Ремонт Кондиціонера

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 27 лют 2020.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Оскільки остання тема була ще 2 роки тому , і скоріше всього вся інформація не актуальна , то прошу про допомогу поради і так далі
    коротче кажучи спочатку компресор видавав дивні звуки ну я поїхав на діагностику , як мені пояснили долили 60 грам компресорного масла в ту систему , і тут такий прікол звук спочатку пропав і працювати почав ніби краще , а буквально 2 години тому самий компресор перестав підключатися до того шківа який його мав би крутити , скажіть скільки коштує ремонт компресора і що то могло поламатися , якщо натискаю на кнопочку а єдине що робиться , то піднімаються оберти до 950 а самий кондюк не працює , що робити куда їхати ?
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Вагком маєш? Якщо ні, то рекомендую купити самий простий. Якщо є, то запускай діагностику кондиціонера, швидше за все покаже, що вийшов з ладу електромагнітний клапан включення кондиціонера. .сам клапан по ціні приблизно 350-420.
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    дякую за пораду , не знаю як так сталося сам почав працювати і до сьогодні працює , масло порішало
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)