VW Polo = Seat Cordoba?

Тема у розділі 'Seat', створена користувачем jora, 31 тра 2006.

  1. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Не так давно почав зустрічати у Львові Seat Cordoba у виконанні "універсал" і "седан" і помітив велику схожість їх з VW Polо 96-2001рр випуску. Тепер задаюся питанням: хто в кого поцупив дизайн кузова, чи може вони виготовляються на одному заводі, тільки блямбочки різні чіпляють?
    А десь тижня два тому вирішив зняти захисну кришку динаміка на дверці, шоб заміряти необхідний розмір динаміка (в мене вони стоять тільки в панелі), і виявив на кришці напис Seat :shock: Може хтось розкаже, шо тут до чого, дуже цікаво.
     
  2. pavlo-orfin

    pavlo-orfin Новачок

    Авто:
    Volkswagen Derby 1978
    Я дуже добре знайомий з таким поло, їх дуже багато є іспанської збірки. Думаю фольксваген зробив кордобу для Іспанії, можливо щоб популяризувати автомобіль в Іспанії, а на Європу на цьому ж заводі робили поло. Також бачив у Львові поло по значку і написах, а з вигляду як сеат. Таке враження, що вони відрізняються хіба решіткою радіатора і задніми фарами. А зраз взагалі деякі бренди які належать фольцвагену дуже подібні на нього (шкода, сеат).
     
  3. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Volkswagen Polo Mk3, SEAT Ibiza Mk2 і SEAT Córdoba Mk1 побудовані на одній платформі. Тому вони такі схожі. VAG часто так робить, цим самим уніфікує запчастини.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Якщо бути точнішим, то Сеат Кордоба - це Поло Классік
    Це практично одна й та ж машина, тільки з незначними дизайнерськими відмінностями. Між ними більше спільного, ніж, скажімо, між Поло Классік і звичайним Поло.

    До речі, @Pol про цю машинку може більше розказати

    Пару років тому тут був навіть випадок, що продавали Сеат Кордобу, але з шильдики на ній були фольксвагенівські.
     
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Таки так "поло" і поло классік то різні машини різна ходова різні крила навіть різні мотори і коробки. Поло то завжди був хетчбек, так як і сеат ібіза.А поло класік майже грузовик, багажник великий як в пасата, а поло універсал то ще біль ший багажник, а кадді то бонус багажник. От поло класік, універсал, і кадді то однакові машини, а от просто поло інша машина. Стосовно порівняння класік і кордоба, там теж мало однакового. багажник, бампери, мотори, все інше перед подібний салон однаковий зад різний. Стосовно країни виробника, я чесно кажучи незнаю чи навіть зараз роблять хоть якусь поло чи класік в німетчині. І колись їх там не робили. Моя іспанка. А ті що зараз в салоні вроді українки. Ну роби їх в німцях небудь самі дешеві.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    нове поло седан - мейд ін раша. Її там розробили для раші і там складають, ну і нам завозять
     
  7. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Значить то параша.
    Скоро будуть і в нас складати, або принаймі з норм країн завозити.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  8. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Але краще воно в тій Раші і залишалось...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)