Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем peGas, 11 бер 2007.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Поясніть будь ласка чим відрізняється інжектро від карбюратора і шо таке моно інжектро
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато

    Інжекторні двигуни більш оптимізовано споживають паливо, тому мають більшу потужність і менший розхід.

    Карбюратор ляє бензину в двигун рівними порціями, як його накрутили, так і пшикає.

    Інжектор - розумний. Він через всякі датчики знає, скільки бензини треба в кожен конкретний момент, залежно від того, як вона згоряє, яка температура, який тиск і тд. Моноінжектор, наскільки мені пояснювали, має одну форсунку, і подає паливо однаково на всі 4 циліндри, а повний інжектор має 4 форсунки і регулює подачу палива на кожен із циліндрів, тобто він ще більш оптимізований.

    Не претендую на істину в останній інстанції. Якщо шось наплутав, поправте, мені самому буде цікаво почитати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато

    КАРБЮРАТОР
    від бензонасоса під певним тиском іде бензин в карбюратор, в карбюраторі зарахунок нехитрих механізмів відбувається змішування бензини з повітрям (повітря попадає через фільтр) яке утворює правильну суміш яка попадає через дросельну заслонку (її відкривання регулюється педаллю газу) і через клапани в циліндри. все просто але малоефективно і неекономічно.

    МОНОІНЖЕКТОР
    в моноіжекторі залишається той самий принцип як в карбюраторі - тільки є форсунка, потенціометр дросселя, лямбда зонд і компютер. це все оптимізовує роботу впускної системи. форсунка просто розпилює бензину в загальному колекторі де відбувається змішування з повітрям і далі попадання через клапани в циліндри.

    ПОВНИЙ ІНЖЕКТОР
    по суті через клапани в циліндри іде тільки повітря, і дроссельна заслонка регулює подачу повітря - а за подачу бензи відповідають кілька датчиків - повітромір, лямбда зонд, потенціометр дросселя. а в кожному циліндрі є своя форсунка яка розпилює бензу відповідно до того скільки повітря попадає в колектор.

    взагалі ДВЗ спочатку планувався як інжекторний зразу але оскільки тоді не було ше тих технологій шоб запустити інжектор в серію, то чисто з економічних міркувань придумали карб. перший інжекторний автомобіль був мерседес срібна стріла з такими дверима шо вверх піднімались.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато

    Добавлю к сказанному, что есть еще вариант ПОЛНОГО ИНЖЕКТОРА, но не электронного, а механического К-Джетроник(есть еще вариант КЕ_Джетроник, но там уже есть варианты с управлением впрыска лямдо-зондом). Подача топлива в нем организована за счет разрежения во впускном коллекторе. Чем выше разрежение - больше и подача. Схема эта пришла еще с впрысковых моторов для Мессершмитов! ;) Схема очень проста и надежна. :) Но многие ее не могут правильно настроить и поэтому боятся ее. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато


    в мене тут проблема є , в мне інжектор, і плавають обороти, одня людина з форуму написала мені шоб я почистив контакти регулятора холостого ходу а майстер сказав шо в мене такого нема, тоді в інжекторі за то шо відповідає?
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато

    Пегас:
    якшо плавають обороти то проблема може бути навіть не в інжекторі - наприклад дроти високовольтні або фільтри. але тут важко сказати, інжектор доволі складна штукенція шоб визначити все так просто, поїдь на стрийську до майстрів інжекторщиків (якшо не знаєш де то напишу як попасти) - будеш знати точно - вони продіагностують комп який і скаже про неполадки.
     
  7. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато

    якшо не важко напиши як їх знайти і кіко та діагностика потяне.дякую
     
  8. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато

    їхати просто - їдеш в напрямку автовокзалу - недоїзджаючи до нього поворот направо - видно гаражний кооператив - їдеш туда, в перший ряд майже до кінця і зліва є гараж з написом - ремонт інжекторів. компютерна діагностика інжектора здається 120 грн. якшо шось тре буде поміняти то на місці в них є якісні запчастини (термостати, лямбда зонди)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Інжектор - акрбюрато

    Як би ше хтось сказав, де найти хорошого майстра по КЕ Джетроніку (механічний інжектор з частковим електронним керуванням)...Андрія з китайської стіни не пропорнувати і Ореста з Лєвандовки також, бо дєнєг багато, а толку не дуже. Майстри непогані, але не хочуть заглиблюватись в діагностику, перевірять тиск в системі, колір свічок і кажуть ГУТ! А правильна робота датчиків, ЕГРТ, настройка положення заслонки воздухоміра-ними не перевіряється, кажуть НАФІГА?
     
  10. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Сам прікол інжектора це те що при молому обємі багато коняк, і мала витрата палива, а сам процес тобі сказав Мартіні, повний інжектор дорожчий в ремонті там дуже багато електроніки!!!
     
  11. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Не так вже там і багато електроніки, не набагато більше ніж в моделях, де карби мають купу всяких електроклапанів.
    ІМХО, з карбом на нашому бензі простіше, але то вже вчорашній день, ККД низький.
     
  12. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    peGas як саме плавають?
    Якшо на холостому ході гуляють від 700 до 1500 самі по собі то пора міняти потенціометр дросельної заслонки (400-500 грн)
    Якшо зависають на скажімо 2000 оборотів і не падають то треба подивитись на датчик температури тосолу і почистити датчик холостого ходу
    кароче:) там є з чого вибирати
     
  13. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?


    1 від 700 до 1500.
    в мене повний інжектор тому потенціометр міянти ен можна, кажуть весь дросеьл міняти
     
  14. S@sha

    S@sha Active Member

    Авто:
    VW golf II 1.3 Тi 1991
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Можливо я скажу щось недотепне так я не зовсім знаю як влаштований потернціометр, хоча у мене і інжектор повний але потенціометра немає, але є старий дідовськи спосіб відремонтувати потенціометр - береш м"який олівець "2м" скажімо, і малюєн по поверзі де їздить щіточка, і відновлюється сама поверхня.
     
  15. S@sha

    S@sha Active Member

    Авто:
    VW golf II 1.3 Тi 1991
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    А взагалі мене цікавить як називається інжектор у якого 4 форсунки але провода лише два, тобто всі форсунки запаралеліні, і який принцип роботи на них.
     
  16. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Та ти шо!!
     
  17. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Може то якись двохтактний мотор?
    Я такого не чув, знаю що є мотори де іскра йде на дві свічки одночасно (друга для допалу), але щоб дві форсунки в паралель!
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Якщо маються на увазі паливопроводи, тоді так і називається "інжектор" ;) Очевидно мається на увазі електронний або безпосередній вприск - коли відкриттям клапана на форсунці керує не тиск пального а комп'ютер. Може бути, що такі форсунки встановлені безпосередньо у камері згоряння (FSI, VVT, VVT-I) а не перед клапанами, як у більшості машин.

    Якщо маються на увазі елекричні дроти - тоді дійсно тільки двотактний двигун, але сумніваюся, що ти десь зустрів машину з чотирициліндровим двотактним двигуном.
     
  19. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?


    Можна конкретніше............. бо я шось не поянв шо треба робити, і як найти той потенціометр.........
     
  20. Стас на 9904

    Стас на 9904 Новачок

    Авто:
    ВАЗ 210994.2007
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Мужики :?: Я купив ВАЗ 210994 не маю понятія що-до обслуговання інжекторної системи поможіть:sad: :sad: :sad:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)