рядність

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем Zh@riK, 8 лют 2010.

  1. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Районному міському суду _____
    _____


    Позивач: _____
    Відповідач 1: ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ДАІ
    УМВС УКРАЇНИ _____

    Відповідач 2: посадова особа – ІДПС Львівського вз-ду БДПС ДАІ при ГУМВСУ у Львівській обл.,
    інспектор міліції _____


    ПОЗОВНА ЗАЯВА
    про скасування Постанови _____ від _____р.
    по справі про адміністративне правопорушення
    (в порядку адміністративного судочинства)


    Я, _____., паспорт _____, _____р о 22:00. керуючи автомобілем _____, державний номер _____, пересувався по ділянці дороги на 0км а/д під‘їзд до м.Львова зі сторони а/д Київ-Чоп, що у Пустомитівському р-н Львівської обл, у напрямку зі Львова, виїхав на крайню ліву смугу, не заважаючи прицьому іншим т/з та не створивши аварійної ситуації, для того, щоб оминути нерівності та ями, які знаходились у правій смузі, та готувався перестроюватись в праву смугу, включивши сигнальний поворот вправо, в той момент був подайний сигнал інспектором ДПС про зупинку мого Т/З.
    Після зупинки я попросив пояснити причину зупинення. Згідно слів працівника ДАІ я рухався в лівій смузі в той час коли права смуга була вільною.
    При складенні Протоколу Серії _____ про адміністративне правопорушення (надалі – Протокол) ст. Львівського вз-ду БДПС ДАІ при ГУМВСУ у Львівській обл. інспектором міліції _____було вчинено наступні порушення:
    - інспектор не ознайомив мене з моїми правами та обов’язками, передбачені ст. 63 Конституції Україниб ст.268 КУпАП, відповідно до положень КпАП;
    - на моє зауваження, що згідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 21.05.2009 № 466
    Про організацію роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень
    із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", а саме п.1.8. цього розпорядження «Не допускати випадків документування порушень ПДР, якщо порушення скоєне внаслідок неналежного утримання дорожнього покриття (виїзд на зустрічну смугу для об'їзду перешкод, ям тощо)», причому виїзд відбувся лише у крайню ліву смугу, інспектор проігнрував;

    Вважаю, що оскаржуваною постановою _____від _____р. на мене неправомірно накладено адміністративне стягнення та вважаю її незаконною на підставах:

    1. Неправомірно складений протокол про адміністративне правопорушення
    2. Відповідачем у Протоколі і Постанові зазначено, що я порушив ч.2 ст.122 КУпАП. Правил дорожнього руху, затверджених Постановою КМУ від 10.10.2001р. №1306. В даному пункті ПДР зазначено, що на ділянках доріг, які мають дві та більше смуг в одному напрямку виїзд на крайню ліву смугу забороняється, дозволяється лаше у випадку при випередженні, повороту наліво та при обставинах, що вказані в РОЗПОРЯДЖЕННІ від 21.05.2009 № 466 п.1.8.

    На підставі вищезазначеного і керуючись п.12.4 Постанови КМУ “Про Правила дорожнього руху”, ч.2 ст. 122, ст.ст. 287-289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 6, 17, 18, 19 та статтями 104–106 Кодексу адміністративного судочинства,


    ПРОШУ СУД:
    - взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати судового збору відповідно до ст. 288 КУпАП;
    - визнати недйсною та скасувати Постанову _____ від _____р. по справі про адміністративне правопорушення.

    Державне мито за розгляд судом даної справи не сплачувалось, оскільки у відповідності ч. 5 ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

    Додатки:
    1. Копія паспорта позивача
    2. Копія позовної заяви.
    3. Копія Постанови _____ по справі про адміністративне правопорушення
    від _____р.
    4. Копія Протоколу _____від _____р
    5. Фото ділянки дороги 0км а/д під‘їзд до м.Львова зі сторони а/д Київ-Чоп, що у Пустомитівському р-н Львівської обл, у напрямку зі Львова, на яких відображено неналежний стан дорожнього покриття крайніх правих смуг .

    __________________ 2009 року Підпис _________________
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    також відправлено заказним листом з повідомленням про отримання.
    пройшло більше ніж 4-и місяці. відповіді нема.
    при складанні протоколу інспектор навіть не знав, де він саме потрулює (не знав місцевість), я заявив, шо буду обовязково оскаржувати постанову. думаю, шо та постанова не зайшла дальше за його машину.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)