Скільки в кого вилітає утримання авто

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Geremy, 14 лип 2007.

  1. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Отож, панове, гадаю для оцінки своїх можливостей, треба підійти до означеною теми.
    Почну з себе
    Мав ВВ Скіроко, 1988 р.н. з 1997 по 2001 р.
    Їздив небагато в принципі, орієнтовно 15 тис. в рік.
    Втрати були
    Масло, гальмівні колодки, супорт задній сам зламав, ступіца задня накрилась у дорозі (сам поліз)
    Орієнтовна вартість утримання мені склала досить мінімальну суму, яку я в принципі міг тягнути на ті часи.
    Згодом віддав машину батькам - ті добили її :sad:

    Далі були різні службові, але так як це службові, гроші по їх утриманню не рахував

    Згодом придбав собі Пасата Б5
    Поміняв всі ремні, в т.ч. ГРМ - вишло десь під 400 баків зі всім, + масло, передні колодки 10 т.км. проблем немав....
    Далі далися взнаки українські напрямки, полетів 1 ричаг....
    Кіпвля 3-х (так сказали на сервісі) вишла у 200 баків...
    Заміна - не пригадую, ну десь біля 100...
    Далі полетів ДМРВ - заміна 200 ЮСД.
    Полетів сайлентблок задньої балки - на шроті знайомий мені найшов за 10 баків, заміна - 15 :sad:
    Після тго всього тре було зробити розвал-сходження, робив 2 раза по різних майстернях по 120 грн - тінуло машину вправо або вліво, поїхав до офіціалів - за 450 грн зробив - все стало ок...
    Полетів ШРУС... Ото було (( новий по магазинах коштував біля 500 баків... Поїхав в оф. сервіс - сказали шо мона старий здати - отримати новий оригінал - вишло 400 з роботою ((
    Ще казали шо накривається підшипник предьої ступиці і скоро накриються колодки, усе купив, потім вернув - не пригодились ((

    Таким чином утримання авто, при відносно слабенькій експлуатації протягом майже двох років та пробігу в 45 т.км. (в більшості траса Київ-ЛЬвів) мені вишла під півтори тисячі ЮСД...
    Скажу відверто - для мене було "впритик"... Склалися так обставини, що продав це авто...
    Хоча до сих пір згадую це його з теплотою у душі... Але прибутки вже не ті були шо у мене були... А добивати машину не хотів а потреби особливої у ній не було...
    Ваша черга...
     
  2. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    напишу про себе:
    перша машина була гольф 2 білого кольору 1.3 карбуратор 87 року
    купив я її ще в 2005 році за 3000 баксів. зразу скажу машина була просто мертва. за весь час поки я її мав було зроблене наступне:
    -повний ремонт ходової (всі сайленти, стойки в зборі, пружини, рульові, шарові, тормозні барабани, циліндрики, диски, шланги, колодки)
    -по мотору: заміна помпи, термостата, всіх ремнів, карбюратора, акумулятора, дротів, свічок, радіатора, різних патрубків ну і ясно шо зчеплення в зборі.
    -по кузову - капітальний ремонт з заміною деяких деталів (крило, капот, бампери, телевізор, пластмаски різні) і повне перефарбування.
    -а ше два комплекти коліс (зимові і літні) і два комлекти дисків.
    -музика баксів на 500

    всьо в сумі вийшло десь більше як 4000 баксів... але я так і не встиг усунути всі поломки в моїй двієчці бо вирішив її продати. ясно шо за 7000 я її не продав але принаймні дорожче ніж купив... машина була супер - ніразу не втикнула - завжди заводилась.

    продав білу двійку восени 2006 і купив червону трійку ше GTIшну - бомба яка майже не ломилась. всьо шо поміняв то колеса, один патрубок, акумулятор, свічі, дроти, стойки стабілізатора, одну шарову і втулки куліси КПП і ше якісь там дрібнички типу лямпочок і т.п. ше поставив музику як завжди роблю.
    продав цю машину але жалію ше досі - авто було мега. їхало як має бути і не ломилось...
    півтора місяці тому купив БМВ 328 і покишо всьо шо робив то поміняв водяну помпу і термостат - доречі на беху вони чомусь дешевші як на гольфа.... а ше тре би помпу гідравлікі замінити бо гуде сильно. а так то ше в образу всім власникам Фольксів - по їзді навіть нема шо рівняти з будь яким Фольксом...

    бензи тратив:
    на Гольф 2 1.3 - 300-400 грн в місяць
    на Гольф 3 2.0 - 500-600 грн в місяць
    на БМВ 328 2.8 - 700-800 грн в місяць
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Саме цю тему я хотів виставити тиждень раніше...
    + Джеремі.

    Хто підраховував затрати на машину свою.

