Валєра (офтоп)

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Kinder, 20 тра 2006.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    2 Словотворець - видивився, правильно "полівірізатор", вот... не в образу.
    А я доречі дувам над таким проектом після зборів, думаю щиро, що 30-50 осіб співвласників то дуже зле, тому що люди не відчуваючи зиску прибутків не захочуть вкласти навіть 100 долярів, хоча я готовий десь під осінь вкласти таку суму та навіть заради задоволення (згамаю менше шашлича і вип*ю менше горівки), але... проект цікавий...
    На рахунок майстрів "толкових" втримати на ставку або ставка + % буде важко, на толкових вакум (то кажу я, бо займаюся персоналом, їх і так переманюють з конюшні в конюшню).

    ... а тепер те, що не відноситься дуже до теми...
    даруйте мені коллеги якщо Ви це знаєте або кому не цікаво!
    я вчора реанімував свого ще не дуже добитого В4 (влетів коли купував в "гроші")...
    давно мав телефончик майстра в записнику і повністю забув за нього, на днях нарив і поїхав до майстра, звати Валєра в гаражному кооперативі "Ласточка" на Кн. Ольги (комусь він може знайомий майстер, я його відкрив собі вчора), так вот він займається "майже" виключно ФОЛЬЦВАҐЕНАМИ".... ну любить він саме ті машини, приїхав я з проблемами в 25 пунктів по машині, лишив ключі і ввечері забрав машину з відремонтованими 15 пунктами (просто погода завадила все зробити і часу трохи забракло), мені ця людина з пчихологічного підходу ВНУШАЄ ДОВІРУ тому що... вміє слухати коли розказуєш про проблему, по друге вміє аналізувати проблему добре, по третє не треба їздити в магазин за запчастинами в нього вони є а решту може докупити сам і то якісні (хай він заробить на знижках на них, то його хліб) + дасть цінні поради і саме головне, КАЖЕ що не буває поганих Фольцвагенів, а бувають погані власники і погані майстри і все...
    П.С. Згадав... головне, що коли я його запитав які роботи він виконує по машині, він сказав, що робить ВСЕ!!! це мене поперло + є комп до наших авто в сусідньому гаражі, думаю що він ті машини тільки не малює і рулі шкірою не перетягує : )))))))
    даю телефон (050)317-26-80 Валєра.
    Мої рекомендації!
    то був Юрко...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Якось попробуємо твого Валєру :) Але дай Бог шоб це було нескоро :)
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Цікаво де ти таке слово видивився :)))

    Правильно "Пульверизатор" від французької "pulvérisateur" - той, що розпилює. Детальніше почитай тут

    не в образу :)
     
  4. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    2 scirocco
    Можливо, значить я був не правий, може й так...... : )))))
    образи не було!
    То був Юрко
     
  5. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    А як Валера відноситься до дизельних Vento????
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Сподіваюся, з повагою :-D
     
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    2NCRPI
    ти дзвонив до Валєри? попитай на рах дизелів що скаже....
     
  8. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Звонив, казав що робить дизелі,з понеділка поїду до нього бо зараз його немає!
     
  9. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    І не тільки по ходовій,там і тонування і сигналізації і скло поміняють!!!!
     
  10. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Побував я у Валєри. Зробив то, що "серйозні" сервіси не могли навіть діагностувати причину. Прогнузували мені як мінімум кап.рем паливного насоса а то і його заміну, а виявилось, що просто треба було поміняти контактну групу, що Валєра і зробив,а причину знайшов Ромчик - хлопака з ноутбуком який працює у сусідньому гаражі! Велике тобі спасибі за телефончик! Валєра і нормальну консультацію дав на рахунок моїх пружин. Тепер потрібно знайти пружини до Б3 Пасата дизельного!!!!!!!!!!!
     
  11. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: Клубна СТО!!!

    NCRPI в мене є пружини до АУДІ 100:) Вони такі як пасатівські тіко вищі на 1 см. В мене стояли на Б3 2,0
    Нормальний стан не просівші
    Хочеш?:) за розумну ціну:)
     
  12. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Дякую за пропозицію,але вони не підійдуть мені бо ставити я їх буду на Венто а вони трохи розміром не підходять!
     
  13. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Ой.. а давайте для початку може з запчастин почнем. А то переплачувати якось не дуже хочеться, тай на запчастинах зразу можна порахувати економію і не треба багато видумувати.
     
  14. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Потім скажеш відповідь, як він тобі як майстер
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    Я радий що зміг комусь допомогти, викинемо нову вітку про Валєру і хто туди їздив і як рекомендації.
     
  16. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Клубна СТО!!!

    а мені з моїм гольфом до того Валєри можна? чи він таких гратів не робить?
     
  17. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Клубна СТО!!!

     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Я почав про Валєру, я й продовжу...
    Як я казав розхід мого Пасата вже надто великий був. Валєра покрутив запалення і сказав що авто має брати менше, але їхати буде тупіше, не повірите на горці я майже не заглох взагалі так накрутив пізнє запалення, я під*їхав ще раз, накрутив знову якесь, машина знову гребе, але розхід зараз засікаю. (Мені це якось ся не сподобало таке вирішеня задачі) :mrgreen:
    Ще казав проблема в Лямбді зонд може бути.
    Люблю я віддати авто і прийняти готову роботу, тут таке не вийшло :evil:
    Я ще кажу а може то якось запалення оптимально як завод рекомендує виставити (ну стробоскопом чи як), відповідь була що можна, але він того не робив. :evil:
    Далі вот такий відгук в мене не докінця задовільний.
     
  19. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Тобто, Ти вже розчарувався в ньому ?
     
  20. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Ще ні, він розумний чувак, але вот це покручуванням трамблера мені не панравілось :evil:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)