Скрип салону і подіуми

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Exoto, 15 лип 2017.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Отже, бруківка зробила свою чорну справу. Салон ходить ходуном. Зочу розібрати і зібрати за декілька тижнів, проклеїти антискрипом і тд. Тому маю кілька нубських питань.
    Дверні карти, заміню пістони на нові. Щнизу карта крім пвстонів прикручується двома самонарізами. В мене оба тих місця поламані на самій карті. Карту під заміну чи пістони справляться?
    Також під картами є ще металеві щити, я іх знімав раніше, по заводу вони на герметику, іх варто проклеювати антискрипом чи можна також на якийсь герметик (на який?).
    Далі колонки.
    Як відомо штатні колонки йдуть з пластмасовим кожухом, якість іх мене впринципі влаштовувала, але вони запарились рватись постійно. Хочу поставити інші в штатний розмір, що простіше, аирізати старі чи робити подіуми? Складно іх робити? Реально самому чи шукати когось?
    Ну і саме нубське. Той антискрип, клеіти ворсом до металу чи пластику? Чи є сенс його по карті клеіти чи мені хватить стандартного? (Там є проклейка штана по контуру карти)
    Заводськоі шумки мені впринципі достатньо, вимоги до музики також не професійні, аби не гірше за штатний звук.
    І ще, трішки не по темі.
    Запарив мене спрацьовувати абс, електрик сказав чистити датчики. Проблема в тому, що вони закисають і майже жавжди то хана датчику значииь. Чи можна іх якочь перевірити? Бо купляти 4 нові не гуманно зовсім
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Нічого не порекомендую, але цікавить такий вид робіт... Якшо шось робитимеш, кидай фотки.
    Дякую )))
     
  3. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    В мене також погано справи з абс , срацьовує при десь 20км год , якщо повільно зупинятись . датчики провіряються на опір , в себе провірив , все в номі , а от проблема є . я клеїв антискрип , чомусь ніц недало... Думаю треба було віброізоляцією обклеїти пластик .який розмір динаміків стоїть стоково ?
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    @vwiskasha а яка між ними різниця і що воно таке, де його купувати? ніколи такого не робив, але теж було би цікаво таке застосувати.
     
  5. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Листи алюмінію типу грубої фульги зі слоєм смоли чи чогось наподобі смоли певної товщини. Товщина буває різною , вибирається в залежності від бажаного результату та місця застосування. Дешева вібра вже при легкому нагріванні починає підсмерджувати , тому нерекомендую дешеву базарну. Є на зелені будка з доброю віброю за помірну ціну
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    робитиму, але не скоро.
    Думаю аж в серпні
    Стосовно абс, в мене можливий варіант що задні супорта підклинюють і через це може бути спрацювання, чомусь задні колодки дуже скоро стираються
    Розмір штатних колонок 6,5 дюйма або 16,5 см. ШУкати бу сенсу нема, час робить свою справу, порвуться полюбому.
    Вигляд мають колонки такий.
    Маю стару колонку, буду підбирати по розмірах нові тай все. До речі де у Львові торгують автозвуком за помірні ціни?
    На рахунок антискрипу, клеїти потрібно з двох сторін. Зі сторони металу і зі сторони, в мому випадку, дверної карти. Я олень чомусь думав що з одної.

    Наскільки я поняв, немає дуже великого сенсу клеїти вібру без шумки. вона клеється як, спочатку слой вібро, потім шумки. І то в відповідних місцях, наприклад салон зі сторони двигуна і тд. На такі речі, як бардачок чи пластикові елементи клеїти сенсу нема.
     

    Вкладення:

    • 1780.jpg
      1780.jpg
      Розмір файлу:
      84,9 КБ
      Переглядів:
      350
  7. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Також, аби зробити раз і назавжди.
    Хочу свої дверні карти привести до ладу.
    Відома болячка пассатів - відклеюється тканина, хочу спробувати зняти тканину, випрати її і приклеїти назад. Питання - чим клеїти аби не смерділо, не липло і тд?
    аби та тканина, була не впитала весь той клей і не зробилась біда.
    Також, потрібно відрегулювати двері, провисла водійська. Того сам робити не буду, не хватить терпіння, хто може, або знає того хто зміг б то зробити? Варіанти типу, домкратом піднімати і інший бред, краще не казати)
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    щодо вібро-шумоізоляції - почитай тему про мого гольфа.
    якщо машину не думаєш залишати собі на дуууже довго, то навіть і не варто лізти до того, тому що справа вимагає не малих витрат, навіть якщо робити самому. а просто так аби як тяп-ляп-економно - ефекту практично не дасть.

