Вітрянка на 16" Фельгах

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Sebastian del Maar, 13 лис 2013.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Народ, що за висипка на фельгах і як її подолати, щоб вони знову блистіли як в собаки яйця...

    [​IMG]
     
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    У мене така вітрянка була після заміни гальмівних колодок, та й взагалі трапляється від того, що колодки стираються. Лікую спеціальним засобом для фельг (аерозоль). Пшикаєш, хвильку чекаєш і змиваєш м"якою губкою. Тільки чекати не задовго, бо присохне і буде ще гірше.
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    О, дякую, я вже було подумав, що кота в мішку купив... що то за балончик такий ? можеш фотку скинути ? Як дякую можу тобі муфту віддати ))
    Я пробував то водою вимити - ніяк (( Вибір засобів для миття фельг в магазині на стільки великий, що можна години тратити для вибору того що потрібно (
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Що таке "фельги" ???
     
  5. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    диски, катки, титани, обода і т.д...
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Дякую за розяснення, а то мало що в голову лізе, коли пробуєш уявити що малося на увазі ;)
     
  7. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Водою нє! То так, якби Ти хотів смолу змити водою.
    З фоткою буде складнувато... Зараз я в автобусі з Гданська до Варшави. Будемо пізно ввечері. Від завтра - напружена програма. Потім Краків, Вроцлав і всюди - такий же розклад (((
    Думаю, знайди фірми К2 - не помилишся. Або вибери щось із середньої цінової категорії. Головне, дивися, чи нема там застережень, що, наприклад, той засіб придатний тільки для легкосплавних, а для залізних фельг не годиться, чи навпаки. А так - підійде все.
    Тільки не затягуй з помийкою )))), бо, якщо довго тримається на фельдзі, то в"їдається в неї і залишає темний слід.

    А файно ми bass-ові полоскотали уяву? ;)

    ПиСи. Якщо я заслужила на подяку навіть без фотки, то муфту прийму зі вдячністю і буду берегти її як найдостойніший трофей ))))))))) Тіки є одна справа: мусиш привезти її до Львова після 2 грудня )))
     
    Останнє редагування: 13 лис 2013
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ЗНАЙШОВ!
    Той пил від колодок можна дуже легко видалити звичайним плином/спреєм/піною до миття кухонної духовки.. ось відео:
    www.youtube.com/watch?v=UpzjEU714iI
    багато хто теж пише, що результат вражаючий і ціна питання щось 1,50€
    завтра їду пробувати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Треба і собі взяти на озброєння ;)
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Відписуюсь про результат... слова зайві:)

    Тестове нанесення піни, 2хвилини і змив водою:

    [​IMG]

    До:
    [​IMG]

    Після:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)