Що це за нові позначки на форумі?

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем Topol, 13 лис 2006.

  1. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Привіт всім.

    А що це за всілякі зелені квадратики, рейтинги і подібні річі на оновленому форумі?

    Хтось щось знає?
    Словотворцю, Martini сказав шо ти маєш знати...:roll:

    Розкажи нам усім - мене наприклад не може не тішити факт шо у Флая рейтинг - 0. Ги-ги. :mrgreen:
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    по моєму рейтинг працює якось не так як мав би

    поки шо сам роздупляюсь
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    Почну з того, що у нас чомусь не показує рейтинг, а показує тільки силу рейтингу. Про це нижче.

    Рейтинг є в кожного учасника також, але чомусь поки шо його не показує, якийсь глюк.

    Взагалі в кожному повідомленні ліворуч є така кнопочка [​IMG]

    Якщо тобі дуже сподобалось якесь повідомлення, воно виявилось наприклад корисним для тебе, або ти його вважаєш корисним для інших, то ти тиснеш цю кнопочку і там ставиш галочку біля "Схвалюю" , таким чином ти додасиш до рейтингу автора певну кількість очок. Ця кількість в твоєму випадку 4 (це так звана сила рейтингу).

    Якщо навпаки, повідомлення відстійне, ніц не варте, несе неправильну інформацію, ображає тебе чи когось ну і тд, то ти так само тиснеш кнопочку [​IMG] і там вибираєш "Не схвалюю". Коли ти віднімаєш рейтинг, то в твоєї "жертви" він падає лише на половину твоєї сили рейтингу (тобто в твоєму випадку на 2 очки).


    Там же є рядок , в якому можна залишити короткий коментар, чому ти додав або відняв рейтинг в даному конкретному випадку. Цей коментар побачить тільки автор повідомлення. Власне, коментар залишати не обовязково, але я рекомендую це робити, так буде правильніше.

    Таким чином рейтинг користувачів росте або падає, залежно від того як його писанину оцінюють інші.

    Крім того ріст рейтингу і сили рейтингу залежить від
    1. кількості повідомлень користувача
    2. дати реєстрації (кажись за кожні 100 днів життя на форумі додається 1 очко)

    Во.... кому шо не ясно питайте
     
  4. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    ого, ото вже намудрували. навіть не знаю шо сказати, нема слів, цікаво шо з того всього получиться. але то ж можна навмисне комусь збивати той рейтинг. і ше одне, а який сенс того рейтингу? нашо воно все?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    ну в принципі теоретично залежно від рейтингу можна налаштовувати рівні доступу до форуму. Від автоматичного бану (для тих в кого низький рейтинг) до автоматичного возведення в ранг модератора. Крім того можна робити розділи , відкриті тільки для юзерів з високим рейтингом ну і тд. Але звичайно ж, для нашого наразі маленького форуму і не дуже великого товариства ці навороти не потрібні.

    Поки що система рейтингування просто вносить в наше спілкування певну ігрову складову :) Черговий привід чоловікам "помірятися піськами" :)
     
  6. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    Я б тоже казав то забрати. Є зверху заслужені іконки VW - то і є рейтинг. А так - зайде якийсь пацюк на сайт уперше, візьме і зібє рейтинг заслуженим майстрам VW на 2 очки - а їм потім 200 днів на форумі то відпрацьовувати. :evil:
     
  7. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?


    Ну раз так, то хай буде. Будемо мірятися. Я то думаю, чо у деяких членів клубу жіночої статі рейтинг нуль... :mrgreen:
     
  8. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    Мартіні скажи мені чому в мене рейтинг 4 в тебе для прикладу 9, а чого у флая 5???
     
  9. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    і як я маю побачити чи хтось підняв мені рейтинг, чи може хтось жити не хоче і забакланив, воно якось само має показати чи в приватні повідомлення скидає ? ? ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    Повинно показувати в панелі керування http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/usercp.php

    Ось я тобі додав зараз, можеш подивитися чи покаже

    Я писав, що рейтинг залежить від кількості повідомлень і тривалості членства на форумі. Уточнення - не рейтинг, а сила рейтингу.

    Рейтинг у нас чогось не відображається, я з тим зара воюю.

    Тополь, форум захищений від накруток рейтингу. Просто зареєструватись і почати додавати чи знімати рейтинг - не можна. Це дано тільки заслуженим форумчанам, які реально тут спілкуються, а не прийшли з якимись низькими намірами :)
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    цікава система. побавимося.
    гарно сказано про силу рейтингу дівчат :mrgreen:
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    Мартіні а чого не пише хто додав рейтинг
    І ше шо то за штука в низу допису між цитувати і відповісти якісь апострофи чи ноти дупля не даю???
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    ця штучка дозволяє цитувати одразу кілька повідомлень. Клікнув її на кількох повідомленнях, які хочеш процитувати, а тоді тиснеш кнопку "цитувати".
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    як я маю бачити хто додав мені рейтинг?????????
     
  15. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    я остаточно запутався, всьо, до дупи, мені пофіг на той рейтинг. маю 3 і мені досить, то так як на заліку задовільно.
     
  16. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    шо за нах чому я неможу Тополю рейтинг підвищити, а всім остальним можу шо за беспредел на районі
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    хе, хитрий
    не можна одному і тому ж підвищувати підряд, так ви собі обидва взаємно рейтинг накрутите :) Спершу треба іншим роздати рейтингу, а тоді зможеш і Тополю знову :)
     
  18. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    Що за хня? Як так?:twisted:
    Ми ж з Travelом мітимо в модератори!8)
    І досягаєм цього чесними шляхами!:twisted:
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    в модератори такими методами точно не вийде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Що це за нові позначки на форумі?

    то шо я маю спочатку всім роздати а потім тіки Тополю вот я тіки шо тобі дав а тополю далі не можу балів накинути.
    І чого в мене 4 а у Флая 5 не можу пережити ану ррозкажи чого у нього більше балів ніж в мене.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)