Власний декор в стилі VW;

Тема у розділі 'Бібліотека', створена користувачем DomInIc, 15 сер 2013.

  1. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    Всім привіт! :hi:

    Хочу поділитись своєю фантазією втіленою уже у життя) Прийшло мені якось в голову зробити своїми руками елемент декору в свою кімнату і вирішив сконструювати значок VW... Отже:

    Спершу я роздрукував на звичайному А4 значок VW у збільшеному вигляді (розмір готового декору); Після цього вирішив свій виріб підсвітити лампочками)

    Наступним кроком було відмалювання значка на більш міцну основу. Лінійка, олівець і трохи математичних здібностей стали мені у пригоді, щоб приблизно позначити собі, де будуть розташовані лампочки :)) Ось, що з цього вийшло:
    [​IMG]

    Матеріал вибрав ДВП (шо було під рукою); За допомогою елементарних інструментів ( лобзика, напильника,) став надавати своєму виробу форми на ДВП...
    [​IMG]

    Так як вирішив підключати до 12 V, то купив на Радіоринку світлодіоди (60 шт.-так щоб з запасом, по 1,8 V) і приступив до основної роботи:
    [​IMG] [​IMG]

    Десь так одна нічка роботи і всі світлодіоди посаджені на місце і акуратно підключені! Я так захопився роботою, що із-за стола встав коли за вікном вже добре було виднося :shok:

    Не знаю скільки часу пішло мені для того щоб все зробити, але бажання ніколи не покидало мене! А емоції, що були присутні - зашкалювали :crazy::D

    В кінцевому результаті вийшов от такий значок - втілення власної фантазії!)
    [​IMG] [​IMG]

    Підключення світлодіодів здійснював послідовно по 8 шт. так щоб по 1,5 V на кожен світлодіод. Оскільки мені було потрібно 54 діодів, а вони на 8 не діляться, то було додано 2 діоди на підсвітку заднього простору)

    Фантазуйте - воно того варте) Всім дякую!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Десь я таке вже бачив.....
     
  3. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    А чому саме по 1.5V на світлодіод?
    Вони ж працюють переважно до 3В, і світять яскравіше.
    А живлення на них звідки взяв?
     
  4. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    ....???

    Світлодіоди по 1,8 V; Яскравіше мені не потрібно... Я взагалі думав з"єднання робити по 9 лампочок, щоб по 1,3 на світлодіод, але то було затускно, тому вирішив що 1,5 буде оптимально)
    Живлення з звичайного меблевого блоку живлення на 12 V;
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)