    Я вже робив статистику але провтикав пару місяців і збився...
    Куплю нову машинку і почну достовірну статистику від самого початку.
    Цікавить скільки в кого йде бюджету за рік, зі місяць.
    А саме скільки виходить 1 км пробігу вашого авто без врахування бензину (сервіси) і з врахуванням бензину. Думаю в когось волосся дибки стане, прирівняється тариф практично да їзди на таксі :mrgreen:
    я врахував ВСі свої витрати (всі ремонти з запчатинами і роботою і чайовими, всі мийки і порохотяги, хімію, бензин) приблизно середньорічні витрати вийшли близько 1 грн за 1 км :sad:

    куплю нову машинку і почну достовірну статистику від самого початку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто


    Ну мій гольфик мене не дуже потішив по надійності. за 15 тис км перебрав майже всю ходову залишились задні стойки які ніяк поміняти не можу, кольца міняв. Влетів орієнтовано 1000-1200 в ремонт (точно вже не пригадаю) плюс літні колеса, титани, музика мені потянула 100 доларів а дальше то всякі там пахнючки, вяскі засоби, і страховка то всьо разом 2 штукм точно тяне. проїхав на ній 15 тис
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    В мене 150-200 у.є. в рік і то максимум!
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    бо в тебе сервіс свій, поставщик деталів свій, поле з салатом своє і гольф двойка.
     
  7. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    бо на машину тре дивитись перед тим як купуєш:) то я взнав після того як купив свою першу машину - білого гольфа 2.
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    я тоже то взнав коли купив сійв гоьлф, я навіть на сервіс не віз коли купляв його..... в мене взагалі кумедна історія як я його купив. але маємо те що маємо
     
  9. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Аналогічно :haha:)) але коли я його брав то взяв набагато дешевше ніж реально пордавалися, от тепер і доплачую різницю :haha:))) щоб полюдськи їздити
     
  10. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Коли я пидбав свого Пассата, я завів собі маленький блокнотик в машині, куди записую всі витрати: запасні частини і робота. Останній мій ремонт то була заміна стойок передніх і різних втулок, стабілізаторів та наконечників (весь перід та ще трохо з заду) виніс мені з роботою 300 у.о. Ремонтую машину приблизно 1 раз на рік. Заїжджаю на сервіс беру список, по магазинам де дешевше і якісніше і до майстра. На рік витрачаю біля 400-500 у.о. без косметики. В принципі то є непогано як на 12 річну машину. До того було авто нашої батьківщини Таврія 5-ти річна, йшло в рік 600-700 у.о.,ламалось все що було в машині, і це треба врахувати скільки коштують деталі до Таврії і до Пассата.
    Якщо когось цікавить можу описати весь ремонт з 2005 року.
     
  11. sas123sas

    sas123sas Початківець

    Авто:
    Audi A4 1,9 AWX 2000
    Skoda Octavia 1,9 ALH 2002
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    :-o :-o :-o
    В мене Golf 3 за рік в районі 300$,міняв бендікс і пер.стойки И ВСЕ!!!.
    накатав 50000км.
    Все залежить від стану машини,чи не добили її до тебе.
    :smile: поле з салатом.................ммм..........:smile:

    to Pegas:2000$ в рік на таку машину троха забагато,порахуй, на таксі дійсно вийде дешевше:) :) :)
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    я рахував, до таксі не дотягує але всеодно багато. ну шо зробиш, але якшо я проїду 50 тис і нічо не зламається то воно перекине всю свою вартість на ті км
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Оце сів, порахував і почухався в потилицю :)

    Відразу після купівлі авто вилізла хрень в коробці. Довелося її перебрати і заварювати корпус. Обійшлося в 750 грн. Трансмісійне масло залив дороге, гривень на 140 по моєму.

    Відразу ж в Петра було замовлено фланець радіатора бо через тріщину витікала охолоджуюча рідина, плюс купив антифриз, разом десь 100 грн

    Невдовзі вилізла інша крупна неприємність - злизало шпонку на шестерні колінвалу. Заміна шестерні обійшлася десь у 250 грн, це разом із виставленням запалювання на Ауді-сервісі.

    Потім текло моторне масло, довелося замінити корінний сальник колінвала - 300 грн. Плюс заміна масла 160 грн.

    По ходовій міняти довелося не багато, найдорожче обійшлися сайленблоки задньої балки, а все разом гривень на 400.

    Реставрація рульової рейки із заміною рідини вийшла гривень 250.

    Розвал-сходження 70 грн.

    Усе разом це 500 баксів протягом трьох місяців... Правда, я дуже сподіваюся, що наступні роботи будуть уже нескоро, оскільки купівля вживаного авто зазвичай природньо тягне за собою певні витрати на старті.