    щоб дешево і сердино - купи антискрипову стрічку самоклейну (її можна знайти в магазинах, які спеціалізуються продукцією для автозвуку (але не ті, де продають тіку матіфони і овали :))), а нормальні професійні)) і проклей стики карт з дверима та інші проблемні місця.. на деякий час допоможе.. далі криві дороги і скручування кузова дадуть своє (ну не рівні в Україні дороги, хоть ти трісни, кузов розбивається в рази скоріше ніж в Європі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    та я і не планую робити все. Мені штатної шумки вистачає. Просто в мене якраз наші дороги той салон і підкосили. Хочу позабирати скрипи і стуки по мірі сил
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    я ж тобі розписав, а ти далі за своє )... максимум - антискрип-стрічка.. все решта - буде практично без ефекту, якщо робитимеш абияк по-мінімуму, повір )
     
  11. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    тому і планую робити, стрічка + всі нові пістони, а де треба буде обшивки.
    Хочу за пару днів зробити все.
    фронт робіт буде наступний:
    - дверні карти - зніму тканину, спробую випрати, приклею назад. (Чим клеїти?)
    - подіуми - варіантів три. Перший - вирізати свої колонки, колхозити в той пластиковий кожух нові. Другий - робити подіуми, третій, казали на базарі можна купити проставки і шост колхозити. Чекаю порад, як буде краще.
    - салон на хімчистку з заміною водійського сидіння
    От і все
     
  12. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    там де обшивають салони для бусів клеять 88 клеєм тканину
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Карти можна просто зняти і парою прочистити\промити, мож хімії добавити пред тим (засіб для миття посуду, якраз підійде).
     
  14. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Ризкований варіант , невідомо що під тканиною
     
  15. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Вколхожуй в стокові короби інші динаміки без подіумів , з подіумами запари троха буде . в продажі є німєріно 16ток
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Недавно ставив у Гольф 2 в двері динаміки, було якось так:
    1. Якщо розмір динаміків влаштовує - заколхозити нові динаміки (найдешевший варіант буде). Але тут нюанс, якщо під динаміком просто отвір, то як мінімум потрібно обклеїти двері віброю (мені двоє дверей обійшлись 700 грн - 3 листа по 130 грн + робота 100 грн/лист). Результат від вібри відчутний, двері важчі, всякі дребежання пропали.
    2. Я робив подіуми в існуючі кишеньки, ціна питання 40 дол.
    3. Продають УНІВЕРСАЛЬНІ подіуми, жесть ще та, хіба знайдеш великий вибір і вдасться підібрати.
     
  17. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Не вийде так. Тканина на паралоновій основі яка від старасті вже посипалась і відстала місцями від тканини. Тільки заміна. Я купував нову тканину на Хмельницького біля фуршету клеяв клейом "BOCHEM" BOTERM GTA.
     
  18. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    ага, а потім тижнями "ловити кайф" від нього.
    та сама хімчистка.
    тобто різати старі динаміки і в стокові "подіуми" колхозити?
    яка ціна питання? на картах немає складок тканини і тд?
     
  19. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    88 клей через 2дні після висихання повністю втратить свій аромат . реально ванятиме першу добу , другу добу злегка аромат тільки буде. Я всю стелю переклеїв на нього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Так точно!, підтримую сказане, бо сам використовував.

    На тобі посилання на мою тему, де я карпетом обклеював дверні карти в Г2, клацай Перетяжка дверних карт Golf2 (3-ох дверка) карпетом (фотозвіт)
    А ще, можеш під'їхати на авторинок в Кривчицях, там в тих рядах, що від дороги (де кафешка), там була пані, котра продавала транину для перетяжки салону, карпет і все, що того стосується. Так от, вона проконсультує все від і до, в тій справі вона фахівець.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)