Вигнати дух свині з машини

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем MARTINI, 27 кві 2016.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Народ, засада. В суботу я купував мнясо на шашлик. Закупились значить на базарі, поклали кульки в машину між сидіннями на задні коврики. Приїхав додому, витягую кульок, бачу, що коврик мокрий (гумовий). Наступного дня вранці сів в машину, почув легкий запах. Зрозумів, шо це саме ото шо вчора було мокре. Витягнув коврик, заніс додому, помив. Цілий день машина стояла, грілась на сонечку. В понеділок зранку я сів в машину і охренів. В машині штин. Вчора я загнав на мийку, розказав шо сталось, ті помили підлогу з якоюсь хімією, витягнули пилососом. Але нині я не відчуваю результату, дух свині далі тримається в машині, хоч я їжджу зі всіма опущеними вікнами.

    Словом, в мене питання, шо робити? До якого екзорциста гнати машину? Де роблять файну хімчистку?
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Напшикай парфумами і продавай.
    А якщо чесно то навряд чи то від гумових ковриків, десь мусить бути ще щось.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Так, воно затекло під коврик. Тобто пропитався ковролін. Як вивести?
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    +38067 74 37 709 - Міша - хімчистка в домашніх умовах керхеровською хімією - не віддасть машину поки не позбудеться того запаху.
    *в твому районі
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Коли я мав Мерседес, то трошки вилилася на ковролін домашня сметана. Чим тільки ковролін не мив, штин...... І прав порошками і пару днів висів на вулиці(літо), вроді небуло запаху, тільки поставив в машину, через годину штин. Во така засада!
    Прийшлося міняти передній ковролін!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Посип кавою і залиш на день... Пооім пропилісось.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    наразі записався на завтра на хімчистку, сподіваюсь виженуть того свинодємона

    мені колись так молоко вилилось під коврик, то був теж ще той ефект. Але на мийці якраз мені тоді промили хімією ту ділянку ковроліну і воно пропало. Та на цей раз мені здається штин сильніший.

    І я зрозумів свою помилку. Я забув шо той кульок лежав спершу за пасажирським сидінням, поки в ньому було мнясо, а потім я витягнув мнясо і тільки тоді поклав його за водійським сидінням, але він вже був мокрий. Так от за водійським то мені вчора на мийці вимили, а за пасажирським ні. То сподіваюся завтра зроблять таки порядок
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    а то все тому, що ти купив мнєсо на шашлик, а клуб не покликав :rock::drinks:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    То кара небесна за то що шашлик в піст фігачиш :))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    прошу понять і простіть
     
  11. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    хіба шашликом відмажешся
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    ТІЛЬКИ ШАШЛИКОМ ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    А ти давно мився?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. SashulkaB3

    SashulkaB3 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 35I
    В мене колись поселилась миша, довго її шукав, ставив мишоловку на коврик то одна спіймалась, а друга здохла прямісінько як оказалось в шумоізоляції під правим переднім торпедним динаміком. Запашина була ще та, мов хтось сів з непраними шкарпетками. Тепер в гаражі я двері машини не замикаю, а залишаю привідкритими.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. dedmazay23

    dedmazay23 Active Member

    Авто:
    VW Bora
    Мене колись теща запрягла на поїздку за маленькими свинками, купила пару в багажник клав в мішку,а вони падли мішок прогризли і поки доїхав до села нагадили і на гумове корито, і на коврик, і під них на запаску та домкрат.
    одне слово свині...
    мив, чистив, провітрював близько 6-7 місців. до цих пір воху в багажнику пахнючки/ялинки. запах відчутно коли машина нагрівається на сонці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Хімчистка ковроліну ніби помогла. Хто сідає в машину, я зразу питаю чи чути запах, всі кажуть шо не чути. Але я, курва, чую дальше. Може то нюхові галюцинації вже...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    то з тебе треба вигнати дух свині. як так їсти мнєсо, а за нас забув!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. SashulkaB3

    SashulkaB3 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 35I
    Поросят тепер вожу в ящику, а під низ плівку розтеляю. Після поїздки на пару годин залишаю відкритий багажник і весь запах зникає.
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Поможе тільки провітрювання тижня два три... тобто машина відкрита на подвірї... Не раз таке з пивом було - штин ще гірший ніж від молока. може свиню тре місяць провітрювати. Провітрювання помогло навіть без сильної мийки
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    В умовах міста цей спосіб екзороцизму не годиться. На вулиці машину відкриту не лишиш
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)