ремонт турбіни

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Audi fanat, 1 жов 2012.

  1. Audi fanat

    Audi fanat Початківець

    Авто:
    Audi a4 1.8T 1999р.
    Усім доброго дня,
    порадьте, що краще зробити ремонт\реставрацію турбіни чи шукати оригінальну на шротах. А то сьогодні заїхав в СТО, зняли захист і жах мотор увесь в маслі, провели діагностику - турбіні гаплик повний кажуть.
    Порекомендуйте до кого звернутись за ремонтом турбіни і що краще - реставрувати, купляти бу на шротах. Дякую
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Турбіна - розхідний матеріал - витримує 150 -200 тис. Якщо збираєшся довго їздити то краще реставрувати. На шротах добру турбіну найти проблематично.
     
  3. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    +1
    Раджу регенерувати турбіну. Але, щоби відновлена турбіна працювала довше, треба дотримуватися кількох простих (але святих!) правил.
    1 - заводиш авто спочатку на пів оберта, чекаєш, доки згаснуть всі контрольки, аж тоді заводиш
    2 - завів авто - відразу їдь, не форсуй, не газуй, а поволі дай турбіні розігрітися в русі
    3 - після того, як приїхав на місце, дай турбіні ще трохи вистигнути на холостих, тобто, не вимикай відразу, а хай походить на холостих від 1 до 3 хв., в залежності від того, як довго і на яких високих обертах їхало авто. Про це треба пам"ятати особливо, коли їдеш по трасі і заїжджаєш на заправку...

    Це, ніби, і все. І турбіна буде ходити, як ляля.
     
  4. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    цей пункт реалізовується автоматично турботаймером(буває в сигналку вже вмонтаваний)
     
  5. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Можу порекомендувати майстерню (гарантія на роботи 12міс, термін робіт 2-3 дня) Львів-Рудно
    (093) 18-88-536 Тарас
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    тому в людей і летять турбіни... а потім нарікають, що турбіна - зло...
     
  7. Audi fanat

    Audi fanat Початківець

    Авто:
    Audi a4 1.8T 1999р.
    Ще хотів б почути Вашої думки стосовно наступного. Два місяці тому регулювали в машинці дросельну заслонку і одночасно перевірили як "дує" турбіна - підключили ноут до центр. комп. і проїхали орієнтовно 5 км із різною швидкістю. Тест показав, що турбіна дує нормально, але коли підняли її то було видно, що кидає маслом вище норми. Тому хотів б уточнити, може це у турбіни ремкомплект зносився, а вся середина турбіни в нормі? Вдячний за коментарі.
     
  8. wwB2

    wwB2 Active Member

    Авто:
    VWB2
    кап ремонт Г2 1.3 карб

    Прохання до Kym, чи можна ваш контактний тел. для консультації. Бо у доброго мого знайомого власника Г2 з обэмом 1,3 двигун бере масло а такі двигуни в попиті???
    Дякую.
     
  9. Audi fanat

    Audi fanat Початківець

    Авто:
    Audi a4 1.8T 1999р.
    Дзвонив до Тараса - не відповвідаю, порекомендуйте ще когось, хто якісно проводить ремонт тубін.
    Дякую
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    У львові турбіни не ремонтує ніхто. Всі беруть і везуть до Польщі, або до Києва. В києві Турбомоторс. До польщі дешевше і ближче. Турбомоторс теж часом до Польщі возить.
    Якщо масло на двигуні то не обовязково турбіна... коли турбіна палить масло то у вихлоп кидає і двигун чистий тільки розхід масла сильний і дим у вихлопі
     
    Останнє редагування: 3 жов 2012
  11. baryga

    baryga Початківець

    Авто:
    audi a4
    я Возив до польші
    короче беруть турбіну і тупо віддають тобі новеньку
    робив собі на джампі 1,9

