Реставрація рульової рейки

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем nzi, 18 вер 2009.

  1. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Я обовязково поїду до нього щоб вияснити све, буде відмазуватись буду приймати міри, через ту ситуацію злий як пес , якщо вияснить дійсно що
    то йому співчуваю...
    Щоб даром не наїжджати ще перевірю насос, всяке буває, але все одно не розумію як він міг працювати, і раптом після майстерні перестати працювати.
     
  2. Voffka

    Voffka Active Member

    Авто:
    VW Jetta Coupe
    Клубна карта:
    000010
    (Кажу все це про рейку без ГУРа).
    1. якщо є можливість, можеш ще сам припідняти морду авто (вивісити передні колса) і покрутити руль в різні сторони до упору. Повинно ходити майже без зусиль на всіх ділянках. Може бути таке що в середньому положенні трохи вільніше ходить а при більшому вивертанні взагалі туго, тоді це явно затянутий болт.
    2. І ще, як будеш під машиною візьмись правою рукою за праву тягу біля з'єднання з рейкою, ліву руку поклади на рейку і подьоргай за тягу в різні сторони, якщо втулка хрєнова і її не замінили, то стук полюбе буде відчутний.
    П.С.: в тебе рейка з ГУРом, тому п.1. переконайся що в тебе теж є регулюючий болт. п.2 може не заканати...
     
    Останнє редагування: 27 жов 2009
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Гм. Цікава ситуація.
    Я в нього реставрував і рейку і насос одночасно. Незважаючи на те що на кабріку кермо бублик, - крутчу одним пальчиком.
    Гадаю, що десь зарита собака.
     
  4. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    підкажіть пліз де можна купити нижній підшипник руля, бо після заміни рейки замість нього наколхозили мені і руль легенько штопориться!
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Зніми підшипник або розміри підшипника і йди в один із магазинів "Львівпідшипника", а бо на завод (вул Зелена, ДСК), думаю підбереш такий
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Сумніваюсь...........:sad:
     
  7. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    я теж сумніваюсь він пластмасовий, може хтось код його знає?
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Слухай, ти не 1 з 1+1, я теж його шукаю :)
     
  9. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Купляв на Екзісті оригінал - 60 грн. (правда до Корка). Там підшипник разом з пластиковою втулкою іде. Номер 171419517B, він на Гольфах тоже був.
    http://www.elcats.ru/fullinfo.aspx?pid=B380181A&flag=50466844&marka=Volkswagen

    Сорі за офтоп.
     
    Останнє редагування: 28 жов 2009
  10. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    Знайшов на шроті б/у з підшипник з валом за 150 грн (кажуть окремо ненайду), але як на мене це дорого=((
     
  11. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    так дійсно він з пластиковою втулкою
    П.С Ціна нормальна, питання виникає з доставкою
     
  12. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Екзіст доставляє в любе місто, де є курєрські служби доставок (САТ, Нічний Експрес, Автолюкс і т.д.).
     
  13. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    я вже місяць парюсь і не можу там зареєструватись
     
  14. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Можу тобі в Коломиї заказати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Народ а в Б5+, 2002 року випуску рульова ремонтопригодна?
    А то підстукує. Нова - близько 1000 американських грошиків.
    Мені в принципі не мішає, але якщо тут така тема є...
    Може хтось щось порадить?
     
  16. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    все я замовив цей підшипник чекаю приїде дам знати=)))
     
  17. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Я купував б/в за 400мертвяків.
    Гадаю, рейка реставрується.
    Приняймі звякни тому ж Сергію, він скаже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Pashko

    Pashko Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3 1993d
    доброго дня ,обновлю тему .Де зараз у Львові можна відреставрувати рульову рейку (які ціни,бо зараз з тим доларом,скільки часу реставрується і чи варто шукати б/у?)
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Привіт, якщо не помиляюсь, то в тебе Пассат Б3 універсал дизельний, колись махались з релюшками свіч.накалу? Так?
    Менше з тим, відпиши мені в приват, дам тобі контакти людини, котра допоможе тобі з тим питанням.
    Рекомендую, так, як сам двічі користувався його послугами. Але, соррі, в ПП пиши, номер виконавця інакше дати не можу.
     
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Паша, опираючись на свій досвід, скажу, що не вміють в нас ніде того робити. Краще взяти бу
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)