Трансфориація касетної магнітоли в мп3

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем SOLviv, 22 тра 2016.

  1. SOLviv

    SOLviv Новачок

    Авто:
    Octavia
    Привіт всім.
    Цікавить апгрейд касетника в юсб програвач. Чи хтось таке робив. Які враження і чи може підказати людину яка б зробила таку операцію моїй магнітолі. Дякую.
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Купи собі нову магнітолку з ЮСБ і буде тобі щастя. Переробляти тільки тоді коли нема можливості замінити на іншу, як ось в Ауді. Повір, так дешевше вийде.
     
  3. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
  4. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    Я би радив зробити все на багато простіше і придбати ось такі http://xn--80ajjin2aw.od.ua/tovary-dlya-avto/fm-modulyatory фм модулятори та і все. Головне, що дуже зручно, так як можна встановити флешку и слухати. А якіст досить не погана, якщо так слухати музон. Хтось каже, що неякісне звучання, ну кого стоїть мощна акустика, то звісно в нього і нормально голова встановлена.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Якшо в магнітолі є вихід під CD-чейнджер, то можна підключити в нього емулятор того самого чейнджера, в якому буде тобі і Мр3, ЮСБ, і блютус з мікрофоном, і кардрідер на карти памяті
     
  6. Golevgen

    Golevgen Active Member

    Авто:
    Golf 1,6 D
    Мій модулятор протягнув лише місяць. І не згорів, і нічого не тягне
     
  7. fusi0n

    fusi0n Active Member

    Авто:
    Passat B3 Variant 1992 АFN@~150HP
    Passat B4 1994 1Z@112HP
    Sharan 2001 AYL@204HP
    Спробуй Xiaomi Roidmi 2s, я дуже задоволений. Звук набагато кращий за дешевi модулятори.
    Китайцi по 13уо продають
     
  8. Golevgen

    Golevgen Active Member

    Авто:
    Golf 1,6 D
    На аліекспрес по 29у.о. І він через блутуз, буде садити телефон
    В мене був sertec, на радіоринку десь 200 грн. Не поганий був
     
  9. fusi0n

    fusi0n Active Member

    Авто:
    Passat B3 Variant 1992 АFN@~150HP
    Passat B4 1994 1Z@112HP
    Sharan 2001 AYL@204HP
    "До 31 октября оригинальный автомобильный FM-трансмиттер Xiaomi Roidmi 2S можно купить за $12.99 с купоном cebulaonline7. "
    работает для gearbest, я проверил
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)