Ваші відгуки про страхову компанію

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Андрій, 30 бер 2008.

  1. Андрій

    Андрій Початківець

    Авто:
    VW Passat 2.0 FSI 2007
    "Граве Україна"
     
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Вперше чую,
    Напевно як і багато з одноклубників.
    Нічого негативного крім того шо вперше чую.
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Відгуки відсутні. Раджу страхуватися у більших страховиків.
     
  4. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    :shock::shock::shock: хто це?? чесно кажучи я б теж не радив страхуватися в таких компаніях яких ніхто не знає :) хоча сам страхуюся в маловідомій страховій, і кум мій там страхується і нього було вже 4 страхових випадки на 2-х авто, виплачували на протязі 4-5 днів після настання страхового випадку, назву СК не пишу щоб не порахували рекламою і виплачують добре напевно бо ми тісно з ними співпрацюємо а як що до клієнтів "з вулиці" не знаю. Так що краще в великі відомі страхові і з хорошою репутацією.
     
  5. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    В більшості випадків на сайтах з рейтингами страхових компаній рейтинг по параметру "оцінка користувачів" зашкалює в "червоній" зоні, тобто різко негативний...
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Прошу навести лінки на хоча б на 2 таких сайти, інакше буде бан, адже люди, які реєструються для того, щоб пусто налити бруду на певну компанію є схожі на брудних і непорядних конкурентів. А таким тут не місце.
     
  7. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Щось мене дуже жорстко "відшили" :-? за висловлену думку, тому мушу цю думку конкретизувати:
    1. Сам зараз вибираю страхову під кредитну машину Golf Variant, і трохи "побродив" інетом для формування своєї думки. Наткнувся наприклад на сайт http://vid.org.ua/strah.php , де мене дуже здивувало, що по параметру "Степень общественного доверия" всі СК з "мінусовим" рейтингом.
    Або лінк http://www.insurhelp.org.ua/polls.html?PHPSESSID=9e8c789c448f5aaf32fe1ac5f4ecefd0#2
    , де подібна ситуація з оцінкою СК від користувачів цих послуг.
    А о самій системі рейтингування добре написано тут http://www.insurhelp.org.ua/companies/ratings.html
    Зрозуміло що це ИМХО, і лінки я навожу не для реклами, а у відповідь на прохання шановного адміністратора.
    2. Я не називав "певну компанію", на яку хотів "налити бруду", і мене здивувала така реакція.
    Ну і на закінчення цього монолога висловлю припущення, що не буде "накала страстей" з цього приводу і мене приймуть в лави гольфоводів, так як на днях вже сяду за баранку свого нового Варіанта. :-D

    Додано через 35 хвилин
    Тільки зараз подивився, в якому контексті був мій перший пост - дійсно могло скластися враження що я проти саме "Граве Україна". Прошу вибачення, проти цієї компанії я нічого не маю - я про неї теж в перший раз чую.:-D
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Андрій

    Андрій Початківець

    Авто:
    VW Passat 2.0 FSI 2007
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Шановні одноклубники "Граве Україна" це страхова компанія яка "спеціалізується" на страхуванні життя.Нещодавно і я став її клієнтом раджу і вам. Є бажаючі знати більше пишіть у приват.
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    В Україні заборонено одночасно провадити накопичувальне та ризикове страхування. Тобто займатися одній компанії страхуванням машин та життя. Дивно получаєцця :)
     
  10. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Наскільки я зрозумів страхування життя теж є двох видів: накопичувальне і ризикове. Так що в принципі в рамки закону цей Граве може вкладатися.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    страхування життя це накопичувальне страхування.
     
  12. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    "Граве" та "AEG" дві кантори які страхують життя та здоров'я від нещасних випадків і є системою накопичення, тобто кожен рік потрібно вносити певну суму, не меншу за 300 у.о. Працюють вони в Україні від контори "Євролайф", ця кантора працює за системою MLM (Multi Level Marketing),тобто мережевий маркетинг. Мережевий маркетинг це система організації прямих продажів в якій працюють такі компанії як Amway, Oriflame, MaryKay. Система ця полягає в тому щоб залучити тебе не тільки як простого споживача продуктів, але й приєднати тебе до своєї мережі, і зацікавлені в тому щоб ти створив навколо себе власну мережу. Основною "фішкою" цієї системи, якою вони зманюють в свої сіті є твердження, що коли ти створиш певну власну мережу, то станеш дико багатим і твоя мережа буде приносити купу грошей.
    Це все виглядає дуже красиво, вони заманюють на безплатні і платні семінари, де все красиво розписують, який ти будеш модний і успішний а ще здобудеш купу знайомств з впливовими людьми (Eurolife). Але справжня суть цих систем в тому що ти маєш втюхувати своїм друзям і знайомим в нав'язливій формі продукт, який є не дуже надійний і жертвуєш своїми дружніми та родинними звязками заради свого збагачення.
    Чому продукт ненадійний, в особливості страхові накопичувальні продукти Grave і AEG? Та тому що основна клієнтура цих кантор формувалась в післявоєнний період, коли відбувся беббі-бум і ці продукти тоді були дуже популярні, і принесла власникам цих страхових кантор купу бабла, тепер коли всі ці наслідки беббі-бума постаріли,виходять на пенсію, і їм потрібно виплачувати їхні страхові внески, фонди AEG і Grave різко збідніли (а AEG ще й втратило купу бабла на відшкодування жертвам 11 вересня в СТЦ в Нью-Йорку). Тому Євролайф проводить агресивну компанію в Україні та СНД по залученню нових клієнтів, бо ми маємо стати їхніми донорами для виплат пенсіонерам старіючої Європи та США.
    Ще є нюанс в тому що внески в цих канторах є в доларах або гривнях, інших валют не приймають, а ці валюти, м'яко кажучи, враховуючи тривалий період накопичення, не є надійними. Єдиний випадок коли можна щось виграти від цих страховок, це коли ти підписав договір, вніс перші проплати а потім ти раптово помер або отримав інвалідність (і то не всі пошкодження враховуються).

