Шукаю Осцилограф або...

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем RaZoR, 8 тра 2017.

  1. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Народ! Може хто має, або має знайомих, або знає де можна то зробити!!! ТРеба поміряти ШИМ (PWM) сигнал, я в тому ділі не шарю, але знаю що мені треба заміряти на якій частоті в мене працює клапан Н75. Поміряти то треба на авто!!! Знаю є якісь юсб осцилографи, або дехто робить осцилографа сам за допомогою ПК.
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    То сі назива осцилограф Постуловського (див гугл)
    В Городку мають два Павла :)
    Зв'язок через мене
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    скачай в аппсторі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Можна зробити з компа осцилограф. використовуеться звукова плата... Тобто сигнал подається на мікрофон або на лінійний вхід. Перед входом ставиться невелика схемка з пару опорів щоб згладити сигнал і захистити звукову плату. В неті є безплатні програми - осцилограф і самі схемки, які працюють від звукової плати. Колись зробив таке за пів дня і довший час користувався... а потім дістав проф осцилограф і десь то все закинув. Осцилограф на звуковій платі має один недолік ... якщо по простому - то неможливо встановити по шкалі розміри прямокутних сигналів. А це всі датчики які базуються на ефекті Холла, в основному датчики колінвала і розпредвала. Але сам сигнал , частоту і розмір можна встановити... тобто роботоспосібність датчиків встановити можна. Єдине якщо датчик дає низький сигнал - то тоді потрібний справжній осцилограф щоб визначити реальну величину сигналу
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Програм осцилографів для компів/телефонів в інеті є така срань, що важко вибрати, адже це задачка для лабораторної роботи в універі.
    Єдина проблема, будь яка елктрична схема в компютері працює з напругою до 5В і досить малим вхідним опором - тому порібно паяти схему узгодження опору і понижувач напруги якщо потрібно. (якщо хто користувався осцилографом старим, радянським, то знає що там тіузгоджувачі зашиті в кабель підключення, і тих кабелів є декілька для різних потреб).

    Що б я порадив: в компі є досить мало розємів, котрі можуть реагувати на зміну напруги від 0 до 5 В одним з них є якраз вхід мікрофону, але він нажаль реагує до 0.5В все реша прийдеться забрати дільником напруги. Інший варіант ком порт та Тх сигнал реагує від 0.1 до 5В але точність по прямокутних сигналах(саме таких якими оперує компютер) в рази точніша ніж на вхід мікрофону (мікрофон призначений для голосу тобто синусоїдального сигналу з гармоніками, для чого на звуковій платі стоять відповідні претворювачі і їх програмно не оминути). Я б казав шуати осцилограф не через мікрофон, імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Осилограф більше для професіоналів... та й не дешевий. Для діагностики в авто високої точності не потрібно. вистарчить побачити сам сигнал, його частоту і висоту. чи датчик робочий чи ні скаже внутрішня діагностика... Майже всі датчики працюють на базовій напрузі в 5 в. Осцилограф потрібний коли якийсь датчик напівпрацює "підклинює".. Коли дивитись осцилограму такого датчика то видно розриви. Дуже класно провіряти роботу бензинових свічок.свічка вроді працює а коли є пробій свічки то є сильний скачок на осцилограмі. Для такого вповні вистарчить того емулятора осцилографа на базі звукової плати. 75 клапан - це електромагнітний, який відкриває/закриває і . Щоб його точно провірити треба заміряти зміну вакууму і в той момент ловити сигнал від клапана. Але вистарчить побачити приблизну осцилограму клапана.Якщо вона без провалів то можна припустити що клапан працює добре.
    Я от на базі ком порта не зустрічав емуляторів осциорграфа.всі чомусь на базі звукової... можен там більше доробок треба. Самі поділювачі на мікрофонний вхід досить прості
     
    Останнє редагування: 10 тра 2017
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Зараз попробую)))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)