Таврія 1998 року (DAEWOO!!)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем marchello, 26 вер 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Вчора на в'їзді на кільце коло "нового цуму" мене догнала водій жіночої статі. Виходжу, дивлюся - на моєму бампері слідів ноль. Підходжу до неї, питаю "вчитеся їхати?" жіночка оглядає свого старенького форда, там номер зім'явся і капот трошечки зігнувся на ребрі. Говорить мені "я думала, що ви будете скорше їхати". Кажу їй, що в мене в принципі питань до неї нема і я не маю часу зараз тут стояти, кажу що задній водій завжди винен і якщо приїде поліція, то вона неправа. Вона каже, що в принципі в неї питання є (але цікаво які???), але каже "їдьте".

    Чого не роблять моцні бампери всім, такі як задній на Таврії?? :)
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    не кажи гоп... там могло трошки підігнути кріплення, позаглядай уважно з ліхтариком в заховані місця... фізика
     
    • Корисно Корисно x 2
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    За підказку дякую, майстер потім позаглядає, як буде мати час. Тільки я би за то все одно не стояв там на кільці, бо не мав часу. А взагалі фаркоп варто вчепити, най потім собі номер надвоє ламають ))
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    та і навіть якщо щось сталось - то точно геометрія не пішла спати :)... ну і навіть нема змісту щось рівняти під нуль.... ціна машини того не варта :)
     
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Може рівняти ні, але взагалі ще машинка ця дорога мені як моя перша. Так що попереду заміна кілець в моторі, щоб підняти компресію і щоб добре бігала. З дрібніших речей - гальмівні диски підтягнути або поміняти по потребі, бо потрохи доливаю дот4 регулярно. Також омивач кудись втікає, треба дивитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Як би там не було по вартості даного авта, але поступок -> гідний і людяний.
    Реально, не кожен вибачить навіть міні-царапинку.
    Позитивно))))
    і тут я погоджуюсь і за це ріспєктік тобі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Знову витягував акумулятор і заряджав на балконі цілу ніч, бо мабуть декілька тижнів не заводив і здох акум... Треба буде добратися до електрика і нарешті перекинути магнітолу, щоб працювала лише коли ввімкнене запалення, бо жере помалу. Також думаю купити новий центральний замок якийсь дешевий, щоб електрик заодно поставив, бо досі відкриваю машину через багажник. Не спішу, але колись таки треба зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Поставив сигналку з центральним замком. Переключив магнітолу, щоб працювала тільки з включеним запаленням. Поміняв "штани". Почепив чохли на підголовники з написом Tavria - виробництво Польща, от хочеться полякам таке виготовляти, а нашого виробництва щось нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Гума двірника зовсім стала дубова, треба міняти. Також ручка пічки поламалася і випадає, здалося би знайти десь на заміну.
     
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Потріскали резинки що піднімають кришку багажника разом з дверкою, треба купити нові.
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ручку пічки поміняв. Приліпив на заднє шкло наліпку UA, правда за кордон не збираюся, але най буде.
    Купив але ще не поставив: недорогі чохли на сидіння, двірники і резинки для піднімання кришки багажнику.

    Заводиться на морозі тяжко... Десь з п'ятого разу. Але то я забув підсос витягнути, може би було швидше.
     
  12. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    З підсосом заводиться з першого разу.

    Не працює обігрів задньої шиби.
     
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Під ричагом коробки передач така підставка втиснулася всередину, трохи незручно переключати передачі, але їхати можна. Пізніше виправлю.
     
  14. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Не реагує стартер. Зарядив повністю акумулятор і буду пробувати знову.
     
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Стартер замінив, заводиться.
    Вже віддав свою ластівку майстру, щоб помалу щось підкручував час від часу. Якщо знайдеться бажаючий, то продам. 500$.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Маю намір купити.
    Знижка для клубників буде?
     
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Привіт, переговорю з майстром і відпишу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Написав в приват.
     
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    (антена з того часу вже відламалася)
     

    Вкладення:

    • IMG_2910.JPG
      IMG_2910.JPG
      Розмір файлу:
      173,4 КБ
      Переглядів:
      156
  20. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Мотор 1,1.
    Компресію міряли раніше, було 9 (максимум 12-13 одиниць в таких машинах), різниця між циліндрами одна одиниця.
    По кузову: на лівому крилі спереду є дірки, дверки внизу ржавіють, в місці для встановлення домкрата мінімальні недоліки. Для машини такого віку по кузову дуже добра ситуація. Крім того це "корейська збірка", хто знає той в курсі.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)