тормозна система

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем ЛЮБІК, 4 лют 2015.

  1. ЛЮБІК

    ЛЮБІК Новачок

    Авто:
    ГОЛЬФ 2
    Всім привіт погані тормоза,за першим разом - педаль майже внизу,за другим,третім,пятим натисканням - все добре тормозить.
    в чому може бути проблема?в вакуумі?чи в головному циліндрі?
    підскажіть.
     
  2. orl8

    orl8 Початківець

    Авто:
    VW Golf 2
    Бувало таке, але час від часу. Думаю підсос повітря в систему, як варіант-гальмівні циліндри.
     
  3. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    було таке в пасаті б4 , проблема була в трійнику, який стоїть, в задній частині авто. він розрахований на те коли машина пуста скоріше бере перід. а якщо гружена 4колеса. В трійнику є пружина, її потрібно вкоротити. заїдь на яму , там буде видно той трійник(до ньго йдуть тормозні трубки). якось так))))))))
     
  4. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    Саме перше треба перевірити гальмівні колотки і супорта і чи правильно встановлені. Рівень гальмівної рідини. Звернись до майстра який розуміється у тому. Це небезпечна ситуація так їздити. І вакуум тут нідочого.
     
  5. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    колдун перевіряй
     
  6. ЛЮБІК

    ЛЮБІК Новачок

    Авто:
    ГОЛЬФ 2
    Привіт всім прікол в тому що колодки бліни барабани супорта рідина усе прекрасно. А колдун де він знаходиться
     
  7. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    Я думаю мали на увазі оце
     
  8. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    У мене було подібне. У моєму випадку полетів головний циліндр.Їздити так небезпечно.
     
  9. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    А в мене появилась також проблема, коли нажимаю педаль тормозу, майже внизу або коли різко вниз, біля педалі починає шикати-пшикати, відпускаю догори і норм, ну і здається трішки гірше машина почала тормозити... в чому може бути причина такого?
     
  10. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    якщо в тебе тормоза гідравлічні- то це полетів робочий циліндир ,що під педалкою.( знімай і пробуй сальник поміняти).
     
  11. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    а ще, підніми полік під педалками і попробуй чи не мокро.
     
  12. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Якщо шикати і пшикати це вакумний підсилювач. Тріщина в діафрігмі. Ще коли на холостих натискаєш чи відпускаєш можуть змінюватися оберти так як іде підсос повітря. Щоб не знімати шланг на вакуум можна його перегнути і тоді попробувати. Якщо тікає рідина то вона шуму не дає , якщо дає шум то без різниці чи двигун заведений чи ні . І тоді рідини б небуло в бачку за два три качка.
     
  13. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Як працює ручник? Якщо задні колодки мають великий хід тормоза будуть майже внизу. Якщо колодки і ручнук ГУД і нема протікання на циліндрах і колдуні . тоді проблема в головному. Добре перевіряйте на протікання !!! В мене друг так купив три головних циліндри на Б3 а проблема було в колдуні. Замість нього виточили тройник.
     
  14. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    це вакумний підсилювач або вакуумний шланг ще може бути, в мене і місті кріплення шланга в вакуумнік підгнило і теж пшикало)
     
  15. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Дякую за поради, з наст тижня буду дивитись до вакуумного підсилювача і шлангів
    Ручнік працює гуд, під педаллю сухо, коли заглушена машина - не пшикає, обороти не скачуть, тормозить, трохи тяжче як звичайно.. =(
     
  16. ЛЮБІК

    ЛЮБІК Новачок

    Авто:
    ГОЛЬФ 2
    Подякував це був головний циліндр
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ЛЮБІК, питання не в тєму:
    чого в тебе на аві ікона із зображенням Ісуса? Ти священник, чи помічник Бога?
     
  18. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Запитаю і я ще таке!!
    В мене появився одиночний Стук при нажатті на педаль тормоза. Коли на малій швидкості то легенький, а на більшій (десь 60-80) то аж не стук а дзень)).
    Що то може бути???
    Гольф 4 1.4
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тормозні колодки і тормозні диски
     
  20. Slavik20009

    Slavik20009 Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 1.4
    Перша бібіка))
    Але ще уточню!
    Коли нажимаю на педаль то все норм, а коли пускаю то зразу стук!!
    Це колодки і диски?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)