    PS Ще можна додати сигналізацію за 700 грн і тонування скла 400 грн.... Ой бля.... :)
     
  14. Olena

    Olena Active Member

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Привіт всім :razz: Прочитала я ваші оповідання і сижу чуть не плачу :cry: - і для чого мені треба було не нову машину купувати :roll: ?
    В багато кого з вас досить скептичне відношення до Авео , Матісіків, Ланосів і всіх тих авто що можна купити за відносно невеликі гроші, але моя думка, що все таки сама хороша машина (крім тої що в тебе на подвірр"ї :smile: ) ЦЕ НОВА!
    За рік їзди на Матісіку витратила тільки на планову заміну масла і тросик склопідйомника зіскочив. Це ВСЕ! Ну і бензин з зимовою гумою.
    З ЖУКом поки що витрат крім полірольки не було, але прочитавши історію CAT сижу дещо розстроена :shock:
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Олена, та твоя машина і є майже новенька. А товариш САТ доводив до пуття 20-річну розвалюху, довівши її до ідеального стану, ми ту машинку бачили. Чого варто лише капремонт кузова і фарбування машини...
     
  16. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    не будь розстроєна:) зато я другий гольф можу після того сам розібрати і зібрати назад бо сам багато чого робив там через тупість майстрів. я навчився поважати машину, відчувати її при їзді, відчувати коли і як працюють різні деталі і до яких наслідків призводить неправильна поведінка з машиною. і як шось стукає то можу майже безпомилково визначити шо це саме є. можливо дівчинці не треба цього всього але то кожному вирішувати:)

    машини люблю більше за будь шо матеріальне в цьому світі тому для мене це щастя розуміти всю будову і роботу машини.
    тепер я як їду до майстра то їду вже переважно знаючи шо сталось і просто шоб він замінив це бо має весь необхідний інструмент.
    я ніодного дня не жалію шо вклав в свого першого гольфа стільки грошей бо отримав задоволення шо довів машину до суперового стану!

    я взагалі планую трошки підзбирати грошів і купити шеодну двієчку і доводити її потрошки до їдеалу. без цього життя сумне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Перші майже 2 роки рахував.. Коли ще не страждав тюнінгом.. В районі 1000$ за два роки вийшло разом з "фічами" типу тоніровки, магнітоли, коліс і т.п. Ремонтів неможу сказати що було багато. Звісно після покупки дещо прийшлось ремонтувати но це було відносно дешево.
    За останній рік вклав в машину біля 2500-3000$ в запчасті і роботу :)) Но не шкодую, так як це цікаво і це хобі таке - тюнінг :))
    Суто в ремонт за останній рік попав ну може доларів 200-300$ і то в основному по ходовій.

    p.s. Ще одна машина має бути НОВА машина, но мене пре беха купе в 36 кузові а їх нових блін нема, так що знов прийдеться тратитись на ремонти напевно.
    p.p. s. CAT. 700-800 грн в місяць на беху то ше дуже нормально, розкажеш як буде на протязі року в середньому.
     
  18. Olena

    Olena Active Member

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    З великою повагою! Найціннше, то ДОСВІД :!: "Бери досвід, а гроші прийдуть", Гарольд Дженін
    Що до мене, то я навряд чи буду так сильно займатись ремонтами - буду виставляти на продажу як почне ламатись :-( і збирати гроші на салонного ЖУКА ( 32 у.е. :shock: !)

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Тепер я знаю кому дам покататись на ЖУКу як тільки попаду на з"їзд :lol: Я от ніколи не чую, що щось стукає чи навіть гремить. Хіба б, може, зауважила якби колесо відвалилось :shock:
     
  19. Olena

    Olena Active Member

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Навіть не поспориш - мати дві машини - нову і не дуже нову для душі, дійсно непогано :mrgreen: Все, як завжди, залежить від кількості у.о. в кішені. :roll: 200 грн. за одну стоянку, ще 200 - за другу. І так щомісяця ;)
     
  20. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    а я б непроти катнутись:)
    коли колесо відвалюється то є два типові симптоми:
    1) воно переважно переганяє машину зразу
    2) перше чути сильний удар і таке враження шо пів машини розвалилось..
    але це дуже серйозно і небезпечно - бо якшо таке станеться на швидкості то важко буде вртимати машину більш менш керованою до зупинки.
    шоб колесо не відвалилось тре:
    - хоча б раз в півроку робити діагностику ходової а як шось стукає то частіше по необхідності
    - перевіряти шоб той хто закручує колеса гарно всьо подотягував

    коли болти колеса розкручені то при їзді таке враження шо всю коробку передач перемололо, півосі криві і рульові всі тре міняти... а ззовні ніби все ок поки не перевіриш болти!
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)