Ремонт пластмаси

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем alleinwolf, 11 вер 2006.

  1. alleinwolf

    alleinwolf Початківець

    Авто:
    vw jettaII 1.8 16V 1988
    Після попадання цибулини (кажуть) з вантажівки, що їхала попереду, "морда" моєї джетти була трохи пошкоджена, і виглядала не дуже...Я її зліпив за 2 години і три гривні, пожертвувавши бачком для проявки плівки..

    Преамбула:
    Пластмасова морда на моїй "Джетті" з трьома широкими горизонтальними лініями (жалюзі).
    так от! прикол у тому, що (як виявилося) радіус на отій горизонтальній полосі 1:1 відповідає радіусу старого бачка для проявки фотоплівки (не коричневого, ебонітового), а чорного, пластикового. Вирізав я з бачка такі собі сектори (з шматочком дна). тими кусками дна приліпив до вертикальних підпорок жалюзі цианопаном (суперклей, в манюньких тюбиках, з червоним ковпачком). Шпаклював чорною нітрофарбою, додавши до неї двоокису кремнію аеросилу (можна просто борошна, чи чогось іншого, дрібнодисперсного нерозчинного в ацетоні). пошліфована поверхня трохи буде сіріти на загальному фоні, поверхню можна легенько покрити лаком, чорною нітрофарбою,або тим же суперклеєм, але обережно, щоб щось, чим маститимеш не прилипло, бо він швидко хапає! (я пальцем мастив)
    Сам тепер з 2х метрів не можу чітко визначити місце ремонту, а проїду 100 км, пилом припаде, то й поготів...
     
    Останнє редагування модератором: 28 лют 2009
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Ремонт пластмаси

    Кулібінівський метод в нас в Україна добре процвітає, я до бачка не додумався. але й попробувати немає де, вже Джетту продав, тепер знатиму.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Ремонт пластмаси

    Ніфіга не зрозумів :) Твоя історія більше схожа на інструкцію виготовлення водневої бомби в домашніх умовах :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)