Таврія 1998 року (DAEWOO!!)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем marchello, 26 вер 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт.
    Тут пару слів напишу про свою Таврію 1998 року, застала якраз коли власником була Daewoo (лейбу сфоткаю і викладу при нагоді). Ще стоїть коло хати, часом їжджу (рідко), продавати не спішу бо ще для мене трохи тепла як перша машина.

    Ну п-корейці нічого від себе не додали, однак чув що вимагали від наших працювати за нашими ж вимогами. Наприклад, наші могли зробити кузов і лишити на цілу зиму на вулиці, на весну пофарбувати і скласти. Потім, ясно, через пару років проступає іржа. П-корейці за таке били по руках і при них машинки були якісніші.

    Написати вирішив, бо пару тижнів не заводив і потім пробую - акумулятор сів, хоча йому тільки рік. Ніч заряджав, поставив в машину - все ок. І так вже пару разів було. Тепер стараюся кожні декілька днів завести машину, прогазувати на нейтралці трохи і тоді глушити. Не знаю, чи то так має бути, чи щось все-таки треба поправити аби не втікала енергія.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Шо писати, фотки показуй хоча б :)
     
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Знайшов одну. При нагоді ще покажу.
     

    Вкладення:

  4. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Кришка капота була біла і я сам фарбував балончиком ))
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    ТАЯВА!
     
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ти балончиком капот пофарбував щоб при аварії його не відірвало і не позрізало голови пасажирам?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    той бородатий міф про відрізані голови)))) в реальності такого не має.
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всьо там ок, бо (1) дуже не розженешся в принципі і (2) там взагалі гальма слабі (особливо зрозумів коли порівняв з Кадіком), хоч і міняв диски, тому і не хочеш дуже пробувати розганятися. А так - прохідність супер, їздили по Карпатах з купою речей на багажнику, брав гори 50 градусів і більше!

    Здається, зрозумів чого розряджається акум. З одного боку будинку кущі і там живуть коти, які скачуть на мою Таврюсю. З другого боку будинку ростуть каштани, які якраз розродилися і каштанчики падають на машину. Регулярно спрацьовує сигналізація. Треба якось знайти і підкрутити датчик удару, щоб не реагував на такі штуки.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Нашо там сигналізація? Таврія сама своїм виглядом відлякує зловмисників
     
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Анекдот:
    - Хлопе, нашо ти закриваєш на колодку ту свою Таврію, хтось думаєш її візьме?
    - Та во раз не закрив, то залізли в салон і там накакали! :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Раз поїхали в парк, лишили Таврію за кущами і пішли гуляти з дітьми. Виламали замок на лівій дверці повністю, а на правій наполовину. Ну і там центральний замок в мене, так що виламали тільки "обманки". А якби сигналізації не було, відповідно центрального замка теж, то вже би залізли. Не знаю, що там хотіли взяти, бо магнітола бюджетна за 300 грн і її ще треба постаратися відкрутити, бо я шурупами по-народному закрутив. Може хотіли взяти покататися. Одним словом, сигналізація мусить бути.
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    за неофіційною версією сьогодні біля Лос Анджелеса Хью Хеффнер на такій ж таврії врізався на швидкості 30км/год... не вижив, відірвало голову.. Вот йому і розкажи що то міф...
    Скорбимо за старим Хеффнером..
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. AlexW

    AlexW Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092
    Та у нього зростеться, Таврія не на того напала...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Взагалі сигналізація споживає не багато енергії , а от магнітофон достатньо. На скільки памятаю в Таврії не має положення ACC в замку запалення. Якщо провід АСС автомагнітоли підєднаний до +12 постійно то магнітолла може споживати до 4 А. Яб надив поміряти тестером. Моя магнітола розряджає аккумулятор за 2-3 доби , якщо не відєднювати АСС.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Їздить моя Таврія на 92 бензині. Цікавлюся на всякий випадок, хтось знає, чи 95 можна теж лити?

    Чіпляю фотку з лейбою ДЕУ.
     

    Вкладення:

  16. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    лий соляру, вона дешевше :rock::)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Таке-во хто видів? То є брелок сигналки з епохи динозаврів. Здохла сигналка. Маю запасний брелок, теж не робе. Ну тобто брелки світяться діодами, але машина не реагує. Наніч натискаю зсередини на дверках кнопки і захлопую. Коли тре кудись мені на ній, то відкриваю багажник, дотягуюся на дверці до кнопки і витягую.
    Навіть не знаю до кого з такою старою сигналкою звертатися. Мо хто шо може мені вповісти, га?
     

    Вкладення:

  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Так і їжджу поки що. Може справа в запобіжнику до сигналки, тільки без руля де саме він є.
     
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Замінив середню частину глушника, виробник не наш, назву не пригадую, дав на базарі 500 грн, робота задурно, бо майстер час від часу бере мою Таврію при потребі десь їхати.
     
  20. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Колись в неті бачив це відео там походу не таврія була, а її більша сестра Дана
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)