Скрипить Гольф 4

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем nazik261, 6 чер 2018.

1. nazik261

nazik261 Початківець

Golf 4
    шановні клубчани, створювати тему не можу, тому нашкребчу сюди свою проблему.

Гольф 4 (гольф штири) 2000 р.в.
    Передня ходова: стойки робочі, стойки стаба поміняв,втулки стаба - поміняв, наконечники рульової - поміняв, сайленти також свіжі (минулого року міняв)
    Скрипить при кочках та нерівностя...(Увага - шарова виключається з списку підозрюваних)
    Питання для знатоків - що скрипить( скрипитьмій танчик як колісниця)??? скрип гумовий, вже залізав під машину - скрип йде від втулок стабілізатора...
    Чи можуть скоби втулок стаба з віком послаблятись?

2. Sasa

Sasa Аксакал

Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Навали туди силікону і побачиш чи скрип там. Про те щоб скоби якимось чином розтягувались/деформувались не чув.

3. nazik261

nazik261 Початківець

Golf 4
    бризгав туди ВДешкою....скрип не пропадає....от коли БЛ@ть сиро на вулиці і паде дощ- скрип пропадає....щось мені сі здає що тут тра ворожку чи ЕКСТРАСЕНСА...

4. Sasa

Sasa Аксакал

Country Power
    Клубна карта:
    000481
    значить скрипить не звідти. Шукай далі.

5. nazik261

nazik261 Початківець

Golf 4
    пошуки тривають...головна проблема у мене наразі - у Львові я не маю куди заїхати на яму чи естакаду - щоб самому залізти під машину і не маю помічника, який міг би погойдати передком...доводиться чекати суботи.

6. bass

bass Аксакал

Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Заїдь до @kym, у нього є пів естакади (для переду вистачить), і там си можеш глянути а мо він чим допоможе (ломика дасть?).

7. nazik261

nazik261 Початківець

Golf 4
    а контакти ? номерок і як Його величність звати чи величати)))

8. bass

bass Аксакал

Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    На цьому форуміє приватні повідомлення. Створи таке для @kym і він тобі відпише ;)

9. Sebastian del Maar

Sebastian del Maar Аксакал

Golf 4 Highländer
    я кум, що треба?

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)