Вибір холодильника!

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Yur, 28 лип 2009.

  1. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Друзі одноклубники, допоможіть терміново порадами у виборі холодильника. Може хто знає з свого досвіду який краще взяти (фірма виробник).
    Параметри, має бути двохкамерний, один компресор, енергозберігаючий, бюджет до 450$. Буду вдячний усім висловленим думкам.
     
  2. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    У мене Снайга, 2 камерний уже 3р. Працює на ура, проблем нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Я от щось думаю брати Атлант
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    мої батьки взяли снайгу - працює вже майже рік без ніяких проблем.
    Атлант - мінський холодильник, але то вже не ті холодильники, шо були колись.
    якшо бюджет 450уо - 3500грн, то може варто було би зупнити увагу на сіменсі. я років 5 тому працював в продавцем-консультантом в магазині поб.техн. - ні один клієнт не приходив по гарантію на сіменс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    В самого дома "Атлант" - вже 5 років. В купи знайомих майже такі ж моделі "Атлантів", жодних нарікань я не маю і від них не чув. Правда ми жаліли шо купили морозильник на три полки, бо через рік вже появилася модель з 4ма.
    Як то кажуть "дешево і сердито" )
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    не хочу нікого образити, але я би Атлант не радив. Трохи слабенький у нього корпус, полички і двері.
     
  7. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Хм, а в якому смислі слабенькі ?
    На мою думку в атланта лише менше всяких прибамбасів всередині пластмасових для різного там складання. Все решта як у інших.
    Ну і можливо хтось любить "шухлядки" в морозильнику, бо в мене просто морозилка з двома полками з дверками і одна маленька "шухлядка". З "шухлядки" легше шось витягнути ))
     
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Я також у пошуках,жінка вже всі вуха мені прожужала,але я думаю Бош,Вірпул або щьось того плану,всетаки вибір не на один рік
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    2 роки назад купив собі Гореньє , дуже задоволений , недавно перший раз розморожував ))) , має авторозморозку (розморожувати хватає раз на рік , оскільки розморожується сам), морозить дуже добре і дизайн гарний. Тоді віддавав за нього 3000 грн , тепер хз скільки коштує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Це також хороша фірма,пару днів тому купляв мікрохвильовку тоЇ фірми
     
  11. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Ардо раджу!!!!! найкраща побутова техніка!!!!!! якість просто супер!!!!! мали пральну машину 8 років. вирішили при переїзді змінити на Самсунга. прийшлось старуху Ардо перепрошувати назад. зі своєю якістю прання не зрівняється з новою.

    Холодильник і морозильна камера також фірми Ардо!!! проблем ніяких!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    liebherr - трохи вибивається з бюджету, але якість супер, а стосовно енергозберігання - поза конкуренцією.

    Якшо порівнювати атлант і снайге, то атлант дуже пристосований до наших жахливих умов експлуатації. По відгуках із офіційного сервісу атлантів і снайге(їх представляє одна кантора) на 20-30 поломаних снайге приходиться 3-4 атланта.

    Якшо купуєш якусь річ на термін понад 5 років, бери саму дорогу яку можеш купити
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    та от в тому то і справа що в нас самі жахливі умови енергопостачання. Думаю кожен знає які перепади напруги в наші мережі. А нарахунок дорогих речей, то теж не все золото, що блищить! Часом можна купити дорогу річ і вона того не вартує. Є багато брендів, за які ми платимо половину вартості за назву.

    Треба вибрати щось доступне ціна/якість. Теж думали ще над Ардо, як зазначив Romаno Prоddі
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    між іншим в мене власний будинок і всього одна фаза - 220в. + кінцева лінія, а трансформатор не мінявся з часів Великої Вітчизняної. і стабілізатора в мене також нема. є тільки індикатор струму. Зимою буває напруга 200-210 В в розетці. але холодильник і морозилка (постійно включені) працюють відмінно!!!! + ще в мене 2 кілоВатний насос на скажині стоїть і вмикається досить часто
     
  15. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    якшо умови тяжкі і тре відносно недорого, то тільки Атлант, хоча той ж Лібхер має всередині також багато захистів і стабілізацій
     
  16. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    бери "електролюкс" ( рекомендую) . дві камери окремі,внизу морозилка на 3 ящики,вверху саморозморожуючий холодильник з антабактеріальним покриттям один компресор клас споживання А+ висота 1,80 по грошах десь так. Як цікавить пиши в лічку дам номер телефону з не поганими цінами і дзвони домовся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    мікроби в холодидльнику не розмножуються. ги-ги)))))))))
     
  18. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Тільки грибок, шо не є ні бактеріями ні мікробами. так шо то тільки маркетинговий хід, такий як олія без холестерину(вся соняшникова олія без холестерину)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    ну вам видніше мікроби, бактерії, евглени зелені, а також інфузорії туфельки. Краще щось толкове порадьте замість умнічати
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Дякую усім, кому не байдуже було написати свою думку. Холодильник уже куплено. Вибір був лишений за Атлантом. Дивились на Ліберхи, хороші, але дуже дорогі, за 6 тис. Ардо не радили ні в одному магазині, їх навіть не хочуть брати в магазини. Кажуть, що колись то була дійсно якісна техніка, а тепер українське фуфло. Дивились також на Бош, але в село його радили не брати (холодильник купувався батькам в село) кажуть до нього тре ще захист від наших скачків електроенергії. Він менш захищений. Отже було куплено Атлант XM 6025, висота 205см, 2 компесора, споживання 380 кВт в рік. Клас енергоспоживання А.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)