VW Golf III Bon Jovi 1.8 AAM

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Nazar95, 21 жов 2013.

  1. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
    Починалось все з того що хотілось Volkswagen Golf ...коли я зрозумів шо потрібно починати шукати машину, пошуки почались з Volkswagen Golf 2....багато хто мене відмовляв від цих машин говоряче "купи собі кенго 1,5дсі і немай горя "...но з дитиснства я чикав на покупку Golfа, подивившись парочку Volkswagen Golf 2 і проїхавшись на них я зрозумів що всетаки будем ще трошки працювати і купляти Golf 3 (саме ця машина і була мрією)....трошки почикавши, призбиравши ще пару грн))....я почав шукати Volkswagen Golf 3....перших 5 Volkswagen Golf 3 яких я подивився я неміг зрозуміти чому люди недивляться за такими машинками)....і сидячи раз в авто ріа я попадаю на Volkswagen Golf 3 97р і їду ж зразу на нього дивитись..подивившись я несплю цілу ніч і їду зранку давати завдаток і через 1 день машина вже в мене))...я знайшов тещо шукав)))
    Тепер трошки про машинку Volkswagen Golf 3 97рік народження з серцем 1.8 AAM ) 3 дверки , кондиціонер, Airbag 2.
    на даний момен перебрана вся ходова: стойки (перід,зад) сакс, салінблоки ричагів, задньої балки, шарові, рульові тяги, наконечники. трос щеплення, трос газу, пильники рульових тях, пиильники гранат, бачок гідропідсилювача, все бралось в фірмі SACHS, TRW, LEMFORDER! Поміняно масло в моторі TITAN GT1 5W-40, масло в КПП TITAN SINTOFLUID 75W80, антіфріз ADDINOL, масло в гідропідсилювач оригінал G 004 000M 2. Також поміняно фільтра паливний,масляний,повітряний.
    Музика: на даний момент ще нічого некуплялось , добрі друзі дали послухати підсилювач, саб, матофон алпаін(модель непамятаю)
    плануються такі роботи:
    1. встановлення оригіальних склопідйомніків і алектродзиркал.
    2. обешумка всього авто (вібро,шумо,звуко)
    3. рішотка радіатора без значка (вже є лишилось помалювати)
    4. заміна оптики, перід і зад
    5.перетядка ручки КПП і ручніка
    6. передня губа GT, вже э буде ставитись на літо)
    7. покупка дисків r15
    наразі все)[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    вітаю. все класно, але підтягни граматику і я б брав б сильніший двіж. як на мене для Г3 з економічних найкраще це 1.8 на 90 cbk - ADZ,ABS або 1.6 100 сильний
     
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    класне авто. кажеш хочеш оптику задню замінити. а на яку?
    в тебе і так хелла-блек ориганльна в дуже хорошому стані. вона дуже сєкасно виглядає на авто чорного кольору. до чого веду - не варто її міняти
     
  4. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
    права фара тріснута:sad: буду пробувати щось зробити з нею, якщо нічого неполучиться тоді такі:
    http://www.design-tuning.com/item/5723/
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    попробуй заполірувати. якщо ні - то купи такі ж б/у. найти реально, будуть коштувати дешевше, ніє нові, ті що ти зкинув
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    тільки не став того китаю. притримуйся німецького стилю (все в оригіналі короче))))
     
  7. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
    що скажете ?):scratch_one-s_head:

    [​IMG][​IMG]


    знайшов я такий комплект: електродзеркала і електросклопадйомнікі, невитримав і замовив) тепер чикаю смс з нової пошти) хто стикався з заміною склопадйомніків...чи можна то поміняти самому чи краще до когось звернутись?
    [​IMG]
     
  8. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    я себе сам делал и зеркалы и подемники, но есть одно но, я подключал не совсем по ориг схеме, а упростил, выкинув пункт про зажигание, то есть питание подъемников у меня всегда. хочешь могу поставить сегодня с утра.
     
  9. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
    сьогодні тільки поїде з дніпропетровську ...сказали в понеділок буде у львові)
    наразі дякую)
     
  10. КоЛьТ

    КоЛьТ Active Member

    Авто:
    GOLF lll "pink floyd"
    Взагалі, то машина Найс!
    не ирадив би ставити цього всього, що ти написав Китайського колгоспу!
    Доречі, передзвони, маю деякі жирки, які тебе цікавлять!
    097 22 93 889-Андрій!
    Може шось тя заінтрєгуєт!!!!
     
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    а ти вазьми супер-клєі заклєй ту всю порафію !
     
  12. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
    забрав я нарешті свої ЕСП і ЕД, разом з тим і приїхав чихол на сидіння який я довго шукав в хорошому стані) Відав сьогодні машину щоб встановлювали, заодно і дверки будуть шумити..завтра маю забрати)
    зробив ще один подарок гольфіку поміняв повітряний фільтр, поставив K&N..
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  13. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Від чого він? Навіть не від венти.

    А фари з нерифленим склом!?
     
  15. fishka

    fishka Active Member

    Авто:
    Seat Toledo, VW Golf 2
  16. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM

    кажуть що від венто, і я дивився по елькатцу то показує мені що всетаки стояв такий і на гольфах)

    на фарах звичайне рифльоне скло)
     
  17. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
    машину забрав, склопідйомнікі їздять супер) обешумили класно) море задоволення)
    підскажіть де знайти тепер заглушки на дверні карти там де були колби_)[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  18. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Від венто, на моїй саме такий.
     
  19. Nazar95

    Nazar95 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 Bon Jovi 1.8 AAM
    вчора немав що робити вирішив подивитись що робиться з фільтром салону...
    побачивши шо там робиться лишив то все діло, сьогодні вже прикупив фільтр KNECHT
    потім буду це все знімати, чистити, вимивати) фото докину)[​IMG]
     
  20. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Підлокотнік є в наявності.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)