Ремонт глушників

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем Shaggy, 17 бер 2014.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Друзяки, підкажіть де у Львові можна поварити нормально глушник? Щоб майстер був не лінивий і акуратний. Бо то якийсь жах, не знаю де зробити.
    Суть роботи:
    Вирізати каталізатор, на його місце вварити стронгер. Знайти де дірка перед каталізаторм і заварити її.
    Приварити строгнер треба саме на місце каталізатора, до хомута і з"єднання з штанами випускних колекторів. Щоб конструкція була розборна, а не суцільна труба до кінця.

    Один майстер на стрйській (поворот на онко-лікарню) постійно зайнятий, до нього ніяк не попасти. Лінивий трохи.
    Другий на автобазарі на зеленій то варить криво як попало, аби не ревіло. Мене це дратує і не акуратний.
    Ще біля тюрми на перехресті Стрийська-Наукова є. Так там взаалі брати не хочуть. То треба знімати, розбирати, шось мямлять, а може то нічо не дасть...

    Якесь замкнене коло. Вже задовбався, постійно дзелинчить шось десь.
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якщо просто заварити чи відрізати і заварити, то можеш підїхати на АС2 там де гараж Данєцкого був - поруч в боксі Степан(як я пригадую ім'я) варить, принаймні мені різав і варив, але тре дивитися що він робить щоб не відрізав лишнього ;)
    Інший варіант - на Перфецького, хтось мені казав, що там ніби непогано таке роблять, ну і є якість обрізки труб, якщо раптом щось тре буде зробити екстра - я там не робив ніц, лише чув, тобто "лісапєд нє мой..."
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    В суботу їздив в сторону Стрия, так от там помітив, на виїзді зі Львова, як їхати від Ашану, проїжджаючи Кум'а, одразу після повороту на Наварію, красується напис, щось тіпа "ремонт всіх глушників іт.д.", я так поняв, що по глушниках там любе і різне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Ну і ще одна точка:
    їдучи по вул. Городоцькій (в сторону "Метро"), не доїжджаючи до Скнилівського мосту, справа буде велика церква) а зліва буде з"їзд на сервіс саме по глушниках.
    Хлопці роблять "любе" - величезний склад різноманітних труб, станки для гнуття і т.д. Але підозрюю, що "під запис". Якість теж дуже хороша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    +1 якраз хотіла про цей сервіс написати. 2 тижні тому міняла у них глушник. Купила і одразу там же хлопці поміняли швиденько. Ціни адекватні, люди приємні :yes: Магазин "Автовектор" вул.Городоцька 242 в, тел.244-11-50.
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Церква ця?? Куди далі їхати? Не шарю шось.
    https://www.google.com.ua/maps/@49....m4!1e1!3m2!1stfrLcQtlVNTwFVGbVAh6fA!2e0?hl=ru
     
  7. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    "Пройдись" курсором вздовж вул.Городької в напрямку "МЕТРО" - справа побачиш підземний пішохідний перехід !!! Поворот направо відразу за ним.
    P.S. доречі, якщо будеш уважним, то побачиш в Google навіть рекламу цього СТО
    (тел. 244-11-50) :D:D:D
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Знайшов, дякую!
     
  9. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    завжди будь ласка. :drinks:
     
  10. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Sasa, даю тобі ще одну унікальну можливість видалити мій допис за флуд і ще раз довести свою "особливу увагу" до жіночої половини на сайті! Вислів "неуважні" стосується того, що дописом вище був вказаний і номер телефону даного СТО і адреса. Але дехто просто не уважний або повний ігнор...Дякую за увагу! Задовільни своє "Я" видаляючи цей допис....
     
  11. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    в Автовекторі запису немає. тільки жива черга
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Це якраз те що на городоцькій?
     
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    так, це там. роблять там нормально, але знайти той поворот з першого разу, тяжко
     
  14. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Привіт всім!
    Маю таке питання)
    Мені коли міняли кулісу коробки, рухали вихлопну трубу, ну коли все зібрали - відповідно появився поганий звук (таке вреження ніби є дирочка), скоріш за все в місці де стоїть той хомут (що з"єднує "штани"), хотів би порадитись хтоб міг мені подивитись до вихлопної і виправити проблему ( стабілізатор вирізаний, трубка приварена може там сифонить або ще десь, не можу той звук слухати) Підкажіть до кого можна звернутись з такою проблемкою? =)
    ДЯкую!
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Aknod з форуму. Діма звати.
    063 661 2000. Дуже гуд роблять! Рекомендую!
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. якщо там знімали, то мабуть, було б ідеально там замінити прокладку (на вигляд така, як колись були "дротики для миття посуду", тільки пресована), може там сифонити.
    2. не можу зорієнтуватись за який хомут мова йде, але в мене на 1,6 там дві скоби, які, ну-у-у дуже важко зачіпляти (якщо самому в одиночку), ті що прижимають початок вихлопної до штанів.
    ціна питання, і чи можуть вони виставити все по феншую, бо мені тре куліску теж поміняти (з 4-х ступки на 5-ти ступку).
     
  17. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Мені міняли такі "гаражні майстри" якщо чесно звернувся туда бо то знайомі, але чесно кажучи не дуже надійні (любить бухнути, коли тверезий робить добре)... я над ними стояв і тоді вони мені міняли =) Правда поміняли все гуд, переключається ідеально, нарікань не маю, єдине коли знімали трубу назад не поставили нормально... Просив зробити - то вони мені казали типу "я там шось намазав воно пройде" а потім сказали купити той хомут шо з"єднує вихлопну і штани, потім сказали шо то не то... кароч впень їм то мені робити, заставляти не хочу бо зроблять як небудь, раз без охоти, а хочу шоб вже нормально було, тому хочу звернутись до когось хто міг би передивиться і точно виявить причину і усунить її!

    Якщо хочеш, я можу подзвонити до нього і спитатись шо б він хотів за роботу і чи нормально зробить! (свою кулісу також міня на 5-ти ступку, бо стояла 4-ьох перероблена як небудь на 5-ти тому туго переключалось і 5-ої не було - заплатив на шроті 200 грн!)



    Шегі! Дякую за номер! Я задзвонб до нього обов"язково!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)