ВР скасувала талон до посвідчення водія

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Yur, 11 кві 2011.

  1. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    п.с. Можливо більшість уже вкурсі справи, але все ж таки:

    Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування талона до посвідчення водія та вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».
    Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосували 295 із 395 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.
    Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про дорожній рух". Внесено зміну до частини 9 статті 15 Закону України "Про дорожній рух", згідно з якою право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується лише посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії.
    Таким чином, ВР скасувала талон до посвідчення водія транспортного засобу. В прикінцевих положеннях до закону зазначається, що закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
    Кабінет міністрів України в місячний строк з дня опублікування цього закону має привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим законом, забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим законом.


    Джерело http://www.unian.net/ukr/news/news-426326.html
     
  2. AndrewBest

    AndrewBest Active Member

    Авто:
    WV Passat B3i GT,88р, Digifant PF
    гг, тільки не поспішайте викидати їх ))))))
     
  3. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    а я чув по Радіо Люкс шо то тільки поданий законопроект на розгляд...
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    І чому радуватися???
    Раніше якщо у кого забирали права, то на талоні можна ще було їздити якийсь час, а тепер - зась!
     
  5. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    видавали тимчасове посвідчення чи шось в тому роді!
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ні. В талоні робили запис, що права вилучені, і з таким талоном можна було їздити ще певний час. А як ти собі уявляєш інакше доїхати хоча б на стоянку, лишати машину, їхати в даї, чекати справку два дні, а потім йти з тою справкою і забирати те що від машини залишилось?
    От зараз, якщо талона не буде, то краще машину продати на місці тим же мєнтам :)
     
    Останнє редагування: 11 кві 2011
  7. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    ВАс не бентежить останні чотири слова? Як на мене то нічого не помінялося, до ламінованих посвідчень має бути талон, до нових з терміном дії немає. Тому возіть з собою всі бумажки які видало ДАЙ, тим більше доки небуде нової редакціїї "Правил Дорожнього Руху" з переліком необхідних доків водія, до тих пір будуть виписувати штрафи за відсутність талону чи просто буде повод взяти на лапу, типу "А де ви чули чи бачили цей закон, ми вперше про це чуємо!!!"
     
  8. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Мені ніякого запису в талон не робили, на місці виписали якесь тимчасове посвідчення, з яким я їздив поки назад права не забрав після рішення суду.
     
  9. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    Аналогічно,там вроді в мене було написано що справа в суді і до рішення суду я можу по тій писюлі їздити
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    У мене, на самому талоні жирним шрифтом написано "Дає право на керування протягом місяця, з дня вилучення посвідчення", і аж ДВІ графи де пише "посвідчення вилучено" (нащастя пусті, в мому випадку ;) )
     
  11. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    вот так в більшості випадків і є, а про відмітки в талоні вони вже самі забули))
     
  12. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    саме так дали посвідчення на 3 місяці. про талон не питали. чеснокажучи в мене останні пів року вже не питають про талон бо він в мене знаходить в останньому вкладиші в правах і більшість питали а от останні пів року навіть туди не дивляьться
     
  13. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Пару тижнів назад ДАЙцю потрібно було план виконати: і почалося - аптечка, вогнегасник, знак аварійки, страховка, відкрийте капот звірим номер ну й т.д. по ньому було видно що начальство взяло за яйки (99% зупинених авто отримувало гірчичник), перевіривши все в наявності віддав права і тех паспорт, я сів в авто, і тут він сповнив про соломинку "талон порушень є!?", і тут несклалося: образився, махнув рукой на мене і пішов шукати в кого немає аптечки, вогнегасника ну і т.д.
    P.S. якщо я непомиляюся то на ламінованому посвідченні написане "дійсне при наявності №....... талона", нада глянути!
     
  14. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Помиляєшся
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)