовувався 2 місяці, хоча в Ірпіні(Київська обл) знімав з обліку, але там порядку було більше і народ привітніший , бачили що я з далекого регіону і намагалися прискорити процес зняття з обліку щоб я вночі не вертався, хоча вираз обличь у віконечках також совкові. Перед походом в наш львівський МРЕВ почитав різні дописи в неті і більш менш орієнтувався які процедури і в якій послідовності треба виконувати щоб встигнути за день. Але собі от уявив, що робити людині котра туди потрапляє вперше....? Розібратись що і куди важко. Віконечко з інформацією я так і не знайшов... Зате відразу видно "рішал" і каси "приватбанку" де сидять молоді дівчата але вже з зіпсутими совковим виразом обличчями.

    Нотаріус в МРЕВ якись підпільний, ні вивіски ні вказівників. Гроші беруть, чеки не дають, хоча дівчата там веселі.
    В приміщенні МРЕВ декілька явно приватних точок - бірж. Я не думаю що це правильно, хоча і зручно.

    В кінці добило те що помилки працівників МРЕВ треба було залагоджувати по 50 грн. Головне що на пальцях їм пояснюю що це їхня помилка в їній довбаній базі, а вони мені кажуть "нічого не знаємо, я не можу на себе це брати, їдьте в МРЕВ Ірпіня і там собі полагодьте питання". Прикинувши всі витрати, рішення про 50 грн. було прийнято - все миттю було залагоджене. Але якщо б я був ідеалістом і принципово не давав хабарі то втратив би ще купу часу і нервів та ще й тих грошей. Ще було пару випадків, але вже тошно розказувати.

    Тепер от ще задача отримати поскорше постійний пластиковий техпаспорт, бо робити його будуть 3 місяці, а за кордон з тимчасовим не виїдеш. А щоб виїхати на тимчасовому - треба зробити за 250грн одноразовий талон навиїзд, бо інакше на кордоні не пустять. І ото ті всі речі дуже дивують і нервують. Ну видно же ж що кантора гнила-гнилюща, що основне завдання їхнє не допомогти громадянам, а збити бабла побільше, і не тільки державі а собі на кишеню в основному. Та туди запустити перевірку з ідеалістами, то там залишаться працювати відсили 10% і то прибиральниці напевне. Чому у нас не Грузія... там Міхо порєшав ті всі проблеми корупції за пару років...
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)