турбіна на гольф 3

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Travel, 4 лип 2006.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Як поставити і де взяти і чи варто
     
  2. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Отак взяв просто купив турбіну на шроті, яка подешевше - можна і від Пасата Б5-го (там є 1.8Т на 150 коней), і викруткою та ключом на 10 її прикрутив... ну там де треба напильником підшліфуєш )))

    Якщо чесно, там такий шмат роботи і такі кошти підуть що ойойой.

    В мене стоїть - але то рідна - турбіна супер, якби не вона мій дізіль 1.9 би 110 коней не давав би і 203 не їхав )) Але висить домоклів меч у вигляді того, що коли вона накриється (в бензинових вона максимум 200 тис. км. ходить, в дизелях більше, але за умови дотримання експлуатаційних вимог) - доведеться біля 600-1000 баків з роботою викласти...

    Думаємо... цілуємо українську народну тварючку (жабу) в шийку і йдемо спокійно жити далі )))
     
  3. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    О-Боже!
    Колись Угорський народ уміло ставив їх на жигулі 01-05 можелі, рвало торба і коштувала тоді дорого.
    Ти уявляєш як каже Джремі кіко то праці і тягла?
    А ще де ти її купиш в доброму стані.
    Карочє, коштує дохрена, найти важко, переробити пів мотору, ну тягла вона тобі звісно добавить, подумай чи варто то вкласти в Гольфа?
    Якщо варто - роби і нікого не слухай і не зупиняйся!!! :mrgreen:
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    А ти шо вже на тройку пересів?
     
  5. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Мабуть він її в сараї від нас ховає а їздить на двійці :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  6. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    я тут попитав це дійсно дорого але мені запропонували поставити розпрідвал від пасата В5 в мене так в двійці стоїть,
    бо шось та тройка з 1.8 двигуном помало їздить треба щось робити може є якісь пропозиції
     
  7. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Travel є така в києві чудова кантора як "турбо гараж":) http://www.turbo-garage.com.ua/
    Якшо дуже хочеш турбу то збирає бабла в районі 8 - 12к грошей американських береш машину і туда
    І буде тобі з твого двіжка 300-350 кобил. Причому врахуй шо все буде нове стояти і рівних тобі не буде:)
    Плюс шей потужність перепрограмовуватись буде:)

    Колись собі взнавав про те саме. Та і зараз думаю. І вот шо виходить
    Кована група десь - 500 баків
    б/у компресор або турба - 500
    прямоток - 1к
    впуск (патрубки і все решта)
    і робота
    Короче за 3к казали шо можуть шось зробити
    так шоб я мав коней 200-250 але то не програмована річ. Тобто раз виставили і катаєшся
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Тоді до машини приробляєш крила і взлітаєш.
    Тоді треба і дискові тормоза і ходову підсилити і колеса добрі і підсилювач руля + пів машини покращити :???:
     
  9. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Kinder
    Тормоза покращувати треба полюбе, правда мені простіше - вже задні дискові:))
    Десь планую брати ковані диски і буду гроші збирати на заміну двіжка (хочу ABF 2,0 150 кобил - на Б4 ГТ стояв)
    потім потроху якшо все вийде - на турбу:))) А шо робити? Хочеться блін:haha:)
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: турбіна на гольф 3


    а ХОЧЕТЬСЯ ТАК СИЛЬНО ЩО ЇСТИ НЕ БУДУ А НА ТУРБО НАЗБИРАЮ:smile:
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    А не дешевше VR6 2,8 літра взяти Б3/Б4 і мати бритву зі всіма барабанами, підсилювачами і фігньою.
    Б3 $6000/Б4 $9000.
     
  12. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Kinder шоб ти знав:) ВР6 не є самим вдалим двіжком вольцвагена.
    Бо він дуже важкий, як наслідок ходова передня міняється раза в два частіше чим в машині з звичайним 1,8/2,0 двіжком. Також при 2,8 літра і 6 баняках він має лише 170 кобил! Для порівняння двіжрк БМВ 2,5 літра на 6 баняків має 192 кобили. Ремонт ВР6 є дууууже дорогий то раз, по друге в нас їх в нормальному стані нема, по третє нема майстрів які б його нормально зробили. Вот так. Тому як на мене то двигун ABF 2,0 150 кобил на 4 баняка атмосферний є найкращим вибором!
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Де ти був раніше, коли я чуть ВР6 не купив :haha:
     
  14. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Kinder ну так не купив же:)
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Тільки по одній причині, жере воно багато бендзини:evil:
     
  16. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Kinder коли купляють машину з ВР6 то найменше шо має цікавити то розхід бензи:) А ті хто думають про економність беруть 1,9Д:)
     
  17. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    ЇЇ рік тому продавали по ціні 5 тис $. Можна було зекономити пару років на бензині, одна проблема як ти казав. їх рідко хто робить.:!:
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Скоро побачимо силу VR6 на ділі в мене знайомий купив правда зарас машина піддається крутому тюнінгу а потім казав що до нас в клуб приєднається от і оцінемо !
     
  19. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Kinder якшо її рік тому продавали за 5к то.... я думаю ше б 2-3к ти б поклав зсходу шоб привести її до людського стану:) Сам колись свій за 5к купив:)
     
  20. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: турбіна на гольф 3

    Да но втой час я не мав моториста доброго, хіба гнати до польщі, купа проблем, да і шрот по мотору малий.
    Все проїхали, говоримо про турбіну на Гольф 3 :-D
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)