Відламалась пластмаса...

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем jora, 4 лип 2006.

  1. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Недавно дав жінці машину, захотілось їй в ліс по суниці поїхати. Все ніби нічого, тільки по приїзді я виявив, шо під бампером висить кавалок пластмаси. По ідеї вона виконує функцію захисту нижньої частини радіатора від ударів дрібних камінців і можливо ше чогось... Вияснилось, шо вона (жінка) розверталась на якійсь поляні, бо має проблеми їз рухом на задній передачі, от і вирвала ту пластмаску.
    Підкажіть, чи можна зняти ту пластмаску, чи краще її відрихтувати і вставити на місце, бо вона тріснула в кількох місцях, скрутилась, і розірмалось вухо, за допомогою якого вона кріпиться здається до кожуха радіатора.
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Відламалась пластмаса...

    Все робиться там де паяють і клеють бампери.
    Я робив на вул Тролейбусній біля тролейбусного парку, зробили мені добре подібну пластмасу, але щеє купа точок де роблять. Якщо підбирати самому клей, то іноді не вгадаєш по пластмасі, бо я в ній не розбираюся, а деякі розчинники (клеї) одні пластмаси клеять, другі ні.
    Вот...
     
  3. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Відламалась пластмаса...

    заклеїти чи запаяти я можу в себе на роботі, є все необхідне для того обладнання і персонал, мее більше цікавить, чи потрібна вона там, і шо може статися, якшо я її викину!?
     
  4. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    можна самому зробити якщо не ліві руки і є бажання зробити самому. Сам робив на своєму Б5-му пластмасовий захист двигуна, який складався з чотирьох частин, я їх зліпив до купи та ще поремонтував тріщини і сколи які були. для цого необхідно мати таку штуку якою користуються при прокладанні теплотрас, такий собі пластик який треба нагріти, фен для знімання фарби. І до роботи.
     
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Трошки не по темі: в дитячій колясці є пластмасова запчастина(регулятор нахилу ніг, тобто трохи тримає на собі навантаження) яка зламалась, супер клеєм не хоче приклеїтись. Може зможуть заклеїти на сервісі де ремонтують бампери, або може чимось іншим спробувати клеїти.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)