Точка доступу на комп"ютері з Wi-Fi

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 1 гру 2010.

1. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

є ось така програмка http://www.ex.ua/view/3187027
    але вона для Віндовс 7
    Чи є таке ж саме для ХР?

задача така:

є лаптоп підключений до інтернету
    в лаптопі є вай-фай
    є смартфон з вай-фаєм
    треба зробити лаптоп точкою доступу шоб через неї зі смартфону юзати інтернет

2. VWDRIVER

VWDRIVER Active Member

Проблема в тому що модуль вай-фай в ноуті == це приймач...а для того щоб був інтернет "всюди", то треба передавач... або окремо купуй до всього цього що є, або купуй роутер з вай-фай...якщо не правий , то поправте...сам таким заморочувався...в результаті купив роутер...

3. sash2307

sash2307 Active Member

Робив колись таке, але не через програмку, а через побудову мережі між ноутом і кпк, погугли, в неті є покрокова інструкція.

4. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Вже весь моск собі виїв побудовою тої мережі. Девайси конектяться, а при спробі смартфоном відкрити якийсь сайт, пише "неправильні ім"я сервера" і хоть втрісни

Вичитав шо є така чудо-прога, яка робить вайфай адаптер точкою доступа, але знайшов тільки для 7 , треба ХР

5. bass

bass Місцевий

неправда.
    Афтар налаштуй мережу вай фай, об"єднай(bridged network) її з тією що має інет, і тобі буде щастя. Нагадаю, про всяк випадок, що маски мереж повинні співпадати. Якщо перша отримує ІР автоматично то у вайфайній мережі прийдеться прописувати ІРішки вручну.

6. Spinogrizik

Spinogrizik Active Member

можна зробити і з лептопу точку , в мене саме так і працює інтернет на телефоні , і на іншому ноуті!

7. XFox

XFox Місцевий

Найпростіший вайфай роутер коштує біля 30 бацків, купив і забув про провода :gamer:

8. XFox

XFox Місцевий

Або підняти DHCP сервер :yes:

9. scirocco

scirocco Administrator

Не розумію загадки - чому б вайфай не юзати з роутера і лаптопом і смартом? Навіщо така складність?

10. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Бо роутера як такого фактично нема. Є модем який підключений до інтернету і є лаптоп, підключений до модема. Модем вайфая не має

11. scirocco

scirocco Administrator

АААА! комп по дроті підключений! Тобто лаптоп виконує роль стаціонарного! Ну тоді вихід один-єдиний - купити роутер і забути.

Аргументи:

1. Після цього лаптоп стане саме лаптопом, тобто компом можна буде користуватися коли лежиш в ліжку, обідаєш чи корисно проводиш час на унітазі.

2. Ти зможеш користуватися смартом не бігаючи в машину чи в іншу квартиру за лаптопом.

3. У наш технічно-революційний час все більше девайсів просять вай-фай сигнал, нові телевізори качають кіно з інтернету, телефони оновлюють ПЗ, сигналки передають імейли ітд. Тобто всеодно купляти треба. І чим раніше тим краще.

4. Сусіди перестануть обзиватися словом "динозавр" :)

Останнє редагування: 2 гру 2010
  12. Адріан

Адріан Місцевий

В мене аналогічно, хотів взяти модем з вайфайом, але проаналізував і залишив як є :) Бо ноут стоїть на одному місці і потреби переносити його нема. Це класно зробити, як в особняку живеш з гаражом, двориким..

13. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

це тобі вистачає, поки не з"явиться другий ноутбук або інший девайс, що потребує інтернету. Тоді будеш думати як роздавати той інтернет

14. Spinogrizik

Spinogrizik Active Member

якшо зявився другий лептоп , то можна обійтись без роутера , а саме зробити роутер з іншо ноута куда підходить шнур з нетом ! (один мінус що "комп роутер" повинен бути завжди включений)

15. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

ну от я якраз то і намагаюся зробити і ніяк не виходить, не бере смартфон інтернет .

Із звичайних точок доступу в кафешках, офісах, інтернет на смартфоні працює.

16. Givi

Givi Початківець

17. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

шось не те
    відразу перший же крок
    у мене в свойствах беспроводного соединения є дві вкладки - Общие і Дополнительно. А тут намальовано ще одна вкладка - Беспроводные сети

18. GDM

GDM Active Member

Wi-Fi адаптер включений?

19. Донецкий

Донецкий Місцевий

Пробачаюсь, що трохи не по темі, але у мене такий казус - маю модем Pantech UM 150.Вчора рирішив обновити під нього дрова, обновив - викидуе вікно, тіпа є нове програмне забезпечення для модему, зробити апдейт? Я як прадвінутій юсер клікаю ОК.
    Появляеться досівське вікно, в ньом якась х...ня, і через хвилину видае апдейт комплит, рестартінг модем. Перепідключаю модем, заходжу в програму керування модемом, щолкаю коннект, коннектиться, є інтернет, без якихось настройок, з балансу (модем піпілнетовський) нічого не знімае, вчора 2 фільми скачав, шв коло 3Мбіт. Шо заа фігня ось фотка підключення[​IMG]

Причому покриття є кругом, вчора за місто 50 км відїжав-пофіг

20. GDM

GDM Active Member

Маю точно такий же модем тільки провайтер Інтертелеком. Такого роду програмами взагалі не користуюсь. Користуюсь стандартними засобами підключення. А трафік дуже зручно відслідковувати програмкою Networx.
    Доречі яка версія драйвера проставилась? Знаю інколи оновлюють до бета-версій драйверів, от і глюки бувають через те.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)