Служби таксі

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем bass, 25 жов 2017.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Пропоную в цій темі обговорювати новини, проблеми, побажання до служби таксі як в нашому місті так і глобально (Uber, e.t.c). Легальність/нелегальність, бляхи на таксі, цікаві трафунки і багато ще чого...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Вчора їхав "оптимальним", як завжди, по протореному маршруту, стандарт, польскі блєхи, вхлам вбита машина. А от тариф на 20 грн дорожче ніж було завжди :sad:
    По-дорозі на мобільнику водія помітив що всі тарифи зросли на 20-30грн. То свята чи то чергове здорожання?
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Сам не їздив, але знайомий казав, шо до тарифу "+20" і то випросили, бо більшість не хтіла виїжджити.
    А то шо в хлам вбиті - то більшість, бо товчуть-товчуть, а коли заскакують на СТО, то прифігівают від цін на обслугу. От і все!
    Дуже мало таких, що реально слідкують і взмосі обслужити своє авто. А ще менше тих, хто рахує рентабельність і "правильно" бере замовлення.
    Знаю такого чувака, шо як баче в замовленні 100 і більше грн за поїздку, то хапає хєрачить з іншого кінця міста.

    Вчора було такєвово (хтось запостив)
    IMG_20180109_171706_641.jpg
    і шо ви думаєте? Канєшно шо хтось судорожно хапнув і погнав на радощах.
     
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    а ви хотіли, щоб людина в свято, була замість в сімї, на роботі, та щей по-звичайному тарифу?)
    ну от ніколи такого не розумів.
    Цікаво, чи Ви б працювали в свято за звичайні гроші?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Це робота, і якщо випадає його зміна, то так! Хоче бути з сімєю - най шукає змінника, або шукає іншу роботу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ось тит жир!
     
  8. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    В більшості фірм таксі немає змін. В основному це вільний графік.
    Крім того, якщо мені не зраджує память, то робота по святах і в вихідні дні тарифікується по іншому.
    Ну їй Богу не розумію наших людей.
    і ще. Так як я їздив раніше, скажу, якшо б не підняли тариф, фіг б водій виїхав.
    В святковий день, коли всі відпочивають, возити ту пянь, чи людей які вдавляться за ті 20 грн
    так само Ви можете зайти в кафе, скажімо на новий рік і закатати скандал, чому ціни вищі? і включити полеміку, про змінника і тд і тп.
    ну типу, чому б і ні?
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    бариги грьобані!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    хуюбер прислав))) тепер в Європі, точніше в Польщі будут наші бєзбаші гарсонити)))
    IMG_20180130_090157_068.jpg
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    На те вам, троха пріколів з таксі:
    1) було кілька днів тому, шукали драйвера на Бентлі.... за копійки )))
    IMG_20180320_210210_466.jpg

    2)а це вже моє замовлення, котре виконував
    IMG_20180320_211040_956.jpg

    3) а то, в ефірі помітив, хотіли за дешево, та ше й іномарку хорошу... і хтось же ж поїхав )))
    IMG_20180320_210909_901.jpg

    4) бувають і такі, що всім кодлом хочуть в одну машину та ще й сумки, та ще й по бомж-тарифу )))
    IMG_20180320_210840_138.jpg
    IMG_20180320_210943_809.jpg

    5) а ще буває такий треш і тут вже ріспєкт диспетчерам за те що повідомили
    IMG_20180304_154519_915.jpg

    6) і на останок добавлю ще таке: за останніх 1-2 місяці було особисто в мене два цікавих замовлення:
    - з одного кінця міста на вул.Наукову, в один із закладів харчування віз мішечок льоду... тупо мішечок харчового льоду для напоїв, тупо через службу таксі. Треш!
    - а іншого разу якусь коробочку із з/ч AUDI'шною на Навроцького в ауді-центр.
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    то, мабуть, Шег замовляв ))
     
    • Смішно Смішно x 3
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я чекав цього коменту)))

    Але я перестав обслуговуватись там) Мене вкурвило ото шо тепер не можна бути біля машини. Типу заганяєш на ремонт а сам чекаєш на рецепції...
    Обгрунтовують тим що було багато крадіжок коли всі тиняються там. Але я їм казав ставте камери для того а не людей виганяйте. Звідки я можу бути впевнений що коли я їм привезу всю підвіску фірмову на заміну ціною 20к гривень, що мені поставлять саме її, а не якийсь топран і потім ту мою підвіску десь не перепродадуть...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    А можуть? Курва, мені в них мотор перебирати :sad:


     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    ну навряд) Але так теоретично) Я хз я люблю мати можливість бути присутнім)
    Перебери в іншому місці, майстрів вагон)
     
  16. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    боюсь з іншими ще гірша ситуація:sad:
     
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Вчора випало мені добиратися додому з району Ярослава Мудрого то ж зателефонував на Оптимальне, котрим користуюсь, Бог зна, скільки років. Але з трьох спроб мені все приходили смски на кшталт "у вашому районі немає машин". Навіть після дзвінків аля "ви там часом не знахабніли" прийшла аналогічна смска :sad: Зауважу що мені було до одного місця клас машини чи ціна, що я і казав при повторних дзвінках (сказали б 500 грн - заплатив би), але нажаль ось така халепа.
    Ну що ж. Від сьогодні викреслюю Оптимальне як службу таксі і видаляю номери зі свого телефону. Нікому тепер цю "службу" не буду рекомендувати - справи з ними не варто мати в жодному випадку.
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    а на чому поїхав, служба?
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    На тому що ти сказав ;)
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    (сказали б 500 грн - заплатив би),

    В оптимальному можна казати що додаєш зверху палтос, і машинка появляється швидше.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)