    Тобто як не крути, а на співпрацю з цими канторами не раджу нікому йти. І хто б мене не переконував, а мене намагались переконати багато людей з Євролайфу, я на це ніколи не підпишусь, вигідніше тримати гроші в банку в швейцарських франках або в євро.

    Ага! І ще одне, в членів мережі Євролайф є установка від організаторів мережі щоб вони дотискували потенційного клієнта (друга, родича, чи просто знайомого) до такої степені, коли він або підпише договір на страхування (а ще краще ввійде в мережу) або пошле члена мережі на х.й. (Ця інформація від декількох знайомих які встигли побувати на "семінарах" Євролайфа)

    А до автомобільного страхування Граве і AEG не мають жодного стосунку
     
  13. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    страхування життя: накопичувальне, ризикове, пенсійне страхування, страхування життя кредитопозичальників та вкладників, медичне страхування (від захворювання)...
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Повторюся. Страхування життя це накопичувальне страхування. Інші види відносяться до ризикового. В Україні заборонено провадити накопичувальне та ризикове страхування одночасно. Компанія Граве це компанія накопичувального страхування і вона не може займатися автострахуванням. У неї на це немає ліцензії. Тому запитання топікстартера на автофорумі некоректне.
     
  15. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Якщо ви маєте досвід в цій сфері - може і зможете навести додаткові аргументи на користь своєї думки, бо я користуючись тільки Інетом маю наступну інформацію:

    http://creditor.kiev.ua/publications/life-insurance/
    Существует два различных вида страхования жизни:
    —рисковый (единоразовый взнос и крупная разовая выплата при наступлении страхового случая);
    —накопительный (аккумулирование взносов на счету клиента и выплата полной накопленной суммы с бонусами и инвестиционным доходом по окончании срока действия полиса). При внезапном наступлении страхового случая вся страховая сумма выплачивается сразу.

    http://www.richinvestor.ru/invest/straxovanie/
    Накопительное страхование жизни
    ......
    Страхование от несчастного случая
    ......
    Рисковое страхование жизни на определенный срок
    По программам рискового страхования жизни страховым случаем является любое несчастье, повлекшее за собой смерть, в том числе и болезнь. Смерть в результате какого-либо заболевания не является несчастным случаем, страховые выплаты в таких случаях гарантирует только рисковое страхование жизни на определенный срок. Такая программа гарантирует, что в случае смерти страхуемого в результате несчастного случая или болезни его родственники не останутся без финансовых средств к существованию. Наиболее актуальна такая программа для единственных кормильцев в семье. Выгодоприобретателями по такой страховке могут быть: родители, супруг (супруга), дети.

    http://d-goncharov.livejournal.com/9705.html
    Господа, хочу обратить Ваше внимание, что мы здесь обсуждаем сугубо рисковую программу - страхование на случай смерти по любой причине.
    то, что практикует евролайф - это МЛМ продажи накопительного страхования.
    я специально подчеркивал - накопительное страхование - это нечто иное. как и инвестиционное страхование...

    З повагою, Michael
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    Просто повірте мені на слово або загляніть до українського закорнодавства. Там ці норми чітко прописані.
     
  17. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Ваші відгуки про страхову компанію

    В принципі в мене були питання тільки по терміну "ризикове страхування життя". А на рахунок одночасного страхування і Граве - вірю на слово :-D
     
  18. Torry

    Torry Початківець

    Авто:
    Ракета
    люди добрі, на дворі криза 2009 року більшість Ск просто не платять по своїм 100% страховим випадкам, куда звертатитсь, за негатив про СК особливо вдячний не буду, і сам знаю про проблеми з цим, а от де таки варто застрахуватись, підкажіть і аргументуйте.
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Torry, звертайся до знайомих в СК, які можуть вплинути на виплату. Якщо таких не маєш, купуй нашу клубну картку і звертайся до наших знайомих. Іншого, боюся, порадити не зможемо.
     
  20. Avto-off

    Avto-off Новачок

    Авто:
    Opel Astra
    Я своє КАСКО брав у Провідній ( якраз саме тому, що маю там колєгу ), наразі провіряти надійність компанії не доводилось ( чого і решті форумчан бажаю ), а взагалі - проблеми сьогодні мабуть у всіх страхових компаній і такої, котру б криза не зачепила мабуть що немає
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)