Відновлюю мотоцикл Jawa 250/353 1954 р.в.

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Golf 2, 14 тра 2014.

  1. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Признаюсь давно кортіло щось старе відновити ( вдихнути так сказать нове життя в стару річ ).
    Мотоциклами хворів ще зі школи. Мав їх зо 5 штук. Крутив, шось доробляв але вічно фінансів не вистачало зробити щось по справжньому красиве. А зараз коли стукнуло 31 - подумав що вже нема часу відкладати мрію на потім )

    Моя пригода почалась. ) Що з того вийде не знаю? )

    В оголошенні надибав Яву "старушку" ( в Чехії її називають kyvacka ). Чистили сарай і знайшли. Викидати шкода - поставили на продаж як хлам.
    320 км від Праги до Чеських Будейовіц і назад пролетіли незамітно і ось вона уже на моїй території )

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    За декілька днів до купівлі мотоцикла - підготовив майбутнє робоче місце ( у підвалі складу ) І закотив старушку туда. Все звідси вона вже виїде у світ зовсім іншою.[​IMG][​IMG][​IMG]

    Далі розібрав мотоцикл до гвинтика за 2 дні. Всі болти обовязково позначав звідки викручені. Коротше вирішив підійти до питання як справжній " дідусь - пенсіонер " - виважено і без спішки
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    вже цікаво побачити продовження ! удачі в проекті )
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Класно! Бажаю Успіхів !
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    В першу чергу вирішів відживити двигун. В моєму значенні відживити - значило зробити повний капітальний ремонт двигуна.
    Мотор виявився в плачевному стані ((( Починаючи від зламаних ребер на циліндрі і закінчуючи заржавілим колінчастим валом і всіма підшипниками.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Притому двигун не був комплектний - тобто не було запалювання а від карбюратора був лише корпус + треба було підшукати циліндр з необломаними ребрами.
    Під час пошуків в інтернеті цих 3х деталей була помічена проста калькуляція що купити їх всіх окремо в 3х різних місцях буде дорожче ніж купити ще один цілий двигун в неробочому стані але з цим навісним. Так і зробив.
    Тим часом при пошуці запчастин і фірм які займаються розточкою циліндрів і реновацією колінчастих валів - я познайомився з одним дідусем, який віддав 50 років свого робочого життя заводу Ява. Двигун я віддав йому, тому що хотілось щоб все було зроблено професійно і якісно.
     
    Останнє редагування: 14 тра 2014
  6. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Ух ти, краса))
    То вроді трохи раритетна і рідкісна.
    Бажаю успіхів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    А далі зайнявся старечим металом. На баці вирішено 100% відновити хром - скільки б це не коштувало. Промивши бензобак були помічені дірки. Потім довго рискав по форумах і питав знавців як і чи можна заварити бак. Дуже багато хромованих речей такі як вихлопні труби, руль, коліна та ін. - виявились в продажі на інтернет магазинах. Кому цікаво даю ссилку:
    http://www.jawamarkt.cz
    Все це буде купуватись нове і ні про який колхоз ( типу покрашено чорною фарбою ) мова не буде йти...
    За інші металеві деталі які потребують зварки і покраски -взявся самостійно. Ось що з цього вийшло

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Така рідкість в мене на стриху по запчастям розкладена, вже десь 20 років лежить...)
     
  9. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    На разі все що вдалось зробити за 3 тижні з дня купівлі, продовдження буде )
    Дуже дякую )
    В Україні така модель Яви дійсно велика рідкість, повторюсь це Ява 250 - одноциліндрова, а в Радянський Союз продавали 350 - двохциліндрові
     
  10. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Останнє редагування: 14 тра 2014
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Супер! Бажаю успіху, натхнення бачу є))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ух ти чувак, добру справу робиш. бомбовий мотик має получитись.
    напиши про то на Західному Мотоциклетному , там буде людям також цікаво поспостерігати за процесом
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ні... одноциліндрові 250 також були - в мене колега таку мав - це самі перші моделі які продавались. А потім пішли 350. Я мав ЧеЗет -350. Класні були на той час мотоцикли
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Ну Юра тобі краще знати а то я ше тоді навіть не народився ))). Просто 350ток в Україні бачив багато а 250ок жодної.
    А я в десятому класі і аж по 3й курс володів Явою 350\638 1991 р.в. Була на той час мегакрутим мотоциклом. Як прокатав свою майбутню дружину на нії з Червонограда в Луцьк так і по сьогодняшній день разом )))) ( з дружиною я маю на увазі ))))
     
    Останнє редагування: 16 тра 2014
    • Подобається Подобається x 1
  16. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    За три тижні особливо багато чого не зробив але шось колупав таки, фото нижче:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  17. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Вийшло ось що:
    [​IMG][​IMG]

    і всякі незначні вичищені деталі

    [​IMG][​IMG]

    На останній фотці - амперметр з замком запалювання в уже майже відновленому стані. Шкло було раніше тріснуте - замінене на пластик з касетної коробки і пройшов першу обробку залізною щіткою. Всі контакти на дні також вичищені і змазані зажими. Залишилось обробити пастою Гойя і войлочними насадками на дрельку...
     
    Останнє редагування: 6 чер 2014
  18. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Нарешті забрав двигун після капітального ремонту. Нажаль невдалось зафільмувати старт. Але постараюсь завести його вже в себе і зняти на відео.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я б вимив двигун і полірнув, щоб блистів як псові яйця. А ще краще прохромував.
     
  20. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Буду шкурити наждачкою - чим дальше то мілкішою і з водою, а потім войлочна насадка на дрельку і паста Гойя. Хромувати - дорого та й нема потреби - це алюміній.
    Дякую за пораду.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)