Страхова не оплачує ремонт повністю

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем chervin, 5 січ 2009.

  1. chervin

    chervin Новачок

    Авто:
    VW Golf plus
    Доброго дня! і з новим роком !
    шкода, що першим моїм дописом буде саме цей....
    Допоможіть!
    Машині всього навсього 4 місяці.
    Маю поліс КАСКо - франшиза 0%
    Сталося у мене ДТП. в результаті вирвав з кріплень бампер. також незначно вигнулося крило, що не було видно спочатку. тому коли я приїхав до страховиків, в їхньому протоколі цього вказано не було.
    так як з страховою у мене домовленість оплати поквартально, і СТО виставило рахунок, який є меншим, ніж повна вартість каско, ми домовилися про взаємозалік.
    Після проведених робіт з актами звернувся до страхової, вони відповіли, що за ремонт крила і заміну протитуманки платити не будуть, бо в їхньому протоколі нічого не сказано, а на фотах нічого не видно. Також це не вказано в довідці від ДАІ. тобто - кидають.
    Добре, що стару протитуманку я забрав з СТО - є доказ.
    А що підкажете робити з оплатою ремонту крила? там сума 70 грн, але принцип - кидають на рівному місці.

    Дякую
     
  2. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Напиши назву страхової, щоб народ знав до кого не звертатися
    Заодно поганьбимо
     
  3. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Если у тебя полная КАСКО!Правда незнаю как это зделать сейчас,но можно было зделать так!
    Просто подехать с крылом через пару дней и сказать что вышел с дому или еше где-то и в машине крыло была уже мятое!Ну и дальше хай выплачивают!!!
    У меня знакомая так и зделала!:dance2::yahoo:
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    їхній протокол це фактично їхній внутрішній документ, а от фотки завжди треба робити так, щоби все видно було. В даній ситуації повинна була бути проведена експертна оцінка, яка має стати підставою для виплати. Фото, як і поверхневий огляд чи огляд ДАІ можуть показати тільки поверхневі пошкодження. Наприклад, якщо в протитуманці зламалося кріплення то жоден з тих актів не може бачити цього.

    Складна ситуація, я би в ній діяв так:

    1. Взяв в майстра, як зацікавленої до оплати особи документ про те, що в процесі відновлюваних робіт були виявлені інші пошкодження, що виникли в наслідок ЦЬОГО Ж ДТП.
    2. З цим документом звернувся би письмово до страховика з проханням компенсувати і ці пошкодження. Якщо відповідь буде негативною і не буде містити пояснень, вона може стати підставою для подання в суд за невиконання зобов'язань страховиком по договору страхування.
    3. Написав би вже нгарешті що за страховик.
     
  5. chervin

    chervin Новачок

    Авто:
    VW Golf plus
    Алекс провів уже всі ремонтні роботи. гроші я оплатив до них в касу. далі має бути взаємозарахунок платежів, тобто ту суму, що я вніс у касу алекса, мені зараховують як внесок за страхівку.
    акти я віддав у страхову. в них чорним по білому написано ремонт крила, але страховик заявляє, що вони нічого про крило не знають, тобто при перевірці машини в протокол не внесли пошкодження. і, відповідно, це моя проблема, бо я підписав протокол.
    страхову вибирав дуже легко, бо машину брав у салоні, і там акція, вибери саме ту страхову (Гарантія) і отримай знижку на сервіс 20%.
    умови у них як і у всіх.
    поки що поганого можу сказати лише те, що перед святами настрій попсували. кінцевого рішення ще немає.
    найгірше те, що якась падлюка подерла мені бампер машини, припаркованої під домом і ясно втекла. тому знов страховий випадок. :cry:
    короче, треба машину посвятити, або ще раз обмити.
     
  6. chervin

    chervin Новачок

    Авто:
    VW Golf plus
    так там побачити, що крило було вигнутим можна було при монтуванні бампера на місце. я б сам коліном вперся і "відремонтував" би його. але у алекса цей ремонт коштує 70 грн :)
     
  7. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    а Гарантія в тебе то та, що червона чи та що зелена? Бо чув, що одна з них ще більш менш, а інша (вроді червона) вгазалі нікудишня-нічого не платить....
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)