    і віддали половину запчастин які поміняли
    здав чорну в маслі жахливу а віддали як з магазину
    маю фото запчастин які поміняли і самою турбіни яку віддали
    вже 80 тис і нуль грама масла
    заплатив за все 400 баків
    кому цікаво їжджу на вихідних до польші можу завести вашу турбіну))) за півас
    пишіть дзвоніть аська 8787624 моб тел 0673109229
     
  12. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    А контакт в польщі? Також регулярно їздю туди, авось колись знадобиться )
     
  13. baryga

    baryga Початківець

    Авто:
    audi a4
    не можу написати
    я там запчастини беру оптом
    і мені знижка капає))
     
  14. Audi fanat

    Audi fanat Початківець

    Авто:
    Audi a4 1.8T 1999р.
    Доброго дня, усім
    хочу подякувати КУМу за кваліфіковану діагностику і усунення несправності.
    Як виявилось проблема була не у турбніні, і впринципі турбіна неможе кидати масло на мотор)). Масло текло внаслідок зломаного фланця.
    Такщо респект КУМу!!!
     
  15. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Респект висловлюють трошки в іншій темі :D
     
  16. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Щоб не створювати нової теми, напишу тут.
    Коли брала свого Гольфа, то до пакету документів мені додали якийсь задрукований папірець. На ньому були рекомендації, як поводитися з турбіною. Випадково потрапили мені під руку, переклала і викладаю тут - можливо, комусь знадобиться... Перепрошую, бо разом із посмішками у мене зникла можливість підкреслювати чи виділяти щось у тексті - тому не дуже тойвово, але нічо?

    Шановний користувачу автомобіля з турбопідсилювачем!
    Недотримання цих основних правил, які є беззастережно обов»язковими під час експлуатації автомобіля з турбопідсилювачем, призводить до аварії турбіни.
    Майже всі пошкодження цієї підсистеми, які доводиться ремонтувати в сервісних майстернях, спричинені ВИКЛЮЧНО недотриманням цих правил.

    1. Після заведення мотора без натискання на педаль газу треба почекати принаймні 10 сек. Цей час дозволить наповнити оливою змащувальні канали і створити необхідний тиск для безаварійної роботи турбопідсилювача.
    2. Не вимикай несподівано мотора, який працював на високих обертах. Турбіна й надалі крутиться з величезною обертовою швидкістю – понад 200000 об/хв., а тиск оливи, яка на неї подається, на жаль, падає до нуля, коли зупиняєш мотор.
    3. Після інтенсивної їзди також не треба миттєво вимикати двигуна, а залишити його попрацювати на нейтральній передачі навіть до трьох хвилин! Цей час справді потрібен для охолодження турбіни оливою, яка проходить через неї, повітрям і відпрацьованими газами під час праці на нейтральній передачі.
    4. Треба виконувати призначену періодичну заміну моторної оливи зі специфікацією, поданою виробником автомобіля, а також замінювати повітряний фільтр. Ці праці треба виконувати в чистих умовах і зберігати щільність паливно-мастильної системи двигуна.
    5. Треба пам»ятати про добру якість палива! Сажа, яка відкладається, спричинює знерухомлення механічної системи керування турбіною (особливо в турбінах зі змінною геометрією).
    6. Не можна рухати елементи механічного керування турбіною.
     
  17. vanadium

    vanadium Початківець

    Авто:
    vw golf 2
  18. vanadium

    vanadium Початківець

    Авто:
    vw golf 2
    це в мою адресу?
     
  19. Teemold

    Teemold Новачок

    Авто:
    VW Caddy III
    0987127779. Тут якісно реставрують будь-які турбіни. Робив тут свою на Astra H. Вже майже рік пройшов. Турбіна як новенька працює. Роблять в Польщі. 2-3 дня по срокам.
     
  20. Scooteran

    Scooteran Новачок

    Авто:
    volkswagen golf 3
    якщо хто шукає де б робили ремонт турбін для авто і поближче (у Львові), то не забудьте заглянути на сайт компанії Турборотор.
    Мені там відремонтували до мого гольф 3 1.9 дизель за 1ин день! Їжджу вже майже рік і поки все шикарно
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)