що краще, затоновані вікна чи прозорі?

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Miha, 5 гру 2008.

  1. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    зараз я займаюсь переоформленням і в мене запитали,
    - що будемо робити у вас дуже темні вікна.( ну ви зрозуміли що малось наувазі).
    хоч все буде добре, але людина мене наштовхнула на думку,а чи нерозтонувати собі авто.

    яка ваша думка, цікавлять всі думки. Але цікавить не конкретно про мою авто а назагал...
    бо я зауважив що є такі люди які і розтоновують авто і такі що тонують.
     
  2. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Я купив затоновану на чорну. Може не привик але коли сутеніє то ні бокових шиб ні в зеркало заднього виді нічиго не бачив.За тиждень такої їзди в нервах зняв тонування з передніх вікон дверей і задньої шиби. На задніх дверях і боковинках лишив. Якщо не помиляюсь таке тонування, тільки задня дверка, допускається без всяких дозволів а на задню шибу краще поставити шторку.
    Мені тонування не подобається.
     
  3. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    то як кому, в мене не дуже сильно тоновані і як колись на іншій машині буду тонувати то буду темніше робити
    в батьковій машині вікна не затемнені, чесно я не можу так їхати, їдеш як в акваріумі, сонце дуже сліпить... плюс чув ше одну перевагу плівок шо при аваріях скло розлітається на багато кусочків а плівка їх стримує, не знаю як воно там в реалі но мені краще з тонованими вікнами
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. PALADIN

    PALADIN Початківець

    Авто:
    VW scirocco mk2 1985
    VW scirocco mk1 1980.
    правду чув. мав проблему, кинули камнем в заднє скло, добре шо затоноване було, не розлетілось, додому нормально доїхав.якби не плівка, то їхав б з клійонкою)
     
  5. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    Взагалі тонувати можна заднє шкло і на задніх дверках без обмежень, а через передні дверки світло має проходити не менше як 75%. Лобове заборонено хіба дозволяється зверху полоска здається не більше 25 см. А моя особиста думка передні дверки щоб по стандарту, лобове теж, задні дверки 50% і заднє шкло теж не бальше 50%.
     
  6. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    як на мене, то затемняти всі крім лобового, але відсотків на 25-35
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    машина збоку виглядатиме стрьомно, або все тонувати однаково, або нічого (лобове не рахуємо)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    стопудово
    тоді відпадає сенс задні тонувати
    або хібашо якшо їздити на задніх сидіннях :)
     
  9. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    зовсім не стрьомно, навіть не замітно дуже, як спереді 25 а ззад 50 відсотків,
    а якщо дати спереді 25% а ззаду 75 тоді справді стрьомновато буде
     
    Останнє редагування: 6 гру 2008
  10. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    мене зобовязали при переоформленні зробити дозвіл на тонування( коштує 50 грн на рік.)
     
  11. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    Цікаво за тим дозволом ти можеш будь-яку темноту плівки ставити? тобто вплоть до тонуванння чорною ізолентою? :rofl:
     
  12. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    та знаєш можливо ти правий.
     
  13. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Як на мене то класно коли затоноване все, крім передніх правих і лівих вікон. Ну й смужка на лобовому має бути. Так тонують у Європі як стандарт, з заводів.

    А взагалі, то як кому.

    На рахунок того, що через тоновані вікна ні дньом, ні нічкою ніфіга не видно - то вже плівка базарна низькопробна. В батька затонована машина повність (лобове-смужка), то дньом їдеш- ніби не тонована (якщо зсередини дивитись), нічкою гірше видно на 10% максимум. Ну а з вулиці не видно в любому випадку :) Так шо тут плівку треба нормальну купляти і буде Вам щастя.

    Те, що не розлітається скло, коли плівка -факт.
     
  14. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    може то не було тонуюча плівка а кульки БОСС? якшо хороша плівка то всьо видно. а вночі шо тоновані шо нетоновані всеодно машини бачиш бо фари світять
     
  15. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
  16. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    тонировка и денег экономит, поскольку некий хулиган, увидев сумку, кулек, телефон, случайно забытый буховатым сослуживцем расколупает 2 замка, оторвет ручки и в итоге выбьет стекло (особенно обидно, если это были кульки с мусором)
     
  17. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Коли я купив авто вікна були темні(чорні), за 4роки плівка затерлася і прохідність світла повний пі...ц. Я здер її з передніх вікон і дуже задоволений(на зиму хватить), на весну перетемню на світлішу. Була напевно ДАРК БЛЕК.
     
  18. Givi

    Givi Початківець

    Авто:
    VW Passat B4
    Тонувати чи ні? Все залежить від того, якою плівкою проводиться тонування. Тонувати треба без фанатизму, адже обмеження видимості призводить до негативних наслідків. Передні бокові вікна можна затонувати на максимум 30%, теж саме і заднє вікно. а бокові на 50%. Все за умови тонування якісною плівко. Таке співвідношення буде мати як естетичний так і практичний ефект.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    який може бути естетичний ефект, коли тонування вікон різне? будеш їздити як аплікація
     
  20. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    аво я так і їжджу, хто скаже що херово:cool:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)