Telegram Channel

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Shaggy, 21 чер 2019.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Отже, враховуючи активність форуму, яка далеко навіть не середня, а тотально низька, вирішили з @MARTINI створити телеграм канал клубу.

    З плюсів можна відзначити - оперативність повідомлень до реакції, можливість швидше організувати зустріч (так як клубні зустрічі по графіку давно себе віджили), можливість допомгти на дорозі один одному якщо комусь вона раптово знадобиться.

    З мінусів - форум скоріш за все вмре. Але я думаю деякі БЖ залишаться, також якісь технічні теми думаю також. В часи месенджерів нікому форум не потрібен.

    Запрошую приєднуватись всіх хто тут давно в першу чергу. Бо не всі поки що використовують телеграм і не всіх є змога додати.

    Telegram
    Львівський VW Клуб
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    форум, не вмирай, я все одно буду сюди заходити, за звичкою ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Телеграм? Ви серйозно. Я знаю @Shaggy ти московію любиш більше за Україну, але, курва, не сунь московитської херні сюди. Дістав вже з любовю кацапською.
     
    • Красунчик! Красунчик! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Я зараз є в одному ФВ каналі чи яквонотам називається. Миттєві повідомлення це ок, але знайти там потім після бесіди за тиждень чи за два неможливо нічого. Короч не зручно. Я б казав нех залишається як є.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шо ти там знаєш кого я люблю, а кого ні? В лице мені це скажи! Я думав ти більш адекватний, а вавка в голові не проходить я бачу!
    Тому тупо йди нахуй з такими розмовами!

    І жодних інших слів я для тебе не маю!
     
    Останнє редагування: 23 чер 2019
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я згоден, але всі месенджерські розмови і не є конструктивними...
    Якби на форум частіше ходили, якби їздили на з"їзди... Ну то може б шось і було. Але ж ти сам бачеш, з живучих тем одиниці...
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ну тепер точно по форуму :sad:

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Це звичайно о_О
    Стосовно меседжерів, це круто.
    Але можливо краще вайбер?
    його ж більше людей має
     
  9. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Вайбер? Ви що знущаєтесь? Валіть в свою московію, якщо ви без її продуктів не можете обійтись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    "Не кажіть, що мені робити, а я не скажу куди Вам іти."
    Солідарний з шегом:drinks:
    Мені здається, хтось хотів в штати дьору дати, не вийшло так? зате тепер про патріотизм розказує. Лицемірство десь тут сховалось, ні?
    Ладно, бойкот товарів.
    Тоді, відмовляємось від всього, що кормить москаля, не лише напряму. Накриклад від газу. Слова потрібно тримати до кінця.
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Так як цей форум читається добре з мобілки, то чого б йому не жити далі. Біда з іншими форумами, котрі розтягують сторінку на мобілці, так що треба гортати зліва направо, щоб прочитати речення. Крім того, тут теми структуровані. А канали в месенджерах - це просто всі повідомлення підряд. Гарно спочатку, та потім перетворюється в помийку рано чи пізно. Колись підписався на різні речі по роботі, зараз їх не читаю і відключив сповіщення.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Так я і дав дьору, якщо мова про це. І однією з причин було те що всім насрать на ту війну, поки вона тебе не торкннеться особисто - в часи голодомору було ідентично, це так, до слова. Я за - відмовитись від всого що навіть опосередковано кормить московію. І будучи діаспорою буду робити все щоб московитів щемити по всьому світу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Батьки жінки в селі перейшли на брикети і дрова. В хрущовці лише газова плита, для якої достатньо газу українського видобутку :) Використовую гарячу воду лише з бойлера на електриці. Опалення взимку в нас в багатоквартирному будинку також на електриці.

    Залишилося відмовитися від vodafone i kyivstar (належать московитам), а ще в інтертелекому ноги ростуть з Придністров'я (сателіт московитів)... Lifecell лише Ахмета...
     
  14. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Зручно бути патріотом в штатах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ну патріот він і в африці патріот..... це житєва позиція людини і не важно де та людина. Сліпак кинув францію і загинув на війні.
    питання в другому - стів джобс засунув комютер в маленьку коробочку вчіпив туди телефон і камеру і положив в кишеню. чи воно потрібно кожному - напевне ні але всі накупляли бо це вроді престижно...реально смартфон потрібен не більще 10-20% і то він використовується не більше як на 30%. всякі месенджери насправді гівно варті бо засирають все масою інформації яку не можливо обробити. Крім того розмова в живу ефективніша у 100 раз ніж купа повідомлень. формат структурованого форуму набагато ефективніший ніж месенджери.... Думаю месенджери відімруть скоріше ніж форуми, або трансформуються у щось більш ефективніше. Стаціонарний комп чи ноут ефективніші ніж лопата в кишені. Як воно буде далі не дуже ясно, але треба використовувати і то то
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Бо Сліпак сказав і зробив. А не розказував про патріотизм сидячи там. Ненавиджу, коли хтось вважає, що має моральне право вказувати кому і що робити.
    Стосовно іншого, цілком згідний. Меседжери це круто, але класичний форум, як основу можна залишити)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ще раз.
    Форум нікуди не зникає, форум працює і буде працювати!!!

    Але в звязку з активністю форуму, проводити регулярні з'їзди як були немає сенсу. Простіше спілкуватися частіше, організовувати зїзди в різних локаціях з шашличком і тд. Можна отримати допомогу на дорозі, привезти інструмент, дотягнути когось тощо, просто написавши в месенджер і отримавши миттєву реакцію якщо хтось може допомогти.

    З приводу патріотизму обговорювати нема чого, в мене паспорт тої країни якої я хотів, а не тої де народився. Ця свідома позиція ще з 16 років. І не треба мені розказувати що я люблю москалів, бо я їх ненавиджу і можу за таке дати по гризлу!

    З приводу використання месенджерів бо вони москальські моя думка - насрать. Вони всі в офшорах, податкив рашкк ніхто не платить, Дуров давно свалив звідти. І має ще одне громадянство. Є адекватне сприйняття світу і розвитку технологій/застосунків і тд. Українського продукту такого немає. А є позиція тикати пальцем і пиздіти шо то всьо руске...
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Розказувати про то що то все офшори, що то не їхнє, що всі вони люди і тд - то маячня, так ніби ти прям в бугалтерію їхню заглядав. І влаштовувати гульки в московії і потім постити фотки звідтам у фейсбуці і хвалитися ними поки наші хлопці вмирали там на передовій, а потім тут розказувати що ти їх ненавидиш, то це ще той цинізм. Така позиція, "що приїдь як Сліпак і покажи" теж нідочого, тобі мало прикладів Сліпака і інших тисяч Людей!, чого тобі ще тре? Я роблю що можу і буду робити все від мене залежне щоб московитам недобре жилося всюди або взагалі нежилося ;) І, думаю, маю право обуоювати від ось такої маячні яка йде від людей з України.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Народ! Ви би при трьох дітях і онкохворій дружині скинули б на армію хоть десяту частину того що скинув @bass, тоді б розказували хто тут патріот а хто хуй з бугра.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    В даному випадку, почали розказувати нам, хто патріот, а хто хуй.
    те що є підтримка, це круто і заслуговує похвал, але аж ніяк не дає права, вказувати кому і що робити.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)