Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Avsel, 10 бер 2007.

  1. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Народ, цікавить інфа про такий двигун: AFN 1.9 ТДІ. З мануалу по ВВ прочитав що ставився на В4 з 03.96-12.96. Потужність - 110 к.с.
    Хтось щось знає про такий: надійність, витривалість і тд. і т.п. Може в когось такий стоїть? Там паливний насос чи насос-форсунки?
     
  2. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    В мене такий на півтора тонному пассаті, їде так що дах зносить!!! мотори класні витривалі мільйонники, в мене на спідометрі вже 260 тис. і явних поломок ще небуло! на спідометрі 220 і то перевірино практикою:grin: якщо конкретно щось цікавить пиши я тата запитаю і дам тобі відповідь бо сам в тому недуже :tongue:
     
  3. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Як при купівлі перевірити турбіну і сам двигун на рівень зношеності (наочним способом на ринку)? Як ціни на комплектуючі в порівнянні з 90-сильними 1Z і т.п.?
     
  4. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    помоєму той двигун розрахований на 300 тис...
    знаймий має гльф 3 з таким двигуном то він на 300 тис кольца міняв.....
     
  5. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    то шо він міняв кольца не означає шо двигун вже мертвий! народ буває і після 10000 кольца міняє бо їздить так
     
  6. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Реальний ресурс 800 тис, при нормальній експлуатації (вчасна заміна фільтрів, ремнів і т.д.)
     
  7. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    а бензинового шо 300 тис?
     
  8. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    НЕ знаю в мене 1.9TDI.:-( :-( :-(
     
  9. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    В тебе АФН двигун?
     
  10. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    1Z
     
  11. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Скільки набігав і де обслуговуєш його?
    Ну і Як при купівлі перевірити турбіну і сам двигун на рівень зношеності (наочним способом на ринку)?
    Брав на ринку чи приганяв? Може маєш добру людина яка може щось хороше привезти?
     
  12. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Пробіг 138 тис, пригнана під документи в грудні місяці, обслуговування роблю на дизель сервісі, що за Метро. Якщо турбіна мертва то машина не набирає швидкість а тупить, сама турбіна включається після 2000 об\хв., рівень зношеності на базарі перевіриш натиснувши педель газу до поліка подивись на дим з вихлопної: сизуватий - мотор на "виході", дуже чорний - "лиють" форсунки. дим має бути трохи чорнуватим, при згорянні соляри виділяється сажа і коли немає каталізатора відповідно і піде чорний димок! Найкраще перевіриш двигун на компі( Дизель-сервіс) і нагнітання турбіни покаже і всьо решту!!!!!
    Ще один спосіб (недавно майстер показав):
    при заводці витягуєш щуп (то що рівень масла показує) якщо з під ньго їде дим, значить не має нормальної вентиляції картера, відповідно всі відпрацьовані гази не їдуть в вихлопну, а назад в циліндри!
     
  13. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Знайомі є, тільки щось хороше знайте проблема:sad: :sad: :sad:
     
  14. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Перетескається рукою гумовий шланг який виходить від турбіни і збілшується оберти двиг. при досягненні більше 2 тис. обертів зі сторони турбіни підвищується тиск повітря і розтискає трубу це означає що турбіна справна:grin: якщо та труба небуде роздуватися або повільно це свідчить про несправність турбіни!:grin: порівнювати його з простим 1.9 ТД неможна це різні типи двигунів, хоча різниця в незначних запчастинах незначна:mrgreen: !
     
  15. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Чорний дим для дизеля це не показник! причина може бути в раннішньому або пізньому запалені!!! Авсвел я постараюсь на той зїзд притянути тата от і запитаєш все що хочеш:mrgreen:
     
  16. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Хіба з таким малим прбігом бувають??? Ну ти і скарб найшов! Вітаю. От мені б таке хтось найшов:roll:
     
  17. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Дуже дякую, правда на 100% не знаю чи зможу приїхати (буду старатись), бо в мене зараз сесія
     
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    на спідометрі ше і не такі бувають
    памятаю десь в неті бачив сайт де офіційно знижують пробіг машини
     
  19. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Шукав 4 місяці (хоч ще і їздив на Венто). Пробіг можливо і скручений, двигун перевіряв на Алексі - ніяких зауважень, кузов ніби не битий, іржа не вилазить!
     
  20. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    а ош якшо кузов гнилий і битий то обовязково пробіг скручений?
    шо мало водіїв які ніколи в аварію не попадали і доглядали добре за машиною?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)